Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Нажаль, топки В-серії не розраховані на використання з теплоблоком.

Проста акумуляційна система може бути наступних варіантів:

1) топка+теплоблок

2) топка + акумуляційний насипний модуль

3) топка + акумуляційні кільця (RATH, ORTNER, CEBUD)

4) топка + тепломодуль

Усі варіанти передбачають подальше зашиття в теплопровідний корпус з шамоту чи іншого теплопровідного матеріалу.

Проста схема розрахунку виглядає так:

 

attachment.php?attachmentid=508076&stc=1&d=1463933716

 

На ній міститься практично вся основна інформація, тож сподіваюсь, допоможе.

 

Этот расчет вы имеете ввиду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот расчет вы имеете ввиду?

 

Ні, це розрахунок гіпокауста, тобто поверхні випромінювання закритого облицювання. У Вашому випадку потрібні дані від виробника про максимальну потужність топки чи максимальну закладку та живе січення максимальної подачі повітря, але це не у цій темі. Будьте ласкаві, почніть нову тему про можливість акамуляції для дефолтної повітрянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливість акамуляції для дефолтної повітрянки.

 

К сожалению, я не знаю, что значит дефолтна повiтрянка:(

 

Понял, это стандартная воздушная топка. Слава Google!

Змінено користувачем older1948
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Подскажите пожалуйста, можно ли отмеченное на фото место полностью закрыть? По бокам портала есть отверстия для притока воздуха.

IMAG1890.thumb.jpg.7d6a083d38db3f516891734bef01436d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, можно ли отмеченное на фото место полностью закрыть? По бокам портала есть отверстия для притока воздуха.

 

Так, цю частину можна і варто повністю закрити: це корпус регулятора заслінки і його не має бути видно у завершеному облицюванні.

У додатку рекомендована схема монтажу топок, у місці регулятора просто слід зробити потоншення облицювання.

Capture.thumb.jpg.88c76b03b7e91d14b8345187f0dc9bfd.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, цю частину можна і варто повністю закрити: це корпус регулятора заслінки і його не має бути видно у завершеному облицюванні.

У додатку рекомендована схема монтажу топок, у місці регулятора просто слід зробити потоншення облицювання.

Sheridan, просмотрел вашу схему....

А чем обусловлено использование при монтаже в ваших топках решёток для конвекции воздуха на ВХОД: 1300 см2 и на ВЫХОД: 1600 см2

Я просто попытался себе представить:

внизу это импровизированый поддровник 60х22 см, а если он по дизайну не предусмотрен, то это ДВЕ решетки 17х50 см (самые большие в линейке прямоугольных стандартных решоток)

Вверху это опять таки ДВЕ 17х50 и ОДНА 17х17 см.

 

Как правило западные производители указывают регламент 250-500 см2 на вход и 500-1000 см2 на выход причем последние цифры для очень мощных топок в 22 квт в максимальной мощности

 

А поясните в чем смысл такого сумашедшей площади для входа и выхода воздуха и такого обилия (мой условны просчет) решеток?

Змінено користувачем usanin_n
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поясните в чем смысл такого сумашедшей площади для входа и выхода воздуха и такого обилия (мой условны просчет) решеток?

Звичайно, для В600х425 таких січень не потрібно. Це інструкція до топки С700х520 з тепломодулем, іншої під руками зараз не маю, а для розуміння правильного монтажу топки цього достатньо. Для В600х425 схема та ж, просто січення інші.

 

Как правило западные производители указывают регламент 250-500 см2 на вход и 500-1000 см2 на выход причем последние цифры для очень мощных топок в 22 квт в максимальной мощности

Я не маю таких даних. Західні виробники, з якими я знайомий, таких малих січень для таких величезних потужностей не подають. Ви можете звернутись до якихось доступних стандартів, накшалт TR-OL 2006, для перерахунку необхідного січення конвективної складової потужності топки та привести тут свої розрахунки для обговорення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так посмотрите например на тот же Jotul i18, i570. Там же в инструкции по монтажу черным по белому написано. Приводить тут не буду, ибо весь инет забит этими инструкциями. А это извините топки далеко не маленькой мощности
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотел искать, но всеже вылоду. Первое попавшееся руководство из гугла для Jotul i18. Я надеюсь этот западный производитель вам знаком? Читайте страницу 3, правый столбец.

Manual_I_18_10024405_P06_RU_250215.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотел искать, но всеже вылоду. Первое попавшееся руководство из гугла для Jotul i18. Я надеюсь этот западный производитель вам знаком? Читайте страницу 3, правый столбец.

Прошу звернути Вашу увагу на те, що вказана у керівництві номінальна потужність складає 10кВт, з рекомендованим січенням 1000см.кв. / 750см.кв.

 

Прошу привести керівництво західного виробника у відповідності до Вашої тези:

Как правило западные производители указывают регламент 250-500 см2 на вход и 500-1000 см2 на выход причем последние цифры для очень мощных топок в 22 квт в максимальной мощности
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, для В600х425 таких січень не потрібно. Це інструкція до топки С700х520 з тепломодулем, іншої під руками зараз не маю, а для розуміння правильного монтажу топки цього достатньо. Для В600х425 схема та ж, просто січення інші.

 

 

Я не маю таких даних. Західні виробники, з якими я знайомий, таких малих січень для таких величезних потужностей не подають. Ви можете звернутись до якихось доступних стандартів, накшалт TR-OL 2006, для перерахунку необхідного січення конвективної складової потужності топки та привести тут свої розрахунки для обговорення.

 

Якщо можна,то хотілось б побачити схему для B600.дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу звернути Вашу увагу на те, що вказана у керівництві номінальна потужність складає 10кВт, з рекомендованим січенням 1000см.кв. / 750см.кв.

Прошу обратить внимание, что номинальная мощность для самых мощных топок в линейке Jotul i18, i570 номинальная мощность составляет 14-15 квт. И вам,Sheridan, это должно быть известно, если нет , то я сброшу оригинальное руководство которое идет в комплекте к топкам, в данном случае это тока i570. www.fire-pro.pl/public/files/641.pdf

Или вы хотите сказать, что ваши топки серии В и С будут помощнее топок Jotul? И при температуре отходящих газов в 405 градусов топка выдает 24 квт? Неужеле у вас прорыв в области камино-печестроения? Sheridan, давайте будем честными и не будем цифры подстраивать под себя и вводить в заблуждение людей.

Не вырывайте цитату мою их контекста, смотрите, что я написал и я еще выделю

Как правило западные производители указывают регламент 250-500 см2 на вход и 500-1000 см2 на выход причем последние цифры для очень мощных топок в 22 квт в максимальной мощности

Заметьте в МАКСИМАЛЬНОЙ мощность. Для Jotul заявленая максимальная мощность это 20-22 квт

 

Просто вы ушли от темы и не ответили на вопрос

А чем обусловлено использование при монтаже в ваших топках решёток для конвекции воздуха на ВХОД: 1300 см2 и на ВЫХОД: 1600 см2

Я просто попытался себе представить:

внизу это импровизированый поддровник 60х22 см, а если он по дизайну не предусмотрен, то это ДВЕ решетки 17х50 см (самые большие в линейке прямоугольных стандартных решоток)

Вверху это опять таки ДВЕ 17х50 и ОДНА 17х17 см.

 

А поясните в чем смысл такого сумашедшей площади для входа и выхода воздуха и такого обилия (мой условны просчет) решеток?

C425x600.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу обратить внимание, что номинальная мощность для самых мощных топок в линейке Jotul i18, i570 номинальная мощность составляет 14-15 квт.

Номінальні потужності вказаних Вами топок є вказані у паспорті цих топок, тому я можу говорити тільки з цих даних: і18-10кВт, і570-14кВт. Вказаний Вами виробник подав однакові січення конвекції для топок, що різняться у номінальній потужності на 40%. Я не розумію чому Ви вважаєте дані з таким розкидом взірцевими, а цього виробника - монополістом на правду.

 

Или вы хотите сказать, что ваши топки серии В и С будут помощнее топок Jotul?

Я хочу сказати, що Ви ніколи не працювали з продукцією G&S.

 

И при температуре отходящих газов в 405 градусов топка выдает 24 квт? Неужеле у вас прорыв в области камино-печестроения? Sheridan, давайте будем честными и не будем цифры подстраивать под себя и вводить в заблуждение людей.

На даний момент Ви привели вірні дані, які просто не сумісні з Вашим світоглядом, або Ви не розумієте, що вони означають. Я можу відповісти на Ваші запитання, але Вам слід змінити тон розмови.

 

Заметьте в МАКСИМАЛЬНОЙ мощность. Для Jotul заявленая максимальная мощность это 20-22 квт

Я не маю таких даних. Будьте ласкаві, приведіть документи виробника, що підтверджують Ваші слова, для предметного обговорення.

 

Якщо можна,то хотілось б побачити схему для B600.дякую

Сама схема ідентична і підходить для всіх конвективних камінів на основі топок нашого виробництва. Відмінним є лишень вимога до січення конвективних решіток. Для B600 скористайтесь наступними даними: вихідне січення не менше 700см.кв., вхідне не менше 600см.кв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Номінальні потужності вказаних Вами топок є вказані у паспорті цих топок, тому я можу говорити тільки з цих даних: і18-10кВт, і570-14кВт. Вказаний Вами виробник подав однакові січення конвекції для топок, що різняться у номінальній потужності на 40%. Я не розумію чому Ви вважаєте дані з таким розкидом взірцевими, а цього виробника - монополістом на правду.

 

 

Я хочу сказати, що Ви ніколи не працювали з продукцією G&S.

 

 

На даний момент Ви привели вірні дані, які просто не сумісні з Вашим світоглядом, або Ви не розумієте, що вони означають. Я можу відповісти на Ваші запитання, але Вам слід змінити тон розмови.

 

 

Я не маю таких даних. Будьте ласкаві, приведіть документи виробника, що підтверджують Ваші слова, для предметного обговорення.

 

 

Сама схема ідентична і підходить для всіх конвективних камінів на основі топок нашого виробництва. Відмінним є лишень вимога до січення конвективних решіток. Для B600 скористайтесь наступними даними: вихідне січення не менше 700см.кв., вхідне не менше 600см.кв.

 

Sheridan, давайте тогда по вашей продукции поговорим

Я взял с вашего сайта информацию... смотрите вложение (я просто так навскидку взял)

Поясните лучше, как из 2 кг дров появится 8 квт МИНИМАЛЬНОЙ мощности. и при это КПД более 80%. Поясните свои расчеты, я думаю это всем будет интересно в этом клубе

А мы все лучше познакомимся с вашей продукцией

B700x520O-141.pdf

Змінено користувачем usanin_n
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, давайте тогда по вашей продукции поговорим

Давайте.

Так, дані можна трактувати й інакше: відповідно до вимог EN13229 вологість дров має відповідати реальним, а не технічним, тому попри здатність деревини виділяти 5кВт*год тепла, внаслідок реальної вологості, усереднення результату, а не вибірки ефективного режиму та інших факторів, зазвичай вдається спожити близько 3,3кВт*год-3,8кВт*год (усереднено 3,5кВт*год) з кожного кг за номінальної тяги, ефективного теплообміну та ефективного згоряння, тобто якщо брати дрова, вологістю 14%+-3%, то споживання відповідатиме мінімально 2,3кг/год, а не 2кг. Щодо ефективності, то в В-серії ми свідомо подаємо ефективність згоряння, а не ефективність приладу вцілому, для можливості використання додаткових димохідних радіаторів, довжиною до 1м, одразу над топкою.

Мінімальна потужність - це потужність, нижче якої не буде відбуватись ефективне згоряння. Це питання загалом дуже цікаве, зокрема зараз нам цікава відповідність до EN 13229, але прогнати через тест усі топки ми фізично не здатні, тому будемо робити це повільно, поступово, впроваджуючи зміни у документацію.

 

Добавлено через 1 час 6 минут

А мы все лучше познакомимся с вашей продукцией

Це нормально, що Ви прискіпливо ставитесь до всього, що виробляється в Україні: це і традиція робити гамно, і низький економічний рівень, і високий бар'єр доступу до технологій, і мізерний рівень суміжних галузей, як і загальний низький рівень життя. Ми теж могли б лягти під якийсь іноземний бренд (і довго співпрацювали з деякими) і форсити його з усієї сили, але вирішили, що слід шукати альтернативу, так як те, що у нас сприймається за преміум, закордоном таким не є, а на те, що там є преміумом, у нас ще немає навіть монтажника. Чи наші топки ідеальні? Я вважаю, що ні. Для мене, як і для кожного працівника нашої компанії, вже є звиклим поступ до цього, тому топки так швидко змінюють генерації, тому ми так різко переходимо на нові рішення: це нескінченний пошук відповіді на питання актуальності сьогодення.

Яскравий приклад наших змін - це регулятор подачі повітря, який був спроектований нами з позиції зручності користування та надійності. Нам з усіх сторін заявляли, що він є задовгий і слід вкоротити на 15мм (усі хотіли, щоб він виступав точно так, як у одного чеського виробника:)). Ми пішли за нашими клієнтами та дилерами і змінили це з точною їхньою вимогою: тепер усі жаліються, що стало так само незручно, як у цього чеського виробника!

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте.

Так, дані можна трактувати й інакше: відповідно до вимог EN13229 вологість дров має відповідати реальним, а не технічним, тому попри здатність деревини виділяти 5кВт*год тепла, внаслідок реальної вологості, усереднення результату, а не вибірки ефективного режиму та інших факторів, зазвичай вдається спожити близько 3,3кВт*год-3,8кВт*год (усереднено 3,5кВт*год) з кожного кг за номінальної тяги, ефективного теплообміну та ефективного згоряння, тобто якщо брати дрова, вологістю 14%+-3%, то споживання відповідатиме мінімально 2,3кг/год, а не 2кг. Щодо ефективності, то в В-серії ми свідомо подаємо ефективність згоряння, а не ефективність приладу вцілому, для можливості використання додаткових димохідних радіаторів, довжиною до 1м, одразу над топкою.

Мінімальна потужність - це потужність, нижче якої не буде відбуватись ефективне згоряння. Це питання загалом дуже цікаве, зокрема зараз нам цікава відповідність до EN 13229, але прогнати через тест усі топки ми фізично не здатні, тому будемо робити це повільно, поступово, впроваджуючи зміни у документацію.

 

Добавлено через 1 час 6 минут

 

Це нормально, що Ви прискіпливо ставитесь до всього, що виробляється в Україні: це і традиція робити гамно, і низький економічний рівень, і високий бар'єр доступу до технологій, і мізерний рівень суміжних галузей, як і загальний низький рівень життя. Ми теж могли б лягти під якийсь іноземний бренд (і довго співпрацювали з деякими) і форсити його з усієї сили, але вирішили, що слід шукати альтернативу, так як те, що у нас сприймається за преміум, закордоном таким не є, а на те, що там є преміумом, у нас ще немає навіть монтажника. Чи наші топки ідеальні? Я вважаю, що ні. Для мене, як і для кожного працівника нашої компанії, вже є звиклим поступ до цього, тому топки так швидко змінюють генерації, тому ми так різко переходимо на нові рішення: це нескінченний пошук відповіді на питання актуальності сьогодення.

Яскравий приклад наших змін - це регулятор подачі повітря, який був спроектований нами з позиції зручності користування та надійності. Нам з усіх сторін заявляли, що він є задовгий і слід вкоротити на 15мм (усі хотіли, щоб він виступав точно так, як у одного чеського виробника:)). Ми пішли за нашими клієнтами та дилерами і змінили це з точною їхньою вимогою: тепер усі жаліються, що стало так само незручно, як у цього чеського виробника!

Sheridan, с одной стороны, хорошо, что вы делаете и движетесь...

Но с другой стороны, читая ваши посты складывается впечатление, что вы изобрели, что то уникальное. И ни на кого не у кого ровнялясь и не заимтвовали идеи... (И тут же на память приходят дверки Кратки которые я вижу в магазине на ваших топках в нашем городе).. Создается впечатление, что известные производители что то придумали халтурное и вешают лапшу на уши потребителю, а вы изобрели вечный двигатель и становитесь манументом славы в мировом печестроении. Вы получается опираесь на все известные подзаконные акты и нормы, а известные производители, сами повыдумывали нормы и печатают их в своих руководствах и мануалах.

 

Я скажу вам честно, я работаю с многими брендами и очень дешевыми и очень дорогими. И мне без разницы, что выберет заказчик после общения со мной обо всех +(ах) и -(ах) того или иного бренда. Будет ли это Унифлам (хотя клиент ездит на Рендж Ровере) или это будет упомянутый вами чешский производитель, под которого вы хотели подстроится или это будет Аустрофламм или выше. Решает клиент.

У вас ситуация другая, вам не все равно, что выберет клиент: Йолул, Довре, Ромотоп, или Аустрофламм и т.д.. Вам нужно что бы он выбрал топки В или С от G&S. И у всех западных производителей будут -(сы), а у G&S (пусть, как вы пишите, это и несовершенные топки), будут только +(сы). Это бизнес, иначе вы бы не писали сообщения тут на форуме.

 

Давайте не будем раздувать полемику, о том, что мой или других мастеров кругозор ограничен и мы не понимаем значения цифр. Я просто прошу ответить на мой вопрос. Можно я еще его повторю?

А чем обусловлено использование при монтаже в ваших топках решёток для конвекции воздуха на ВХОД: 1300 см2 и на ВЫХОД: 1600 см2

Ответьте только на этот вопрос. Только приведите обоснование, какой то норматив, где будет черным по белому написано для нас: НА ВЫХОДЕ КОНВЕКЦИОНОГО ВОЗДУХА НУЖНО ИМЕТЬ СЕЧЕНИЕ БОЛЕЕ 1600 см2 . (просто вы так всегда требуете от других обосновонного ответа, то хотелось бы так же услышать обоснованный ответ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И у всех западных производителей будут -(сы), а у G&S (пусть, как вы пишите, это и несовершенные топки), будут только +(сы).

Це твердження в корені не вірне, особливо тому, що ми з Вами не обговорюємо інших виробників, тим паче я в цьому суттєво обмежений Вашим засудженням!

 

Мій скромний рівень пізнання дозволяє захоплюватись цілим сузір'ям яскравих і грамотних виробників, я ділюсь цим, але не тут. Ми починали з дверцят власного виробництва, потім перейшли на Краткі, потім відновили власне. Це все не просто і я не сподіваюсь на Ваше тут розуміння. У нас є так, як є. Щодо конструкції топок, то ми намагались дивитись одночасно на всіх і намагались копіювати усе, що бачили. З часом ми росли, вчились рахувати, здійснювати CFD-моделювання, ставити тести і просто коло наших кумирів звужувалось. Зараз залишилась золота плеяда, яка дуже нам цікава, класна, яскрава, але вона тут і так не обговорюється, тож як їх можна похвалити, якщо на ринку про них знають 3,5 анонімуса. Але саме їхні рішення, розуміння їхнього ринку є для нас дуже цікавим. Я тут теж не сподіватимусь на розуміння, але зараз у наших топках вилазять ті баги, які б не вилізали у топках простих і неефективних конструкції, ці баги важко виправляти, оскільки ми зустрічаємось з інженерними труднощами вельми серйозного рівня, що там вирішуються суміжними галузями, яких Ненька має трішки більше як зовсім. Ну, насправді, не тільки цим, але суть передана вірно і труднощів це додає.

 

 

Ответьте только на этот вопрос. Только приведите обоснование, какой то норматив, где будет черным по белому написано для нас: НА ВЫХОДЕ КОНВЕКЦИОНОГО ВОЗДУХА НУЖНО ИМЕТЬ СЕЧЕНИЕ БОЛЕЕ 1600 см2 . (просто вы так всегда требуете от других обосновонного ответа, то хотелось бы так же услышать обоснованный ответ)

Я відповів у першому ж пості: Ви можете перерахувати все у відповідності до TR-OL 2006. А хочете, я Вам у приваті навіть накину всяких там виробників зі схожими цифрами?

Детальна відповідь на Ваше запитання у спойлері:

 

Якщо підійти до питання зовсім неупереджено, то для конвекційних камінів та печей слід просто взяти і розрахувати необхідне січення, або встановити його емпірично. Давайте просто розв'яжемо задачу:

Візьмемо температуру вхідного повітря на рівні 20С, а температуру вихідного на рівні 75С. Навряд чи здоровий глузд дозволить нам гріти повітря сильніше, тож наша дельта складе 55С.

Тепер визначимо об'єм повітря, необхідний для перенесення такої кількості тепла: V=Q/([ro]*C*dT)= (16*0,7*0,8)[кВт*год]*3,6*1000000[Дж/кВт*год]/(1,15[кг/м.куб.]*1000[Дж/кг*К]*55[К])=509м.куб./год.=0,14м.куб./с. Швидкість потоку через наше січення складе 0,14м.куб./с / 0,16м.кв. = 0,88м/с.

До схожих циферок Ви прийдете й почитавши розділ 7 у TR-OL 2006, там трішки інший спосіб розрахунку, але порядки величин дуже схожі. І так, там пише чорним і по білому. Якщо Ви все ж почитайєте цей так настирно рекомендований мною стандарт (до речі, найпростіший і вже старий), то ми будемо вже дискутувати з Вами не про срані січення, а про варіативність величин в залежності від матеріалу облицювання, доцільної швидкості потоку та внутрішніх січень конвективних камер. Додатковим плюсом є те, що Ви зможете зрозуміти, звідки беруться й інші дані у рекомендації, яка викликає у Вас стільки сердитості, бо не Йотул.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шеридан, давайте оставим Йотул в покое и чешского производителя тоже, а равно и всех остальных :-) Об этих производителях я могу поговорить в других ветках, они же есть на форуме... Я же сказал, что меня интересует в данной ветке иенно ВАША продукция. Я же по ней вам задаю вопросы.Разве не так?

Давайте по TR-OL 2006 поговорим... меня это больше интересует...

Вы пИшете:

Візьмемо температуру вхідного повітря на рівні 20С, а температуру вихідного на рівні 75С. Навряд чи здоровий глузд дозволить нам гріти повітря сильніше, тож наша дельта складе 55С.

Тепер визначимо об'єм повітря, необхідний для перенесення такої кількості тепла: V=Q/([ro]*C*dT)= (16*0,7*0,8)[кВт*год]*3,6*1000000[Дж/кВт*год]/(1,15[кг/м.куб.]*1000[Дж/кг*К]*55[К])=509м.куб./год.=0,14м.куб./с. Швидкість потоку через наше січення складе 0,14м.куб./с / 0,16м.кв. = 0,88м/с.

Я так понимаю вы на уравнении 7.18 основываетесь?

У меня к вам сразу вопросы:

(16*0,7*0,8)[кВт*год] поясните значения величин

3,6 поясните величину

1000000[Дж/кВт*год] поясните величину

1,15[кг/м.куб.] это плотность воздуха, но для какой температуры?

Пока всё для начала

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(16*0,7*0,8)[кВт*год]

Конвективна складова номінальної потужності.

 

3,6 поясните величину

1000000[Дж/кВт*год] поясните величину

Все це разом - переведення з кВт*год до Дж для роботи в Сі.

 

1,15[кг/м.куб.] это плотность воздуха, но для какой температуры?

Для 40С.

 

Я так понимаю вы на уравнении 7.18 основываетесь?

Q=m*Cp*dT, m=[ro]*V.

 

P.S.

 

давайте оставим Йотул в покое и чешского производителя тоже, а равно и всех остальных Об этих производителях я могу поговорить в других ветках

Я же по ней вам задаю вопросы.Разве не так?

Ні, це був Ваш вибір розпочинати з порівняння з Йотул:

Так посмотрите например на тот же Jotul i18, i570.

А перед тим зі всіма решта:

Как правило западные производители указывают регламент 250-500 см2 на вход и 500-1000 см2 на выход причем последние цифры для очень мощных топок в 22 квт в максимальной мощности

При тому приводите абсолютно незрозумілі мені цифри.

Тим не менше, я готовий з Вами погодитись і продовжити виключно у предметному руслі обговорення.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конвективна складова номінальної потужності.

Я не об этом... Поясните приведенные величины (16*0,7*0,8)[кВт*год]

Я же понимаю, что мы топку С700х520 с тепломодулем обсуждаем?

16- ее номинальная мошность. Правильно? А дальше?

0,7 -?

0,8 -?

Q=m*Cp*dT, m=[ro]*V.

 

Я понимаю эту формулу, это физика... На какой расчет в TR_OL вы сослались? Номер?

Змінено користувачем usanin_n
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я же понимаю, что мы топку С700х520 с тепломодулем обсуждаем?

Так, я теж так думав, але зараз бачу, що обговорюємо TR-OL 2006 на прикладі С700х520. Насправді це класно, оскільки дозволяє Вам на практиці здійснити розрахунок облицювання для конкретної топки.

 

16- ее номинальная мошность. Правильно? А дальше?

Так, вірно.

 

0,7 -?

Відсоток тепла, що не випромінюється через скло.

 

0,8 -?

Відсоток тепла, що не перейшло облицюванню після випромінювання через скло.

 

Я понимаю эту формулу, это физика... На какой расчет в TR_OL вы сослались? Номер?

Усе це фізика. Я не впевнений, що Ви її розумієте, оскільки відповідь була б для Вас очевидною: так, це 7.18, яка з них і виводиться. При розрахунку січення ми не покладались на TR-OL 2006, просто розрахунок з ним співпадає. Ви хотіли документ - я привів документ. З його допомогою Ви можете перевірити, чи вірна у нас технічна документація та допомогти нам стати кращими!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Відсоток тепла, що не перейшло облицюванню після випромінювання через скло.

Хорошо, но поясните, какая величина Q в TR_OL этому соответсткует? Может у вас TR_OL на украинском и я не могу отождествить эту величину

И почему вы производите умножение в расчетах, когда согласно пункту 7.2.2.2 идет вычитание? Поправьте меня, если я не прав?

Кроме того, а как вы прокомментирует пункт 7.2.3.2 обратите внимание на таблицу 7.6 ?

Кроме, того дельта воздуха может быть увеличена, а не составлять 55 градусов, на практике температура на выходе может достигать больших размеров в конвекционном коробе, какие величины вы получали при замерах?

 

Шеридан, я с вами без ерничания и подвоха общаюсь. В цифрах всегда интересно разбиратся. Мне ваши выкладки интересны

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, но поясните, какая величина Q в TR_OL этому соответсткует? Может у вас TR_OL на украинском и я не могу отождествить эту величину

Є не повний німецькою та російською зі Стовмастер. Для розрахунку розміру решіток для будь-якої конвективної системи та будь-якої топки нам необхідно перед усім виявити, а скільки цієї конвективної складової має топка з загальної потужності? Для цього такі дані можуть бути подані, як рекомендовані виробником

 

И почему вы производите умножение в расчетах, когда согласно пункту 7.2.2.2 идет вычитание? Поправьте меня, если я не прав?

У TR-OL просто віднімають абсолютне значення, а я беру відносне. Суті справи це не змінює: Q*0.7*0.8=Q-0.3*Q-0.2*(Q-0.3*Q).

 

Кроме того, а как вы прокомментирует пункт 7.2.3.2 обратите внимание на таблицу 7.6 ?

Це спрощений розрахунок з простою прикидкою площі на кожен кіловат потужності з запасами по січенню з міркувань: краще більше, ніж менше; зокрема інтерполяція табличного значення дає вже 1800см.кв. площі решіток для 9кВт конвективної потужності топки на 16кВт номіналу, але ми вже знаємо, як правильно рахувати!

 

Кроме, того дельта воздуха может быть увеличена, а не составлять 55 градусов, на практике температура на выходе может достигать больших размеров в конвекционном коробе, какие величины вы получали при замерах?

Сильно стрибала, я значень не пам'ятаю, тут я не можу засвідчити. Може й цікаво було поміряти увесь графік температури з решітки протягом усієї протопки, просто нам це не так важливо було тоді, ми міряли параметри самої топки, тобто кількість дров, тягу, випромінювання через скло, температуру та вміст на виході, дані тепловізора топки без облицювання.

При збільшенні дельти температури і справді можна знижувати січення. Тобто якщо Ви встановили топку і занизили січення, то просто виходитиме вища температура. При цьому пам'ятайте, що це ітераційна, а не пропорційна залежність:

1) зменшили січення - повітрю потрібно пройти більше, що віддати ту ж кількість тепла

2) зменшили січення - опір зріс, тобто реально проходитиме навіть менше тепла

3) температура зростатиме в камері і збільшуватиме тепловіддачу через облицювання

4) встановиться рівновага між віддачею тепла через стінки облицювання та через решітки.

 

Шеридан, я с вами без ерничания и подвоха общаюсь. В цифрах всегда интересно разбиратся. Мне ваши выкладки интересны

Якщо будуть питання - звертайтесь!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це спрощений розрахунок з простою прикидкою площі на кожен кіловат потужності з запасами по січенню з міркувань: краще більше, ніж менше; зокрема інтерполяція табличного значення дає вже 1800см.кв. площі решіток для 9кВт конвективної потужності топки на 16кВт номіналу, але ми вже знаємо, як правильно рахувати!

 

Погодите-погодите...

А вы проводите знак равенства между площадью решеток и общим свободным поперечным сечением конвекционной камеры (таблица 7.7)?

Но эти понятия не тождественны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погодите-погодите...

А вы проводите знак равенства между площадью решеток и общим свободным поперечным сечением конвекционной камеры (таблица 7.7)?

Ні, я говорю тільки про вільне (живе, чисте) січення конвективних решіток (простіше кажучи, розмір дирки, як ніби нічого більше не ставитиметься туди). Вільне поперечне січення конвективної камери - інше поняття, яке говорить про відстані між топкою та стінками облицювання, зокрема про площу перерізу (січення) повітря поперек камери.

У першому файлі я показав камін у перерізі, вид зверху. Так от, синє штрихування відповідає загальному вільному поперечному січенню конвективної камери.

У другому файлі є два рисунки: перший відповідає вільному січенню, другий - решітці, де вільне січення таке ж, як на першому рисунку.

Може малюнки і так собі, зате наглядно.

B73B45C02FCC44C0ACDBD2617218EF53.png.061b08c41c8f39ceade42ae7ae4bdaf2.png

1E882F141F864DB59002CDB3E1540F03.thumb.png.646eb02787ecc24b01ba2868f246883a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...