Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

ширина - 80 см по периметру.

 

Глибина - 40 см в землі і над землею біля фундаменту 15, біля землі 5 (нахил 10 см.).

 

На дно трамбована глина, потім шар щебню. Потім били по периметру через пів метра в 2 ряди арматуру в землю (по 40-50 см арматура 10-ка). Цю арматуру проварювали по периметру теж двома рядами арматури 10-ки, а між собою ці ряди - армосіткою (вийшов такий армопояс навколо будинку). Потім проливали рідким міцним бетонним розчином з добавкою гідроізолятора. Потім по цій заливці через декілька годин - густішим бетоном з щебеньом.

 

п.С. В кількох замовників такі відмостки робили, стоять вже років 5-6 - жодних трішин ні в стяжці, ні між відмосткою і фундаментом немає...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потім цю відмостку ще обкладу плиткою "під рваний камінь"...в нас таку в Теребовлянському карєрі роблять
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предпоследний пост, 6-я фотография.... Стена кривая или такое фото?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ні, то не стіна крива, то по периметру другий поверх стіни на 5 см сховані в середину (просто перший поверх буде утеплятися 5см пынопластом, а другий - 10 см....)...

 

П.С. Все робилося під рівень....;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

в сутеринах закінчив штукатурні роботи, підшив боковушки і змонтував водосточку, брав Profil 130 (камінням в мене не кидайте тільки ;))

 

 

....почав розводку водопостачання по будинку...

 

в планах ще вирити скважину цього року, якщо рано зима не почнеться і хоча б перший поверх поштукатурити в середині

Змінено користувачем Nobel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel как много времени разные мелочи занимают...

А Вы тоже неслабо продвигаетесь...

Так держать!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз тільки я і ще один хлопака, інший захворав....

 

штукатурка - під чистову обробку, тобто можна зразу грунтувати і клеїти обої або фарбувати....

 

 

вода - розвожу під пайку трубами Kalde.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еххх...робили "сходку" на будові, десь днів 10 назад, машин 10 було - чоловік 30-35....повеселилися на славу. Сусіди до цих пір не можуть зрозуміти, що це було:o
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет ! Нарешті побачив твою будову. Молодець :good:. Вітаю. Головне не здаватись. А що за сходка була ? ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yurecl

та хороший друг одружується, от і святкували....:good: класно відпочили з музикою, танцями, підсвіткою, прожекторами....шашликами і т.д....прийшлося ночувати - хто в машинах, хто на будові...болаго, дощок вистачає :roll:

 

Yurecl

як там в тебе справи на будівельному фронті?

 

Доречі, всі зварювальні роботи тією зваркою робив ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене на будівельному цього року застій. Так, по мелочі поробив. Планується добудова ще в два поверхи, треба немалі фінанси. Борюсь з кризою з перемінним успіхом... З весни думаю продовжу, а може і скоріше, якщо зима буде теплою і діла будуть йти.

Якщо сварочкою задоволений це добре. Лампочка перегрузки не включалась ні разу, не вибивала ? Моя теж не підводить. Багато вже чого переварив.

А стовпчики так мурувати де навчився ? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лампочка включалася, коли варив розбірні риштування - там практично все сплошним швом ішло....за день спалив 15 кг електродів - то пару раз включалася і ішли на перекур...

 

та вже не раз з різними стовпчиками мав справу....;)

 

 

ех...стільки вже всього пішло на будову, а скільки ще треба .... :o

 

 

доречі, зробив собі 60 кв.м. збірно-розбірних риштувань, з них же і монтував водосточку і підшивку + на наступний рік на фасад знадобляться....

 

а...згадав, ще септик цього року зробили (викопали 2,5*2,5*4м в трьох за день :), але до машини вже доповзали....;))...каналізація по будинку вже практично розведена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми просто як приїжджаємо на будову - складаю план робіт на день, якщо його виконуємо (звичайно, що якісно....:angel:) - то можна їхати назад в місто або відпочивати з шашличком на будмайданчику, якщо ж не зроблено - то робочий день затягується до пізньої ночі:unknown:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о, цікаво.

1. З чого робив риштування ? Не важкі ?

2. Септик мурував чи як ? і з чого ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

риштування - метал. труби (15-ка, 32 і 40 труба...) і метал. кргу 14-ка на гаки зєднання. Загальна вага - біля 400кг (в принципі і на легкову можна помістити). Швидко збираються-розбираються. Вже 2 рази дава на прокат ;) всі задоволені

 

Септик мурували з галущинецького каменю, кришку і люк варили, потім армували і заливали плиту, люк - металевий з резиновою прокладкою по периметру і затискається болтами...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

риштування - метал. труби (15-ка, 32 і 40 труба...) і метал. кргу 14-ка на гаки зєднання. Загальна вага - біля 400кг (в принципі і на легкову можна помістити). Швидко збираються-розбираються. Вже 2 рази дава на прокат ;) всі задоволені

 

Может есть фото, интересно очень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, на фото цікаво було б глянути. Може б і сам таке забацав. Мені тут замовлення дали - хочуть на септик щоб я зробив з металічного каркасу (кутник 50), по сторонах прямий шифер. Ми такі приямки робили. Зверху метал там двойка, тройка і люк. От цікаво скільки цей каркас у ньому вижеве. І переконувати в іншому не хочу, бо ж гаряча пропозиція.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та вже не раз з різними стовпчиками мав справу....;)

Якщо не помиляюсь, стовпчики вібропресовані, зі Снятина, такий собі, "лєго"?

Якщо так, то чому не взяли і кришки підмурку "з комплекту" - вигляд набагато багатший?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...