Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть по вентиляції

solt707

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть будь-ласка з такою проблемою.Придбав квартиру(новобудова) на 2му поверсі 4х поверхового будинку а на 1му кафе-піцерія, і коли вони печуть піцу в кімнатах дуже чути піцою.У мене в квартирі зараз ремонт.Мої майстри стверджують, що затягує запах через вентиляцію у ванній кімнаті.Підкажіть, якщо я поставлю вентилятор з клапаном, це вирішить мою проблему? Наперед дякую за відповідь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть будь-ласка з такою проблемою.Придбав квартиру(новобудова) на 2му поверсі 4х поверхового будинку а на 1му кафе-піцерія, і коли вони печуть піцу в кімнатах дуже чути піцою.У мене в квартирі зараз ремонт.Мої майстри стверджують, що затягує запах через вентиляцію у ванній кімнаті.Підкажіть, якщо я поставлю вентилятор з клапаном, це вирішить мою проблему? Наперед дякую за відповідь.

 

Возможно и решит. А может быть и нет. Например, если пиццерия дает в вентканал больше, чем вентканал может вытянуть, то тогда вентилятор не нужен - можно просто замуровать вентканал. Шучу.

По-хорошему Вам бы обратится в санстанцию, чтобы пришли с анемометром и нашли обратную тягу в ЕВ. Тогда, если они найдут нарушения в монтаже вентиляции пиццерии, должны заставить предпринимателей сделать все правильно, а не так, как им было проще.

Это не Ваша проблема - у Вас должна работать ЕВ. И если она не работает по причине недобросовестных соседей, то нужно устранять причину, а не ее последствия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно и решит. А может быть и нет

Дякую Вам за відповідь.Але саме цікаве, що в самій ванній кімнаті піцою не чути,можливо запах попадає в кімнати не через вентиляцію? з повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо я поставлю вентилятор з клапаном, це вирішить мою проблему?

Может стать еще хуже. :D

Чужие запахи не всегда приходят из вентиляции.

1. Просмотреть везде все проходы труб стояков (отопление, вода, каналья) через перекрытие на предмет щелочек/дырочек.

2. Повесить на входе вентканалов "флажки" из полоски туал. бумаги и понаблюдать пару дней, в т.ч. при приоткрытом окне в какой-либо комнате.

3. По результатам отписаться.

 

обратится в санстанцию,

СЭС вроде как ликвидировали. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может стать еще хуже. :D

Чужие запахи не всегда приходят из вентиляции.

1. Просмотреть везде все проходы труб стояков (отопление, вода, каналья) через перекрытие на предмет щелочек/дырочек.

2. Повесить на входе вентканалов "флажки" из полоски туал. бумаги и понаблюдать пару дней, в т.ч. при приоткрытом окне в какой-либо комнате.

3. По результатам отписаться.

 

 

СЭС вроде как ликвидировали. :D

Дякую Вам. Так,як зараз в квартирі ремонт попробую замурую :D тимчасово вентиляцію і подивлюся декілька днів. ІМХО. якщо не буде запаху значить з вентиляції

 

Добавлено через 19 минут

1. Просмотреть везде все проходы труб стояков (отопление, вода, каналья) через перекрытие на предмет щелочек/дырочек.

Сусіди зверху також жаліються на запах в квартирі,припускаю що тільки через вентиляцію.з пов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попробую замурую :D тимчасово вентиляцію і подивлюся декілька днів.

Какое замурую. :D Так нихрена не найдете. Вешайте флажки, дайте команду ремонтникам, шоб поглядывали, для этого даж не нужно особо напрягаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какое замурую. :D Так нихрена не найдете. Вешайте флажки, дайте команду ремонтникам, шоб поглядывали, для этого даж не нужно особо напрягаться.

Ок.Понаблюдаєм день-два і відпишусь.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СЭС вроде как ликвидировали.

А куда же я тогда недавно пробники воды носил, для одного ПОП? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...