Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Форм вистачає на довго. ДУмаю на циклів 300-400 вистачить.

 

Вапна добавляв 1/3 від маси гіпсу.

На зовнішню плитку: 1 частина цементу М500, 1 частину піску (крупна чиста фракція без глини), 3 частини гранітної крошки (найдрібнішої фракції), 3% від маси цементу - пластифікатор С3, 5% від маси цементу барвник (або без барвника, то буде вигляд як паркан в мене...теж все лите на обєкті, але там форми рваної цегли товщиною 6см.)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забор впечатляет. Очень аккуратно. Представляю, сколько там было возни с бутовым камнем. Словом, молодец!

Жаль, секретов не раскрывает. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное за оперативные ответы! Ну и так чтобы больше сегодня не приставать с вопросами:

- какая все же известь (гашеная или не гашеная);

- на сайте пишут, что формы есть в трех вариантах исполнения (пленка ПХВ, глянцевый АБС 1мм и глянцевый АБС 2 мм.) - какими вы пользуетесь для гипса?

- сколько комплектов форм одного вида приобретали?

Еще раз благодарю:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТА які секрети:...

 

по матеріалах: 40т піску, 50т. каменю, 20 т. щебня, під всім парканом- армований фундамент 70-90см глибиною.

 

На кожен стовпчик - 68 цеглин. Цегла/парапети/кришки - як я казав, власного виготовлення.

 

Метал - алюмоцинк, профільна труба 30*20, 40*20. На воротах 50*25, 20*20, кутники 50-ка.

 

Все грунтовано/фарбовано.

 

Там, де город - зроблено під сітку (40м)

 

по часу: робота не кожного дня (я +1 боєць), так як і на роботу потрібно ходити...і інші справи бувають + все те потрібно було виготовити - 2 місяці.

 

Досить часто приходилося працювати під прожекторами до 2-3-ї ночі (маю 6 500Вт прожекторів...освітлюють як стадіон всю ділянку 8-))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное за оперативные ответы! Ну и так чтобы больше сегодня не приставать с вопросами:

- какая все же известь (гашеная или не гашеная);

- на сайте пишут, что формы есть в трех вариантах исполнения (пленка ПХВ, глянцевый АБС 1мм и глянцевый АБС 2 мм.) - какими вы пользуетесь для гипса?

- сколько комплектов форм одного вида приобретали?

Еще раз благодарю:)

 

 

1. гашена

2. глянцевый АБС 2 мм.

3. по 6-8 комплектів (тобто по 1-1,25кв.м. кожної)...для гіпсових виливок - то є багато, можна задень наклепати на маленьке виробництво...а от для виливання з цементу для зовнішніх робіт - мало...треба хоча б 3 доби тримати в формах, щоб був товарний вигляд

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:Bravo::Bravo::Bravo::good::good::good: Классный домик, особенно если учесть что собственными руками и за зарплату госслужащего! Респект и особое уважение к тем, кто строит своими руками!

Ось деякі фото (вибачайте за безпорядки...не вистачає жіночих рук, щоб тримати порядок :))

 

 

Це натяк?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Soyka

 

та щось типу того ;)...

 

будова фактично просуваэться за рахунок того, що вже 3 сезони (весна-осынь) проводжу там час і працюю з ранку до ночі. В основному з одним помічником, на особливо фізично важких роботах був ще один підсобник.

 

Був би фасад утеплений - можна було б цю зиму зимувати, а так ще зачекаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Soyka

 

та щось типу того ;)...

 

будова фактично просуваэться за рахунок того, що вже 3 сезони (весна-осынь) проводжу там час і працюю з ранку до ночі. В основному з одним помічником, на особливо фізично важких роботах був ще один підсобник.

 

Був би фасад утеплений - можна було б цю зиму зимувати, а так ще зачекаю...

 

А я не подхожу?;)

А как же работа, если Вы с утра до вечера на стройке?:shock:

А какой пирог стенок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

робота -- інженер з забезпечення перевезень на залізничному транспорті, робота день/ніч 48год. дома. + машина під рукою...оперативне вирішення питань в короткий час...так і кручуся. + мінімум витрат на розваги (ну крім рибалки/полювання....це без питань :beer:)

 

та стіни прості - 1,5цегли. Весною (якщо все буде добре) буду утеплятися (15см пінопласт ПСБс-25 + шуба "баранчик"). Риштування є свої, навики роботи - теж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

робота -- інженер з забезпечення перевезень на залізничному транспорті, робота день/ніч 48год. дома. + машина під рукою...оперативне вирішення питань в короткий час...так і кручуся. + мінімум витрат на розваги (ну крім рибалки/полювання....це без питань :beer:)

 

та стіни прості - 1,5цегли. Весною (якщо все буде добре) буду утеплятися (15см пінопласт ПСБс-25 + шуба "баранчик"). Риштування є свої, навики роботи - теж

 

Первый вопрос без ответа!:lol:

Ну, насколько я знаю, рыбалка и охота – развлечения не из дешевых:oops:

Ну, при такой толщине стен уже можно жить! Правда больше денег уйдет на отопление!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідь на перше питання: та куди нам з провінції до столиці братися ;):oops::oops::oops:

 

правда ваша, на рибалку і полювання кошти не економлю...можу не купити зайву пару джинсів (а їх і так досить...), но вот поїхати за 100-200км на полювання і простріляти там пару сотень - це можна :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідь на перше питання: та куди нам з провінції до столиці братися ;):oops::oops::oops:

 

А може нам страх як кортить у Тернопіль перебратися, бо столиця уже у печінці сидить!:cry: А всі думають так як Ви і ніхто не кличе!:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я що...я тільки за...

 

але я злий, поганий і скупий :lol:

 

Це ж Ви мій портрет намалювали!:lol: Один до одного!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага...двоє сидять на самій пісній картоплі....але вже 3-тій котедж добудовують...:lol:

 

 

як мої сусіди на будові кажуть ..."от бандіт....от крадее" 8-) а ще як толпа позїжджається до мене на обєкт з шашликами :beer: і салютами...машин так 7-10, так сусіди аж киплять :-x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супер класна у вас тема. Особливо приємно що майже земляки :). Успіху і натхнення вам.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага...двоє сидять на самій пісній картоплі....але вже 3-тій котедж добудовують...:lol:

 

 

як мої сусіди на будові кажуть ..."от бандіт....от крадее" 8-) а ще як толпа позїжджається до мене на обєкт з шашликами :beer: і салютами...машин так 7-10, так сусіди аж киплять :-x

 

У Вас встановлено відеоспостереження за мною?:shock: Звідки про картоплю і 3 котеджи знаєте?8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як в нас кажуть "Нобель слідкує"....ех, кликуха ще з інститутських років, за вибуховий і динамічний характер дали:-x
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як в нас кажуть "Нобель слідкує"....ех, кликуха ще з інститутських років, за вибуховий і динамічний характер дали:-x

 

Все! Вмовили! Завтра зустрічайте тещу!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як в нас кажуть "йой, та що ж це коїться...та хоч садибу прибрати потрібно...":Yahoo!:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як в нас кажуть "йой, та що ж це коїться...та хоч садибу прибрати потрібно...":Yahoo!:

 

Попереду ціла ніч!;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я до 20,00 на роботі (звідки і пишу :))...а потім їду зустрічати вагони з вантажем (для знайомого крошка гранітна)...так що не знаю чи встигну прибрати, самі ж бачили, який там безпорядок ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я до 20,00 на роботі (звідки і пишу :))...а потім їду зустрічати вагони з вантажем (для знайомого крошка гранітна)...так що не знаю чи встигну прибрати, самі ж бачили, який там безпорядок ;)

 

Тоді яку тещу відправляти? Від 35-50 чи від 50-70?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...