Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка камина в польше, помогите

Vitall

Рекомендовані повідомлення

Добрый день уважаемые форумчане.

Давно думаю поставить в доме камин, но цены очень пугали, а зарплата последнее время не радует...

Слышал, что многие везут их из европы и там дешевле и качественней, а тут и подвернулась командировка в Польшу, да еще и на своей машине.

Подскажите, где, что и за сколько можно купить. Что еще можно привезти, чтобы сэкономить на материалах для установки?

 

Задача: Буду отапливать первый этаж - 50 кв. м.. Дом утеплен хорошо, но вот дымоход нужно делать, проходить через стену, а фасад утеплен пенопластом.

 

Также стоит задача найти установщика, Ксиево-Святошинский район, Боярка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гугление "купить камин в Польше" выдаёт массу ссылок на ТМ "Kratki"

Смотрим "наши" цены.

Теперь гуглим типа по-польски "kratki pl cena", сравниваем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гугление "купить камин в Польше" выдаёт массу ссылок на ТМ "Kratki"

Смотрим "наши" цены.

Теперь гуглим типа по-польски "kratki pl cena", сравниваем.

 

Я 2 года назад покупал на кратка.пл под варшавой. Наберите 0503120588 и я прделюсь опытом. Только с 8.00

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не имею никакого отношения ни к Польше, ни к продажам (но камин есть), но интересно.

Например, Kratki Amelia 25квт - у нас 730eur, в Польше 640

Есть ли смысл везти 200кг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не имею никакого отношения ни к Польше, ни к продажам (но камин есть), но интересно.

Например, Kratki Amelia 25квт - у нас 730eur, в Польше 640

Есть ли смысл везти 200кг?

100 евро на дороге не валяется, к тому же по дороге ехать, а не специально..

да и возможно дешевле можно найти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 евро на дороге не валяется, к тому же по дороге ехать, а не специально..

да и возможно дешевле можно найти

 

Продають в багатьох будівельних мережах: ОВІ, Practiker, Тощо. А якщо оформити документ Tax free при купівлі (треба уточнювати в місці купівлі чи вони це роблять і як потім повертають гроші) то можна додатково зекономити на VAT (у нас ПДВ), не знаю як на каміни, на побутову техніку і багато будівельних речей - 23%.

Потім на кордоні пройти процедуру Tax free - поставити печатку митника на цей документ. Правда з топкою можуть виникнути проблеми при в'їзді в Україну, оскільки у нас безмитний ввіз товару до 500 євро вартістю і вагою 50 кг. По вазі можуть не чіплятися, по вартості часто.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вазі можуть не чіплятися

Можуть, але найчастіше й чіпляються. Влада ложить на ваші потуги по енергоефективності, тому скоріш за все не пропустять з принципу. Не буде ж митник доброю душею, адже як на зарплату утримувати Інфініті?

У Перемишлі 2 кантори по продажам: Kominki від кавмету, там командує Уршула, це по дорозі на Жешів, можете нагуглити, і біля маркетів при вїзді з кордону у місто з лівої сторони біля Теско. Ціни приблизно однакові. Усюди майже однаковий асортимент, просто у другого немає кавмету. У маркетах рідко добра ціна.

1) Для відчуття екшину можете спробувати провезти топку легально, але попереджаю, що відповідно до чинного законодавства України, жодна камінна топка не підпаде під категорію tax free (вже згадані 50кг/500євро), а отже доведеться розмитнювати і пройти всі необхідні брокерські процедури. Чи вдасться щось зекономити? Рекомендую калькулювати ДО.

2) Раджу просто знайти на OLX, там можна зустріти дуже хороші ціни вже свіжо-привезених. Домовляйтесь тільки за накладний платіж.

3) Останній найцікавіший, домовитись за доставку. При пересіканні кордону та у магазинах камінів можете зустріти помагаїв. Вони формують харчовий стовп контрабандного життя митниці. З питання провезення товару скоріш за все з ними й домовитесь, щоб не маратись з митниками і їх митницями. Можуть розводити на розбирання топки, щоб розбити вагу. Живуть з проценту ПДВ. Мають скидки.

Яким способом піти - питання революції гідності до померлих на Майдані, але зауважу, що від Вашого вибору ринок не сколихнеться і як писав Френк Герберт, spice must flow.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не имею никакого отношения ни к Польше, ни к продажам (но камин есть), но интересно.

Например, Kratki Amelia 25квт - у нас 730eur, в Польше 640

Есть ли смысл везти 200кг?

 

Возможно у нас аппетиты поубавили. Я себе покупал именно Амелию, но с гильетиной (подьем стекла вверх) и подводом воздуха с наружи дома. Тогда разница была более 500 евро + я отбил ндс(22%). Но для получения бабок нужно было втлрой раз с декларацией к ним заехать.

Единственное нужно помнить, что максимальный вес товара без растаможки 50 кг. Ко мне на таможне пристали с протоколом, что я везу более 50 кг и поехал в зеленый коридор. На вопрос о весе я сказал не знаю, но около 70 кг. И сообщил что нас двое с женой и мы можем вести 100 кг. Они сказали, что камин неделим и либо я либо жена может его задекларировать. Я сказал, что очень даже делим. Сейчас сниму грузик и дверь и отдам жене. В общем пропустили. Хотя по сути не должны были. В этом есть риск на кого нарвешься. Обычно они не залупаются когда видят что везешь товар для себя а не на продажу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можуть, але найчастіше й чіпляються. Влада ложить на ваші потуги по енергоефективності, тому скоріш за все не пропустять з принципу. Не буде ж митник доброю душею, адже як на зарплату утримувати Інфініті?

У Перемишлі 2 кантори по продажам: Kominki від кавмету, там командує Уршула, це по дорозі на Жешів, можете нагуглити, і біля маркетів при вїзді з кордону у місто з лівої сторони біля Теско. Ціни приблизно однакові. Усюди майже однаковий асортимент, просто у другого немає кавмету. У маркетах рідко добра ціна.

1) Для відчуття екшину можете спробувати провезти топку легально, але попереджаю, що відповідно до чинного законодавства України, жодна камінна топка не підпаде під категорію tax free (вже згадані 50кг/500євро), а отже доведеться розмитнювати і пройти всі необхідні брокерські процедури. Чи вдасться щось зекономити? Рекомендую калькулювати ДО.

2) Раджу просто знайти на OLX, там можна зустріти дуже хороші ціни вже свіжо-привезених. Домовляйтесь тільки за накладний платіж.

3) Останній найцікавіший, домовитись за доставку. При пересіканні кордону та у магазинах камінів можете зустріти помагаїв. Вони формують харчовий стовп контрабандного життя митниці. З питання провезення товару скоріш за все з ними й домовитесь, щоб не маратись з митниками і їх митницями. Можуть розводити на розбирання топки, щоб розбити вагу. Живуть з проценту ПДВ. Мають скидки.

Яким способом піти - питання революції гідності до померлих на Майдані, але зауважу, що від Вашого вибору ринок не сколихнеться і як писав Френк Герберт, spice must flow.

"Пересікання кордону" і "скидки" - это пять:D

От Ви, пане Шерідан, продукєте топки. Справи, думаю, йдуть непогано. Напевно подумки зараховуєте себе до серенього прошарку суспільства, ну, як мінімум, люмпеном себе не вважаєте. Тож варто, напевно, трішки почати працювати і над загальноосвітнім рівнем. Я щиро радію за людей, котрі пишуть з помилками, людей, котрі є носіями російської і опановують нашу співочу. Але Ви ж не з Донецька пару місяців тому переїхали до Стрия?

А можливо Ви просто нас, тут присутніх, не поважаєте, на відміну від Френка Герберта?

 

Щоб не вважали офтопом зауважу: можна провезти самотужки, розібравши. Ви, шановний ТС, і так не отримаєте тої знижки, що мають постійні клієнти прикордонних гуртівень. Максимум, це попадете на акцію в будівельному маркеті. А якщо ще й скористаєтесь послугами людей, що перекидують товар, то й поготів не побачите зиску. Ні про які 23% ПДВ і не мрійте - на руки, в кращому разі, 18,7%. Якщо це системи типу Глобал Блю, то взагалі 10-15%. Є сенс везти щось дороге і малогабаритне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Пересікання кордону" і "скидки" - это пять:D

От Ви, пане Шерідан, продукєте топки. Справи, думаю, йдуть непогано. Напевно подумки зараховуєте себе до серенього прошарку суспільства, ну, як мінімум, люмпеном себе не вважаєте. Тож варто, напевно, трішки почати працювати і над загальноосвітнім рівнем. Я щиро радію за людей, котрі пишуть з помилками, людей, котрі є носіями російської і опановують нашу співочу. Але Ви ж не з Донецька пару місяців тому переїхали до Стрия?

А можливо Ви просто нас, тут присутніх, не поважаєте, на відміну від Френка Герберта?

 

Щоб не вважали офтопом зауважу: можна провезти самотужки, розібравши. Ви, шановний ТС, і так не отримаєте тої знижки, що мають постійні клієнти прикордонних гуртівень. Максимум, це попадете на акцію в будівельному маркеті. А якщо ще й скористаєтесь послугами людей, що перекидують товар, то й поготів не побачите зиску. Ні про які 23% ПДВ і не мрійте - на руки, в кращому разі, 18,7%. Якщо це системи типу Глобал Блю, то взагалі 10-15%. Є сенс везти щось дороге і малогабаритне.

 

Я описал свой опыт и поделился фактом, что я ввез камин через зеленый коридор и что получил возврат НДС. На тот момент камин мне вышел почти в 2 раза дешевле чем в Киеве.

 

Но еще раз повторюсь - все таки это было превышение веса и не совсем законно.

 

Типикстартер. Вы строете дом. У вас есть семья. И как я понял ездите не часто в польшу. И сумма у вас ограничена.

 

Да, Вы безусловно можете дешевле там купить камин и как я можете ввести его в украину. Но на Кратках они работают не черег Глобал Блю и вам нужно будет опять ехать на завод за возвратом. Вы будете ехать?

 

Смотрите, вам примерно за год нужно будет купить техники для дома на 3000 Евро, Шмоток для детей(семью) на 2000 евро и т.д.

 

Не парьтесь, купите камин тут, переплатив 200-300 Евро, но Вы не будете рисковать на границе нарваться на принципиального товарища, а в поездке грядущей купите вещей семье, может элеткронику и т.д. и отбейте деньги через глобал блю и точка. Там это все тоже дешевле чем у нас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логично что из Польши лучше привезти технику, которая тоже в доме понадобится. А вот камин проще будет купить у тех кто возит их из Польши регулярно. В том же Львове много таких, и зарабатывают они в основном на ВАТе. Так что цена у них достаточно адекватная, а Вы убираете риски на таможне из-за веса камина. Ограничение в 50 кг никто не отменял. На ОЛХ много таких продавцов. Тем более возвращаясь из Польши Вы можете забрать топку у них, лично посмотреть ее и потом заплатить деньги. Экономия на отправке курьерской службой будет тоже не маленькая.

А с топкой рекомендую еще купить дополнительные материалы, как-то жаростойкая труба и колена, материал для короба, например суперизол, и клей для этого материала. Для примера мне на камин нужно было 10 листов суперизола. Цена в Киеве мин. 25 евро за лист. Цена во Львове 19. 60 евров тоже на дороге не валяются.

А касательно топки, то мне товарищ привез из Польши, а за эту же цену я мог ее во Львове купить. Когда спросил у львовского продавца "контрабандных" каминов, то он сказал что у него хорошая скидка на польской фирме торгующей каминами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Пересікання кордону" і "скидки" - это пять

От Ви, пане Шерідан, продукєте топки. Справи, думаю, йдуть непогано. Напевно подумки зараховуєте себе до серенього прошарку суспільства, ну, як мінімум, люмпеном себе не вважаєте. Тож варто, напевно, трішки почати працювати і над загальноосвітнім рівнем. Я щиро радію за людей, котрі пишуть з помилками, людей, котрі є носіями російської і опановують нашу співочу. Але Ви ж не з Донецька пару місяців тому переїхали до Стрия?

А можливо Ви просто нас, тут присутніх, не поважаєте, на відміну від Френка Герберта?

Ба навіть більше! Знайшов у себе ще принаймні 3 русизми і 5 граматичних. Також кілька у Вас.

не мрійте - на руки

Максимум, це попадете на акцію

В очі кинулось. Переконаний, що Ви не проявляли неповагу. А от те, до кого я себе зараховую - далеко не Ваша справа. Та й що гірше: переходити на особистості, чи помилятись в граматиці? Для вказівки в помилках достатньо нейтрально процитувати текст ремаркою Grammar Nazi. Я б усе зрозумів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так само зацікавлен в купівлі вкладиша і скоріше за все не у нас :( зараз перебуваю в Siedlce між Варшавою та Белоруськім кордоном.

Поручь з готелем розташований салон де продають каміни, Jotul та якісь польські, заходив цікавився Jotul I570 -7800 злотих, та Jotul I18 Panorama -8400 злотих.

На днях заходив вже вдруге до них повідомили що на Jotul I570 та якусь меньшу модель Jotul буде знижена ціна на 15%, може буде Вам цікаво та може це по всіх салонах діллерах така акція і можливо іх ще буде можно укатать на зменьшення ціни.

Я схиляюсь до Jotul I18 тому ця новина мені не допомогла...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так само зацікавлен в купівлі вкладиша і скоріше за все не у нас :( зараз перебуваю в Siedlce між Варшавою та Белоруськім кордоном.

Поручь з готелем розташований салон де продають каміни, Jotul та якісь польські, заходив цікавився Jotul I570 -7800 злотих, та Jotul I18 Panorama -8400 злотих.

На днях заходив вже вдруге до них повідомили що на Jotul I570 та якусь меньшу модель Jotul буде знижена ціна на 15%, може буде Вам цікаво та може це по всіх салонах діллерах така акція і можливо іх ще буде можно укатать на зменьшення ціни.

Я схиляюсь до Jotul I18 тому ця новина мені не допомогла...

570-й зараз KOMINEK MIESIĄCA і на нього знижка 20% для кінцевого споживача. Тобто 7872 зл. - 20%знижки=6297 зл. - 18.7% такс фрі=5119 зл/4.2=1219 Євро.

За перекидку 100, все одно набагато дешевше.

Змінено користувачем Gonchik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

подскажите, какую польскую модель камина купить оптимально, может сейчас акции есть в конце сезона?

Дизайн не принципиален. Отапливать площадь до 70 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю какая вам нужна, но разница, если брать за кордоном существенная. Я купил на прошлой неделе. Привезли из Польши. Разница с ценой в Украине 500-600 у.е., как где. Но самое интересное, что она на официальном сайте на 200 у.е. дороже, чем мне привезли. Говорят давно возим, имеем хорошие скидки. Топку не разбирали при перевозке, приехала вся в заводских пломбах. Если определитесь, какая вам нужна, могу у них спросить за сколько привезут. Удачи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...