Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

LM

щось не захотів я ті кришки брати, мені більше сподобалось металом (в живу виглядає краще, ніж на фото :))

 

зварка - звичайна трансформаторна китайська на 250 А.Задоволений повністю (ну крім ваги). Зробив собі подовжувач на 50м....практично в любу точку ділянки достаю :) от ссилка на апарат www.domsvarki.ua/products/product/30/Transformator-KENDE-BX1-250C3.html (не реклама ;))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
водосточка і бокова підшика...

 

11d6e6ec0ad5.jpg

 

В такому стані залишив на зиму...

 

Классно, молодца!

 

Вот вам тут про крыльцо говорили (вернее про козырек над ним)....

Мне тоже кажется, что он немного диссонирует с крышей...

Может, его сделать не таким ОСТРЫМ? Т.е. под таким же углом, как и скат крыши.... думается, что будет самое оно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Igor_M уже представила как Nobel разбирает козырёк и переделывает...:lol::lol::lol:

 

Ну это не то чтобы срочно... вот когда все переделает, то может быть тогда... на самом деле там на день работы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

згыдний, що трышки "загострий" вийшов той "причолок":)...

 

ы розбирати не хочеться (тим быльше, що його сам і монтував 8-))...

буде видно

 

з весни крім того є пооооовно роботи :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это не то чтобы срочно... вот когда все переделает, то может быть тогда... на самом деле там на день работы

Конечно, если учесть Ваш опыт исправлений и переделок, то это абсолютная мелочь:). Но насколько я понял, Nobel собирался утеплить стены и отделать их сайдингом. Может тогда на общем фоне этот козырек и не заметен будет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сайдинг поки під питанням....

 

по плану утеплення першого поверху - 10см, другого - 15см (там по периметру спеціально стіна схована на 5см...для того, що загальний рівень після утеплення таким чином був однаковий)...

 

поки активно розглядаю варіант з короїдом або барашком...кути виділені в формі квадратів, кругом вікон - теж виділення...

 

стовби (а буде ще біля гаража оди стовп і дашок з спуском до заїзду, односкатний) обкладу різаним каменем "лапшою", сутерини - теж буде обкладено каменем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel короед многие "мастера" делают, а вот за камушек не все берутся. Вот у нас первая бригада горло рвала своей опытностью в этом деле, но получился кошмар. А для второй бригады это было как 2 пальца об асфальт.

Пока нам не затянули фасад - я на других домах не замечала "боков", а сейчас на расстоянии вижу косяки.

Насчёт козырька я бы не мучилась (у нас до сих пор нет козырька:D)- это такие мелочи по сравнению с внутренней отделкой;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з "камушками" мав справу, і не раз...тому думаю проблем не буде...

 

по внутрішніх роботах - чесно поки аж страшно:)...хоч я цю коробку і хлік побудував з "нуля" сам разом з одним підсобником і ще одним хлопакою (досвід має на будовах 9-типоверхівок 5 років) :)....але в внутрішьому оздобленні виникає більше запитань на кожному кроці робіт...ніж я можу знайти відповідей...

 

Інколи аж злий на себе: що перш ніж щось зробити, я перерию пів інету і тут на форумі всім голову заморочу...а тоді аж зроблю (більшість людей роблять по-іншому :D)

 

питання по утепленню мансардного поверха (а точніше вибору матеріалу) так і не вирішене....:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пізніше чуть виставлю плани і фасад, яким він має стати *(ті документи, які затверджувалися в архітектурі)...може буде кому цікаве...:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виставляю плани будови...

 

План цокольного поверху

(ссылка на изображение устарела)

 

План 1-го поверху

(ссылка на изображение устарела)

 

план 2-го поверху (мансардний поверх...спальна зона :))

(ссылка на изображение устарела)

 

Розріз

(ссылка на изображение устарела)

 

Вигляд фасаду

(ссылка на изображение устарела)

 

Фасад в кольорі (наближений....:) чисто робилося для узгодження в архітектурі)

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потім цю відмостку ще обкладу плиткою "під рваний камінь"...в нас таку в Теребовлянському карєрі роблять

 

Ой, Теребовля))))) Почти земляк, у меня бабуля в Збаражском районе живет в селе... надо будет летом смотацца в гости к ней))))

 

 

Дом классный!!! За самострой - респект и уважуха! Когда строишь сам - как то приятнее на душе!!! ))) А то когда бригада - получается что купил - а тут - построил сам!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теребовля -то чисто за камінь:)

 

Хоча по роду своєї роботи область вздовж і впоперек обїздив :) + рибалки/полювання....ех:oops:

а так то будова біля міста...8 км

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по поводу крыльца и крыши - ну, там над гаражем, я так понял планируется МЧ - так может быть и скат крыльца сделать из МЧ - от стены на ступеньки (правда надо будет водосточку вешать) - аля продолжение МЧ над воротами? или же делать скат параллельно скату крыши...

 

Все равно - земляк))))))) А Тернополь красивый город! мне нравится!! особенно там пруды есть такие симпотные!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

над крильцом - то ще буде видно...можливо і перероблю з меншим нахилом...але з весни хочу активно внутрішніми роботами зайнятися.

 

да, ставків там вистачає...та і Тернопільске озеро - понад 200г. і глибина до 12м.

 

відпочити є де....було б тільки здоровя, гроші і час

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

нарешті продовжив будову після затяжної зими...

 

займаємося штукатурними роботами в середині

 

будуюся в с. Кипячка, то 9км від м. Тернопіль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

штукатуримо....затирка під фініш, щоб вже не шпаклювати (на вечір руки вже не хочуть терти :o)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

Одна з секцій мрїх риштувань...таких маю на 80кв.м.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так, продовження

 

По ходу займаюся штукатурними роботами

 

+ хлопці бурять свердловину. До речі, теж учасник нашого форуму (Yurecl)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Робота підсобника

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...