Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

кто ездил на авто заграницу подскажите

magary4

Рекомендовані повідомлення

А для чого зелену карту купувати на нашій стороні ?

 

Тому що поляки практично завжди вимагають продемонструвати зелену карту при в"їзді.

Треба, щоб була.

Якщо поліція зупинить десь, то практично 100%, що попросять показати цю страховку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для чого зелену карту купувати на нашій стороні ?

Нашим погранцям і митникам вона не цікава, бо то не їхнє діло. Хай цивілку провіряють.

 

Краще купувати на польському кордоні, там цілодобово продають. І ціна в 2 раза дешевша (100 злотих в місяць, а в нас ця сума за 2 тижні), але от чи річну там продають я незнаю.. ну і треба дивитися щоб покриття було не тільки Польща, а весь ЄС.

 

 

Ще про медичну страховку не забудьте. Деколи питають на кордоні.

так дешевша, але це ризик...стоїть ця будка між будками митного контролю, але якщо вона( будказеленої картки) не працює ? всяк може статися і де шукати цю картку якщо черга рухається досить стрімко?

останього разу скористалися митним переходом Зосін-Устілуг несподобалось, тільки Краковець;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останього разу скористалися митним переходом Зосін-Устілуг несподобалось, тільки Краковець

 

Дуже все індивідуально.

Мені, наприклад, з Краковцем геть не пре. А через Шегіні майже завжди все нормально..

Маю на увазі час стояння та оформлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже все індивідуально.

Мені, наприклад, з Краковцем геть не пре. А через Шегіні майже завжди все нормально..

Маю на увазі час стояння та оформлення.

головний "+" Краковця це автобан, краще їхати в неділю, черги по минімуму
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как действовать в случае поломки в европе? на буксир просится ? )))

спросил у друга он говорит что платит 60 евро в год в АСЕ club и они приезжают и чинят в случаее чего либо дают эвакуатор

вот только как такую страховку купить на авто украинской регистрации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що поляки практично завжди вимагають продемонструвати зелену карту при в"їзді.

Треба, щоб була.

Якщо поліція зупинить десь, то практично 100%, що попросять показати цю страховку.

Вимагають. То зразу кажете поляку що зараз купите, і йдете купуєте прямо на митниці, вертаєтеся, показуєте і все ОК.

 

Є звичайно якийсь мінімальний шанс що будка зі страховкою небуде працювати, але ще не стикався з таким.

 

Ну але якщо це перший раз за кордон, то краще дійсно тут купити і їхати спокійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну але якщо це перший раз за кордон, то краще дійсно тут купити і їхати спокійно.

 

Я вже років двадцять регулярно їжджу за кордон.

І мені завжди спокійніше все приготувати зазделегідь.

Не така вже там трагічна різниця в ціні, щоб робити собі нерви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще хочу предостеречь об голосующих мошенниках на обочинах Недешевые авто,стоят на аварийках,машут пустой канистрой из под масла,или проводами прикуривателя.Если вдруг решите проявить водительскую солидарность и остановитесь,будут тулить фальшивые печатки.или др.изделия,мотивируя что нет местной валюты, а у них кончился бензин(ит.п.)Если уж и остановились,и видите что Вас пытаются объегорить,тут же набирайте полицию(или имитируйте звонок),работает.Распознать их можно издалека по том,что практически никогда они не выставляют знак аварийной остановки(наверно чтоб быстро свалить,если что)

 

Если уж и с Вами произошла неприятность и поломался автомобиль(на автомагистрали),выставляйте аварийку,одевайте жилет и до момента приезда помощи постарайтесь ждать за отбойником,множество случаев когда в стоящий автомобиль врезается или заснувший(завтыкавший)камион или зазевавшийся легковик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магари вы год в Германии жить будете? В курсе что по своим правам можете ездить только первые 6 месяцев?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 месяцев и 6 даеться на перездачу.

 

а можно ли везти консервацию? варенья там и салаты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 месяцев и 6 даеться на перездачу.

 

а можно ли везти консервацию? варенья там и салаты?

Официально нет, но мы всегда возим, тьху 3 раза
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня друг так ездил год., инфа точная

 

Негде не вижу запрета ввозить продукты неживотного происхождения

 

А если увидят, можно просто выбросить или штраф будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне вот интересно Ж-) по идее с 1 января 2016 года должны отменить ..кую норму по ввозу товаров без пошлины ( 50 кг - 500 евро)....есть хорошие новости на этот счет ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

все забываю отписаться

уже давно приехал в Германию :)

 

нигде ничего не проверяли

 

на границе только поверхносно посмотрели в багажник.

 

короче главное чтоб продукты где-то не сверху лежали

 

 

теперь следующий вопрос.

я пересек границу, могу ли я к примеру года 2 тут находится а после вернутся и продать машину? где это можно узнать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...