Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Народ чи можуть покрасти вікна в новостройці?

Taras Lviv 20

Рекомендовані повідомлення

Народ добудовую коробку , і маю вже вікна і двері хочу їх поставити але не знаю чи будуть робитись якісь ще роботи в середині тому там часто не буду чи можуть покрасти вікна і двері ?? Місце ніби людне в полі але 150 м село плюс кругом ще стройки люди також будуються! Може в когось вже був такий гіркий досвід :D? Світла нема сигналізацію не поставлю!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене начальник на роботі побудувасвся в напрямку Рясної- Руської. В нього зняли 8 свіжепоставлених вікон. Зараз поставив будинок на сигналізацію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи можуть покрасти вікна і двері ?? !

 

Можуть. А можуть і не покрасти. Гарантувати можу тільки те, що нічого цінного ніхто вам не підкине.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А могут и не украсть, а просто сломать, чтоб вовнутрь залезть. И присутствие строителей на стройке за забором не сильно смущает.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реальный случай. В Киеве, на Осокорках в двухэтажном доме сняли все окна. Общее число - 13.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выдергивают даже провода со штукатурки чтоб сдать на металолом, не говоря уже о окнах...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за стены не боитесь? бывали случае что и стены разбирали на строймусор, крышу на дрова

Фундамент могут поколоть на подсыпку дороги тоже.

Да и сам участок могут взад отприватизировать. Это наша страна такая. Нет никаких гарантий что что то не слямзяют цыгане или бомжи и всякого рода посипаки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...