Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Деякі питання по оренді житла

masyahy

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна.

З лютого 2009 року ми орендуємо квартиру. Було укладено договір оренди на півроку. Якось читала Цивільний кодекс і вичитала, що договір автоматично пролонгується, якщо орендодавець і орендар не висловлюють інших бажань. Зараз перечитую і виясняється, що це стосується лише договорів на термін не менще, ніж 1 рік. Часом не було ніяких змін у цьому плані? Бо я була впевнена, що у нас все добре з договором.

 

А тепер про проблемне. Власниця квартири з чоловіком глибоко пішли в алкоголь. З ними можна було зв'язатися або, коли їм треба були гроші або "на пагаварить". Комунальні послуги оплачували вони, ми платили тільки за електрику по лічильнику і за газ. Потім вони перестали сплачувати комуналку і ми, щоб не мати проблем, взяли цей обов'язок на себе. Чесно кажучи, не маємо від них підтверджень, що орендна плата сплачена, бо гроші приймалися тремтячими руками. Далі краще, в січні 2011 чоловік власниці помер, вона захворіла і поїхала до батьків в інше місто, гроші ми пересилали поштою, з тих пір є всі чеки про переказ. Потім власниця зовсім захворіла, спілкувалися з її мамою, були з нею знайомі, тому це було нормою. Пізніше власниця померла, гроші ми перераховували на її маму. Потім мама сильно захворіла, на обрії з'явився брат власниці, його ми теж бачили пару разів, тому трохи повагавшись, почали мати справу з ним. І от на днях маємо телефонний дзвінок від колишньої дружини цього брата, що він знаходиться в реанімації з проламаною головою, а вчора він помер, і його колишня просить грошей. Оренда за цей місяць у нас сплачена, плюс є місяць передоплати, сплачений ще на самому початку.

 

Питання - що робити тепер? До переїзду в будинок залишилися лічені місяці. Цю жінку ми ніколи не бачили і не чули, я не знаю, в якому стані мама першої власниці квартири (вона наче має буди правонаступником), не знаю, які у них там ще є родичі, чи переоформлена власність, хто там може бути правонаступником і не хочу нікому давати грошей просто так. Є ідея попросити у неї пред'явити документи на квартиру і документи, що підтверджують її права, або хоча б прислати скан, але все це переоформлення не така швидка справа. З іншого боку ми хвилюємося за власну безпеку, в домі двоє малих дітей, страшно, що хтось з ключами від квартири сюди прийде і мало того, що все винесе, а у нас просто не буде даху над головою і будемо на вулиці у чому є без документів ітд. Є думка поміняти замки, але чи не буде це злочином з нашого боку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мистика. Если действительно осталось пару месяцев, то собирайте манатки и переезжайте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мистика. Если действительно осталось пару месяцев, то собирайте манатки и переезжайте.

 

Та справа в тому, що будинок ще не готовий до переїзду, туди ніяк, а шукати зараз нову квартиру і переїжджати - це непроста справа, є чим займатися і без того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та справа в тому, що будинок ще не готовий до переїзду, туди ніяк, а шукати зараз нову квартиру і переїжджати - це непроста справа, є чим займатися і без того.

 

Пролистал вашу тему, переезжать действительно не куда :(

Сам сдаю квартиру, договор хоть и писали, но он до одного места. Если на месте не договоритесь с арендодателем, то ищите варианты.

В любом случае, у вас есть перевес, ибо сейчас хорошо начали щемить за не официально сдаваемые квартиры. Можете намекнуть им.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є думка поміняти замки, але чи не буде це злочином з нашого боку?

Поговорите с мамой первого собственника. Если все проплачено наперед то кому платить? Пару месяцев, можно в отеле пожить не дорогом, тоже вариант! Замки кстати классный вариант поменять, в крайнем случаи после 2-х месяцев. И если жена брата того просит на похорон или лекарство, то может стоит помочь, смотрите по обстоятельствам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поговорите с мамой первого собственника. Если все проплачено наперед то кому платить? Пару месяцев, можно в отеле пожить не дорогом, тоже вариант! Замки кстати классный вариант поменять, в крайнем случаи после 2-х месяцев. И если жена брата того просит на похорон или лекарство, то может стоит помочь, смотрите по обстоятельствам.

 

Наскільки я розумію, мама там дуже хвора, воно і не дивно, спочатку чоловік помер, потім дочка, тепер ще син. Якась феєрична родина, гарний приклад того, до чого призводять погані звички. Допомогати людям я не проти, але тут фігня в тому, що я не знаю, хто має право на цю допомогу, хто там у них правонаступник чи вони переоформлювали спадок. Може, ця дружина хоче забрати 2 квартири в Києві (ще є квартира, де перша власниця з чоловіком жили) і кинути ледь живу маму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...