Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вирішив провести випробування топки для продовження роботи.

Подаю відео, як воно є, вибачайте за короткі ролики, не був готовий, телефон був забитий фотками.

Початок розпалу. Наколов дубових щипок, спочатку засумнівався, що буде горіти, через декілька хвилин підкинув соснових трісочок

Середина розпалу, якщо так можна назвати. Через скло гарно спостерігається меандрування диму, відчуття, ніби скла нема...

Вирішив перекрити доступ повітря, після відкриття дроселя... телефон перестав записувати.

По установці топки прошу трішки почекати, кипить робота, дуже мало часу.

 

Добавлено через 33 минуты

Також сам процес у фото.

cdbf54c087a2t.jpg7096050dee37t.jpg4e52a7bdf8b9t.jpg64521d8f50f8t.jpg7c941cc86e84t.jpg5ab69d38915et.jpg0489ac60fb69t.jpgfc57d04bd6b5t.jpgb741a8c15805t.jpg138eab30311at.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

focusik, сьогодні відзняли ось таке відео по топці тієї ж моделі, що й у Вас:

Спробуйте поекспериментувати: Спочатку прогрійте топку закладкою на 4 кг. Це добре прогріє кераміку і димохід. Тоді за 45хв додайте ще 2-3 поліна на 3кг. Після розгоряння керуйте засліною в межах 0-10% подачі, як на відео.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Наш екскурс по новинкам цієї весни:

Також дякую усім, хто завітав до нас на наш стенд на InterBuildExpo2016. Ваша підтримка надихає нас рухатись уперед та цінувати кожного, хто долучився до розвитку та пропагування якісного українського продукту.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір,

були сьогодні біля вашого стенду на виставці, придивлялися до камінів з водним контуром. Залишилося в нас питання без відповіді одне - яка саме фарба використовується для фарбування топки?

І ще скажіть як часто потрібно чистити водяний контур всередині - як сильно він забивається за сезон опалювальний наприклад? можливо є фото топки зсередини після якогось довготривалого часу використання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка саме фарба використовується для фарбування топки?

Доброго дня, Ірина!

Дякую, що знайшли час!

Нажаль, жаростійка фарба для покриття топок є одним з елементів технологічної карти, тож я не вповноважений поширювати цю інформацію, зате можу з гордістю сказати, що на наших власних випробуваннях вона витримувала паспортні 800С зі збереженням заявлених механічних властивостей.

 

 

І ще скажіть як часто потрібно чистити водяний контур всередині - як сильно він забивається за сезон опалювальний наприклад? можливо є фото топки зсередини після якогось довготривалого часу використання?

Стандартно ми радимо профілактично прочищати теплообмінник один раз на сезон, та у випадку використання неякісного палива, або ж горіння топки у неефективних режимах, чистка може знадобитись частіше. Будова теплообмінників у всіх серіях така, що можна без проблем прочистити усі теплообмінні поверхні з середини топки: для цього достатньо зняти дефлектори. В-серія прочищається будь-якими щітками, а С-серія - йоршом ф50мм. Усі необхідні аксесуари можна придбати у нас на сайті, або ж у сторонніх компаній.

Також, підчас сервісних виїздів наших дилерів, до переліку послуг входить чистка теплообмінника.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Прийшов час оновити тему новими відео. Віднедавна наш асортимент суттєво оновився, а функціонал топок розширився:

А також наш стенд на InterBuildExpo2016:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Доброго дня . Sheridan, Я так зрозумів, що серія "С" відрізняється від серії "В" тільки картинкою горіння. Тому зацікавився В600-тим з водяним теплообмінником. Він ні в чому не поступається польському Кратке? Бо вже надто кортить підтримати відчизняного виробника :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня . Sheridan, Я так зрозумів, що серія "С" відрізняється від серії "В" тільки картинкою горіння. Тому зацікавився В600-тим з водяним теплообмінником. Він ні в чому не поступається польському Кратке? Бо вже надто кортить підтримати відчизняного виробника :)

 

Нажаль, з етичних міркувань, я не можу проводити порівняння з продуктами інших виробників.

 

Зате я можу провести роз'яснення по серіях.

В-серія була створена у відповідь на вимогу ринку знайти баланс між якістю та ціною. Топка не має футерування на стінках (тільки цоколь), зате має грамотно збалансовану подачу повітря, чого так не вистачає бюджетникам; топка В-серії з водяним контуром не має регулятора, як повітряний аналог, зате має зовнішній підвід повіря через єдиний впускний патрубок та герметичність, що дозволяє під'єднати автоматику та повністю керувати горінням. Найважливішою особливістю В-серії є складний дизайн корпусу та автоматизація виробничих процесів, що дозволило суттєво знизити виробничі витрати без економії на матеріалах чи втрати якості виробу.Усі моделі 2016 року стали комплектуватись шамотним цоколем, регульованими ніжками та цільнотянутою дверною рамою без підвищення ціни.

Що ж таке С-серія? Скоріше наші амбіції на технології горіння, що ще не набули популярності на вітчизняних теренах. Уся команда туже трепетно ставиться до цієї серії через її складність, надійність, ефекивність та широкий функціонал. На топках С-серії ми намагаємось не економити: потрібен нержавіючий дефлектор? Отримайте! Моделювання потоків та тепловізор показали необхідність у ще одному дефлекторі над першим? Зроблено! Потрібен додатковий прогрів повітря, що віє згори на скло? Збільшили корпус контакту з полум'ям! Поглиблене та потовщене дно, подвійне скло в базовій комплектації водяної (поки С700x520W, але за кілька тижнів й усієї серії) регульовані крила, вертикальний трубний теплообмінник, та багато інших деталей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, з етичних міркувань, я не можу проводити порівняння з продуктами інших виробників

А в лічку зможете ? Ну дуже мене зацікавила В600 з водяним контуром . Однак у сусідній темі, прочитавши суперечку між доцільістю встановлення водяної топки, а не повітряної, тепер вагаюся. Що ж все таки брати на такі умови ( камін більше для краси, літом він використовуватися не буде, а на міжсезоння про запас)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однак у сусідній темі, прочитавши суперечку між доцільістю встановлення водяної топки, а не повітряної, тепер вагаюся. Що ж все таки брати на такі умови ( камін більше для краси, літом він використовуватися не буде, а на міжсезоння про запас)?

 

На даний час я схилився би до варіанту топки з водяним контуром. В мене була ситуація інша, витрати на встановлення каміну я залишив на останню чергу, коли всі роботи на будові майже були готові.

Варіант з повітряною топкою економніший: топка-розведення теплого повітря (у разі необхідності)-обмуровка.

Варіант з топкою з водяним контуром: встановлення радіаторів опалення-розведення труб теплоносія-обвязка топки-насосне обладнання, аавтоматика-топка з умовою доступності для ревізії, прочистки, заміни обладнання-водопідготовка???-обмуровка. Одним словом все як для водяного опалення (топка - це котел з можливістю насолоди від вигляду полум'я) - як в одній з тем писав Sheridan.

Бо вже надто кортить підтримати відчизняного виробника

На власному досвіді я переконався, що зробив правильний вибір придбавши топку B600, рекомендую.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в лічку зможете ?

Нажаль, ні. Це порушує принципи добросовісної конкуренції. Зрозумійте правильно, якісний продукт рано чи пізно починає вимагати коректного позиціонування. Ми з України нікуди не втечемо, тут заснована компанія, тому розвиток цього ринку на добросовісних та доброзичливих засадах є ключовим елементом успіху, тож щиро сподіваюсь на розуміння.

 

Ну дуже мене зацікавила В600 з водяним контуром . Однак у сусідній темі, прочитавши суперечку між доцільістю встановлення водяної топки, а не повітряної, тепер вагаюся. Що ж все таки брати на такі умови ( камін більше для краси, літом він використовуватися не буде, а на міжсезоння про запас)?

Мені вона теж подобається. На каналі є

, рекомендую подивитись.

Баталії щодо повітряне опалення vs водяне опалення вщухатимуть по мірі розвитку ринку і кожен просто обиратиме собі необхідний для його потреб продукт, отримуючи все більш фахову пораду спеціалістів.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго дня! Цікавлять повітряні топки С500 або С600 (чомусь не знайшла їх габарити...) Хочемо встановити у домі, який тільки придбали для батьків, як засіб додаткового опалення та задоволення для душі. Плануємо розмістити топку у кутку кімнати і зробити 2 повітряні канали у кімнати за стінки. Буде потрібен тепломодуль? Житлова площа приміщення - 46кв, загальна 79кв. Будинок з дерева, висота стелі 2,75м. Ви можете допомогти з проектом дістанційно (звичайно з винагородою) або порадити фахівця у Харківський обл.? У чоловіка з напарником руки з правильного місця ростуть, усі роботи зможуть здійснити самостійно, але треба правильне керування та консультації. Вибачте за багато букв!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

focusik вірно вказав на технічну документацію до топок.

Цікавлять повітряні топки С500 або С600 (чомусь не знайшла їх габарити...) Хочемо встановити у домі, який тільки придбали для батьків, як засіб додаткового опалення та задоволення для душі. Плануємо розмістити топку у кутку кімнати і зробити 2 повітряні канали у кімнати за стінки. Буде потрібен тепломодуль?

Тепломодуль дозволяє додатково зібрати тепло вихідних димових газів, тож у випадку повітряного обігріву слід брати з ним.

Житлова площа приміщення - 46кв, загальна 79кв.

Така пропорція дозволяє достатньо комфортно опалювати майже всі кімнати в помешканні, ванна та туалет догріватимуться іншими пристроями, але судячи з поставленої задачі, так і планується. Чи справді це можливо, слід поглянути на план помешкання. Також пам'ятайте, що конвективне опалення є слабоінерційним, тож можливі коливання температури в помешканні в процесі роботи топки.

Будинок з дерева, висота стелі 2,75м.

Такі проекти слід виконувати відповідально, тож я б порадив фахівця у Харкові, дані надішлю в особисте повідомлення. З іншої сторони, володіти предметом не буде зайвим.

Тепер по самостійному виконанню:

 

Виконуючи проект самостійно, намагайтесь подбати максимально про безпеку. Найбільша небезпека впливу високих температур з'являється в таких місцях:

1) підлога під топкою. ЇЇ слід залити стяжкою, оскільки топка та вся конструкція має значну вагу і може просідати; перед топкою слід постелити плитку, метал, чи склокераміку;

2) задня стіна. Слід використати прості ізоляційні матеріали, що легко обробляється, не є токсичними та не є теплопровідними (ізоляційна SILCA, SUPERISOL чи вермикуліт). По усім є навчальні відео, а монтаж короба та топки не займає більше дня. В Україна є виробник вермикуліту, тож можна звернутись до них. Для ізоляції слід обирати вермикуліт товщиною 3см та Кріпити вермікуліт слід в 3 шари: один суцільний на стіні, другий вертикальними смужками (10см через 20-30см) для вентильованості, третій суцільний на другий. Кріпляться усі матеріали легко, на саморізи, але кожен має специфіку обробки, тож дослідіть;

3) Стеля. Враховуючи об'єкт розгляду, камін буде висотою до стелі. В такому випадку монтується додаткова вентильована камера з решітками (достатньо 250см.кв. січення вхідної та вихідної, розташовувати слід опозитно та зі зміщенням, одну вище, іншу нижче); усі місця дотикання до дерева добре ізолюються вказаними матеріалами;

4) Місця проходження. Їх слід робити не менш відповідально. Найпростіший шлях зробити добре - ізолювати подвійним коробом в нахлест. Принцип схожий з тим, як утеплюють пінопластом будинки. Ізолювати слід усі місця дотикання теплого повітря з камери до дерев'яних елементів.

Останнім пунктом йде фасад, але його достатньо закрити одним шаром ізолятора.

Решітки. Не допускайте можливості перекриття вхідних решіток на менше, ніж 700см.кв. Не допускайте можливості перекриття вихідних решіток на менше, ніж 1000см.кв.

В результаті отримаєте простий та безпечний конвективний камін.

 

Також, можна накинути схему монтажу і для простої акумуляційної системи, але вона дещо складніша за ковективну і в прорахунках і у виконанні, оскільки допускає вищі температури в камері, зате згладжує температурні коливання та значно підвищує комфорт опалення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...... я б порадив фахівця у Харкові, дані надішлю в особисте повідомлення. ....

 

Пришлите и мне спеца из Харькова. Нужна консультация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна коротко о простої акумуляційної системи? Якщо я правильно зрозуміла, то це система з використанням теплоблока?Теплоблок можна використовувати з топками і В серії також?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна коротко о простої акумуляційної системи? Якщо я правильно зрозуміла, то це система з використанням теплоблока?Теплоблок можна використовувати з топками і В серії також?

Нажаль, топки В-серії не розраховані на використання з теплоблоком.

Проста акумуляційна система може бути наступних варіантів:

1) топка+теплоблок

2) топка + акумуляційний насипний модуль

3) топка + акумуляційні кільця (RATH, ORTNER, CEBUD)

4) топка + тепломодуль

Усі варіанти передбачають подальше зашиття в теплопровідний корпус з шамоту чи іншого теплопровідного матеріалу.

Проста схема розрахунку виглядає так:

 

attachment.php?attachmentid=508076&stc=1&d=1463933716

 

На ній міститься практично вся основна інформація, тож сподіваюсь, допоможе.

sshot.thumb.jpg.49707f0277e8914990d8ba30f3cb1870.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен совет где поставить топку. Рассматриваю вариант покупки В600. Хотя задумываюсь о топке с водяным контуром. Можно ли поставить В600 в проем 805 мм? Или надо ставить топку справа от дымохода? Какой размер портала облицовки нужен?

261167609_2.thumb.jpg.509ddca8969232758abca2f95e9da4d0.jpg

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматриваю вариант покупки В600. Хотя задумываюсь о топке с водяным контуром.

Ну з водяним контуром опалить все помешкання, а топка повітряного обігріву лиш частину.

Можно ли поставить В600 в проем 805 мм?

Якщо у плануванні так краще для її огляду та користування - так.

Какой размер портала облицовки нужен?

Це питання стосується геометрії топки, чи тепловіддачі. Якщо геомерії топки, то її креслення є на сайті, розмір рами дверцят 600мм*425мм, якщо ж теплопровідності, то портал слід порахувати по приведеним вище формулам у відповідності до матеріалу та товщини. Чим плануєте зашивати та який передбачається дизайн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, топки В-серії не розраховані на використання з теплоблоком.

 

Планую встановлювати топку В-серії та обкладати її, наприклад, пічною цеглою чи іншим подібним матеріалом для додаткової акумуляції тепла. Звісно, при цьому будуть виконані відповідні отвори і для конвекції повітря. Радився з Вашими представниками на виставці у Києві. Вони саме так і радили робити.

Тому всеж-таки: чи розраховані топки В-серії працювати в зазначеному режимі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую встановлювати топку В-серії та обкладати її, наприклад, пічною цеглою чи іншим подібним матеріалом для додаткової акумуляції тепла. Звісно, при цьому будуть виконані відповідні отвори і для конвекції повітря. Радився з Вашими представниками на виставці у Києві. Вони саме так і радили робити.

Тому всеж-таки: чи розраховані топки В-серії працювати в зазначеному режимі?

Скоріш за все ситуація простіша: номінальна потужність В-серії не дозволяє розраховувати на тривалу акумуляцію.

Щодо конструкції зашиття шамотом з отворами, то слід розуміти, що якщо основна потужність топки передаватиметься конвективному повітряному потоку та через скло, то що Ви збираєтесь акумулювати? Звичайно, решітки вентиляції можуть бути регульовані, але у будь-якому разі слід розраховувати об'єм накопичення, щоб не отримати завжди ледь теплу стіну, що тримає тепло в камері та просто підвищує температуру виходу димових газів. Вище я подав схему розрахунку, скористайтесь нею для оцінки товщини стінок та площі зашиття. Чи потрібна Вам допомога з розрахунками?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
вибачте а де можно побачити прайс ваші вироби? дякую

Актуальні ціни та описи на сторінці магазину: gns-kaminy.com.ua

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки тема опинилась в топі, то дозволю собі докинути ще одне відео, цього разу з недавнього стрес-тесту. Попередньо наша кераміка і так проходила 5 циклів на 1200С-10С з подальшою перевіркою міцності шляхом руйнування на стенді, щоб не поступатись пічному шамоту, але додатково було відзнято ролик для наглядного розуміння надійності кераміки. Стендова топка - вже відома аудиторії B600x425 з керамікою, що пропалювалась сирою і пройшла серію з 5 стрес-тестів з закладками по 20кг на жар. До речі, ці стрес-тести теж відзняті, тож якщо форумчанам та гостям не надто набридатиме - викладу і їх.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...