Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сосновые дрова vs Дубовые дрова

henko

Рекомендовані повідомлення

Провел эксперимент - набил топку сосновыми дровами, засек время - 5 часов 42 минуты до превращения в угли и полного исчезновения пламени.

Дубовые - 6 часов 18 минут

 

Стоит ли платить больше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мои личные наблюдения, на истину не претендую:

на распалку ничего лучше, чем сосна нет.

+ У многих сосна под боком.

А дымоход все равно чистить нужно, чем бы не топил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мои личные наблюдения, на истину не претендую:

на распалку ничего лучше, чем сосна нет.

+ У многих сосна под боком.

А дымоход все равно чистить нужно, чем бы не топил.

его легче заменить чем почистить, ихмо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

его легче заменить чем почистить, ихмо

каждый год менять?:D

это как посуду: лучше выбросить в окно, чем мыть?:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Провел эксперимент - набил топку сосновыми дровами, засек время - 5 часов 42 минуты до превращения в угли и полного исчезновения пламени.

Дубовые - 6 часов 18 минут

 

Стоит ли платить больше?

 

Я залив повний бак і95-ї і проїхав до Києва за 5 годин 42 хв., потім залив і92-ї і доїхав до Києва за 6 год. 18 хв. Чи варто платити більше?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я залив повний бак і95-ї і проїхав до Києва за 5 годин 42 хв., потім залив і92-ї і доїхав до Києва за 6 год. 18 хв. Чи варто платити більше?

 

Время сгорания и объем топки некорректные параметры для сравнения. Важнее масса и цена за килограмм и теплотворная способность дров для правильного сравнения.

засаживание внутренних поверхностей в печах и топках ухудшают параметры горения и теплопередачи. это приводит к повышению расхода топлива.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Время сгорания и объем топки некорректные параметры для сравнения. Важнее масса и цена за килограмм и теплотворная способность дров для правильного сравнения.

засаживание внутренних поверхностей в печах и топках ухудшают параметры горения и теплопередачи. это приводит к повышению расхода топлива.

Шкода, що не оцінили, жарт хороший.

Загалом, мали б почати з того, що

набил топку

явно не відповідає вказівкам по користуванню більшості топок.

Тривалість горіння не є показником. Забагато тепла - акумулюй, технології розвинулись. Не виходить? Є така штука - покол, от від нього залежить напряму тривалість. 5 кг можна спалити за 30хв, а можна за 4 години.

salix, на 1кг соснові у виграші. Забули інші важливі речі: зольність, густина, смолистість. Наприклад, 5кг з тим самим поколом об'єм сухого дубу буде менший сухої сосни, тому площа реакції тої ж ваги дров буде у сосни більша, і лишень через це вона горітиме активніше. Додайте до цього смолу і отримаєте на тій самій вазі дров пекло в топці, перегрів, дискомфорт. Зі зменшенням кількості повітря смолистість димових газів від соснових дров стає просто непомірна.

Алсо, смола справді осідає в топці та димоході, henko влучно підколов.

Алсо2, непоганий компромісний варіант палити в перемішку. Не так активно горить, не так багато смоли, але буває суттєво дешевше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
А кто использовал граб для топки камина, мне предлягают очень настоятельно, но я в сомнениях.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто использовал граб для топки камина, мне предлягают очень настоятельно, но я в сомнениях.

Король дров. Смолистість маленька, дрова горять дуже плавно з красивим полум'ям. Практично немає різниці чим палити: грабом чи буком, граб ще й красивіше горить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ціна та сама, можна купувать?

 

Король дров. Смолистість маленька, дрова горять дуже плавно з красивим полум'ям. Практично немає різниці чим палити: грабом чи буком, граб ще й красивіше горить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ціна та сама, можна купувать?

Я б купив. Найбільше все ж палю буком, оскільки граб у нас малопоширений, але якщо є - чудове дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топил октябрь и ноябрь сосной доски, поддоны - натрусил сажы 8-10литров. Пол котла сосны не хватало на ночь....утром холодно. Приходилось грузить болше на ночь. Потом топил чисто дубом 3 месяца сажи почти небыло. По времени горения пол котла дуба в мороз хватало на 12-15 часов. Дуб был порублен толстыми и тонкими поленьями. Температура на котел 50-55. Хорошо кобинировать, сосной нагнать температуру и разжечь дуб. Иногда в нехолодные ночи 6шт поленьев хватало на ночь дуба. Длина поленьев 50-58см
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б купив. Найбільше все ж палю буком, оскільки граб у нас малопоширений, але якщо є - чудове дерево.

бурштынокопанки надо грабом засаживать после копателей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

С момента запуска печи, уже три года, топлю исключительно дубом. Дрова - отходы производства, - бруски приблизительно 5х5см., длинной до 40. Результат стабильный: ведро дров 15л.(одна закладка) - 1,5ч. интенсивного горения - 12 часов до следующей протопки.

За это время, да простит меня Salix - автор печи и мастер, ни разу не чистил печь (знаю, что нехорошо, каюсь). Уменьшения теплоотдачи не наблюдалось.

В этом году все же решил почистить. Начал с топки. Из всех ее загогулин (камера дожига, выходы каналов ВВ) набралось четверть ведра пепла. Сажи - ноль. Как залезу в колпаки - отпишусь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто использовал граб для топки камина, мне предлягают очень настоятельно, но я в сомнениях.

 

Для камина лучше всего дрова ольхи. прочитать про дрова ольхи для камина можно на нашем сайте вот ссылка: reklama

Змінено користувачем Dr.Yura
реклама
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для камина лучше всего дрова ольхи. прочитать про дрова ольхи для камина можно на нашем сайте вот ссылка: relkama

Купить дрова ольхи с самовывозом купить дрова ольхи с доставкой в Киеве и Киевской области по самой низкой цене без регистрации и смс купить цена за метр ольха купить онлайн.

Змінено користувачем Dr.Yura
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купить дрова ольхи с самовывозом купить дрова ольхи с доставкой в Киеве и Киевской области по самой низкой цене без регистрации и смс купить цена за метр ольха купить онлайн.

 

спасибо. это вы написали для продвижения в поисковиках ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо. это вы написали для продвижения в поисковиках ?

Просто тонкий юмор Sheridanа. Но и в поисковиках хорошо с форума такие строки находятся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто использовал граб для топки камина, мне предлягают очень настоятельно, но я в сомнениях.

 

кто предлагает? и за сколько? тоже готов купить:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В порівнянні з буком, граб важко колеться коли сирий, коли сухий дуже важко колеться.

 

А де ви взагалі бачили бук в київському регіоні? Бук - це на буковині (гірська частина Чернівецької області).

 

Що стосується граба. Це тверда порода. Відповідно, дрова з цієї породи добрі. Горять з виділенням великої кількості тепла. А те, що колються погано - то це таке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де ви взагалі бачили бук в київському регіоні? Бук - це на буковині (гірська частина Чернівецької області).

 

Що стосується граба. Це тверда порода. Відповідно, дрова з цієї породи добрі. Горять з виділенням великої кількості тепла. А те, що колються погано - то це таке...

Я оце недавно колов сухий граб і мені якось не здалось, що "то це таке....".:)

Але згоден, що це не головний фактор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...