Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

не могу определится с выбором топки dovre 2175( контробандисты привозят за 1100 euro) и g& s c600(26000) , понимаю что. одна стальная другая чугунная, но мне важно что обе гарят красиво и по мощности подходят а если верить тому что написано про конструкцию c600 то у нее наворотов даже больше , правда в начале начитавшись про навороты стальных топок кратки и невысоких цен(опять же у контрабандистов) думал брать себе lucy 12,но пообщавшись с продавцами(которые продают много брендов и те же кратки) пришел к выводу что если брать кратки то дешего итолько чугунную и не ожидать чего то через мерного так навороты(типа вторичного дожыга и герметичность) не совсем работают,даже не нашел не одного видео с адекватным контролем горения стальных краток , а пишут 80% кпд.

В общем много текста.Dovre уверен что стоит своих денег g&s с600по заявленному функци оналу тем более но смущает в c600 что на ваших же характеристиках пишут емиссия СО -0.25 % и кпд80 , а у dovre 2175 СО-0,06 и кпд 75,9% и вообще подругим производителям нормальным считается CO не больше 0,1 %. Обясните может это разные CO или на сайтах g&s ошибки

 

Пользуюсь топкой С500 больше года. За все время эксплуатации еще не разу не пожалел что взял топку именно этого производителя. Топка 100% герметична (когда выбирал то для меня этот параметр был одним из самых главных), система чистого стекла работает, верхний дожиг тоже работает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте довре написано так "CO-Emission (13% O2): 0.06 %

В описании с600 так эмиссия СО 0.25

Kratki также как довре дают в процентах.., так сколько у g&s в процентах?

Просто я считаю этот параметр очень важным так как по моэму это показатель чистого горения (если конечно производитель умышленно не подмешивает кучу воздуха в конце чтобы разбавить дым).Sheridan обясните пожалуста хочу разобратся и успокоится, уж больно нравиться что в C-серии глубокое шамотированное дно камеры(дает чистое сгорание и по рекламме нужно чистить от золы раз в 1-2 недели), у довре к сожалению такого нет

Дані про нашу продукцію, якими Ви оперуєте, є вірними, але дуже старими. Будьте ласкаві, вкажіть їхнє розміщення, щоб ми могли виправити їх.

Щодо реального СО в топках, найближчим до вимог EN 13229, у відповідності до яких Ви порівнюєте вироби G&S з іншими виробниками, є наступні дані: при О2 = 11,9%, СО=0,0639%+-0,003%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вполне отличный показатель. А подскажите пожалуста можноли посмотреть на топку в живую во Львове. С Личаковской 227 переехали, позвонил по телефону который на сайте сказали что переехал где то возле південного ходил искал ни чего не нашел
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вполне отличный показатель. А подскажите пожалуста можноли посмотреть на топку в живую во Львове. С Личаковской 227 переехали, позвонил по телефону который на сайте сказали что переехал где то возле південного ходил искал ни чего не нашел

Доброго дня, Zheb!

На даний час у Львові немає представленої продукції, зате є повний асортимент з робочими камінами у Стрию, за адресою: м.Стрий, вул. Сколівська, 14. Для консультацій прошу звертатись за номером: 0995241922 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня Sheridan!

Наскільки доцільним буде використання у теплоакумулючому каміні, тандему: топка G&S С700 + насипний акуммодуль 200кг., та з яких матеріалів, краще виконувати обшивку? Можливо Ви маєте приклади подібної інсталяції.

Камін планується в дачному будинку 120м.кв. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки доцільним буде використання у теплоакумулючому каміні, тандему: топка G&S С700 + насипний акуммодуль 200кг.,

Доброго дня, WoWchikG!

Доцільність такого рішення у можливості компактного розташування сумарної 400кг маси акумуляції тепла, дозволяючи суттєво збільшити тривалість використання тепла від каміна. Основні переваги є у тому, що саме дане рішення є простим та компактним, адже аналогічне рішення з акублоком займатиме більше місця в ширину.

 

з яких матеріалів, краще виконувати обшивку? Можливо Ви маєте приклади подібної інсталяції.

На практиці найчастіше наші дилери облицьовують каміни з використанням плит з силікату кальцію. Дехто ізолює вермикулітом, який є навіть більш стабільним матеріалом, оскільки не пилить.

Якщо говорити про більшу споживчу цінність, то я б радив облицювати теплопровідними плитами Silca, чи шамотними листами, чи кахелем, оскільки ці матеріали здатні провести частину тепла через себе, зменшуючи навантаження на конвекцію.

Дизайн облицювання вже придумали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Особисто я схиляюсь до облицювання теплопровідним матеріалом, поки що розглядаю варіанти. Стосовно дизайну - в пошуках... Якщо маєте пропозиції, буду вдячний за допомогу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо маєте пропозиції, буду вдячний за допомогу.

Раджу перед усім звернутись до дилерів у Вашому регіоні, тобто компанію, у якої Ви зможете замовити увесь комплекс робіт і тільки від неї і вимагати якість роботи всієї інсталяції. Не повторюйте помилок людей, що витрачають значні кошти на комплектуючі, потім намагаються це якось зліпити, а у випадку проблем не знаходять кінців.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый вечер!

Были сегодня на выставке. Давно не видели столько участвующих и посетителей....лет 5 наверное точно.

Рекомендую всем интересующимся посетить выставку.

214.thumb.jpg.9dc7f240de0a719de0d13cd744e56302.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Усім дуже дякую, що відвідали наш стенд на Inter Build Expo 2017! Приємно було зустріти стільки форумчан, дилерів та друзів!

Продуктивність виставки була фантастична: ми зустрілись з вдячними клієнтами з усіх куточків України і почули напрямки, які цікавлять наших дилерів - людей, які рухають вперед камінну справу у нашій державі. Сподіваюсь, наш стенд наступного року Вас дивуватиме не менше, а спільних тем у нас буде ще більше!

media-share-0-02-05-9f1d26c9397a29ea29e5547d0b2fbe305dbb1c92ebe5de0d39d43ccd45d7444d-ed4cb730-b0.thumb.jpg.5803d3f26caf90c9da7a14acc0191e5d.jpg

Змінено користувачем Sheridan
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, AlexII!

З чого у Вас портал? Можете викласти фото проблеми?

Є два шляхи:

1) виправити отвір під розмір існуючих решіток

2) виготовити свою, кастомну, решітку

Але перед тим, як щось вирішувати, добре було б дізнатись деталі.

 

Доброго времени суток, Sheridan.

1-й вариант, увы, не подходит, так как лицевая часть уже подготовлена под декоративную штукатурку.

На счет 2-го варианта - не подскажите где это можно было бы сделать?

Фото прикладываю.

2087675272_111(2).thumb.jpg.7d83a36f40fde592da20bad06cc709e9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На счет 2-го варианта - не подскажите где это можно было бы сделать?

У практично будь-якій компанії, що займається виробництвом з листової сталі: бляхарні, виробники димоходів чи профнастилу. Якщо Вам не вдасться знайти когось поблизу, поверніться з запитанням до мене і я передам завдання на виробництво і ми це вирішимо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У практично будь-якій компанії, що займається виробництвом з листової сталі: бляхарні, виробники димоходів чи профнастилу. Якщо Вам не вдасться знайти когось поблизу, поверніться з запитанням до мене і я передам завдання на виробництво і ми це вирішимо.

Возвращаюсь. Не нашел такую компанию, а экспериментировать не хочется...

Вот такое можно изготовить? Высота - 110 мм, ширина - 700мм.

full_czarny_tunel_60x600_1.png.484ba7b5046218b3ab0354bebbcf660c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возвращаюсь. Не нашел такую компанию, а экспериментировать не хочется...

Вот такое можно изготовить? Высота - 110 мм, ширина - 700мм.

Так, не проблема. Вартість подам у особистому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток. Второй год хожу вокруг Ваших топок. Всё не могу выбрать. Вроде как определился с воздушкой В700, но тут появилась В950. И всё по новой. По этому поводу есть пару вопросов:

1. Гостиная узковата 5.5м. Напротив топки, диван. не виликовата будет В 950?

2. Если большая, то может спасёт второе стекло?

3. Цена оного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, babaev! Дякуб за запитання!

Якщо:

1) загальна площа достатньо велика (понад 40м.кв.);

2) диван буде розташований біля протилежної сторони так, щоб відстань до скла складала 4м;

3) буде подвійне скло;

4) вивід конвективного тепла буде здійснено у суміжні приміщення;

5) кімната з каміном з'єднана з рештою будинку так, що теплу буде куди виходити з кімнати;

то так, можна поставити В950.

Інакше варто ставити В700 у стандартну інсталяцію навіть з одним склом і насолоджуватись грою полум'я, якої в невеликому приміщенні буде все-одно достатньо, а вже за можливості конвективне тепло виводити у суміжні приміщення, або закривати топку у теплоємке чи теплопровідне облицювання.

Відповідь на третє запитання у особистому повідомленні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Sheridan, спасибо за контакты ребят из Днепра. Артур и Дима сделали все быстро и красиво. Изначально хотел топку В600, но посоветовали В700 о чем ни разу не пожалел. Отличная топка и достойная установка. Спасибо
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, большое спасибо за воздухоотвод! Установили, теперь вот так выглядит (хвастаюсь:oops:):

IMAG2174.jpg.7002e163e9f84a66e7d7a2a449fd9b9c.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Потребую кваліфкованої допомоги, бо міски скоро луснуть.

 

історія така: планувалася С700 аква, як допоміжне для електрокотла джерело тепла та естетичної насолоди.

Порахували на Ванди... кошторис опустив з неба на землю, дав зрозуміти, що у водяної системи є не тільки багато переваг а і недоліків.

Про перший я вже згадав, другий енергозалежність, складність... коротше кажучи варіант конвективного опалення не такий вже і архаїчний, почав шукати переваги.

Сиативно я зараз знаходжусь на стадії початку буд робіт. Стіна яку я хочу використати як теплоакуумулятор, біля якої встановлюватимесь камін буде монолітно бетонна приблизний обєм на першому поверсі 2,7 куб м на другому 2,4 куб м залізобетона, товщина стіни 26 см із штукатуркою.

 

Питання полягає в наступному як зорганізувати повітряний прогрів стіни, маючи можливість закласти на стадії будівництва повітряні канали в стіну. Хто може розрахувати... оцінити ефективність такого варіанта аккумуляції тепла. Які труби брати і де, було б гуд якщо труби були прямокутними. Мається на увазі використання не димових газів, а теплого повітря.

Доречі, стіна знаходиться в центрі будинку та контактує з усіма житовими приміщеннями.

 

Можливо оріентуватись на гібридний варант? Конвекція з аквамодулем? Чи можливо використовувати топку з аквамодулем без води деякий час (рік, два)?

Чи залишитись із С700 аква замість повітря завести в стіну труби та гріть їх водою, виходить менш складна водяна система без енергоаккумуляційних баків.

 

Буду вдячний за кваліфіковану допомогу.

 

ЗІ. продавець на Ванди якийсь інертний, скинув попередньо плани приміщень йому, попросив запропонувати варіант, обмалював своє бачення, домовився про зустріч, прийшов а він мені розказує, ну у нас, є такіто такіто топки оцє бюджетній варіант оце дорогий... :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіна яку я хочу використати як теплоакуумулятор, біля якої встановлюватимесь камін буде монолітно бетонна приблизний обєм на першому поверсі 2,7 куб м на другому 2,4 куб м залізобетона, товщина стіни 26 см із штукатуркою.

 

А стена несущая?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потребую кваліфкованої допомоги, бо міски скоро луснуть.

Доброго дня, VladRed!

Дякую, що зацікавились нашою продукцією, нам приємна і важлива Ваша увага!

Щодо дилеми, яка зараз перед Вами стоїть, то Ваше бачення від початку було вірним: камін з водяним контуром - найбільш передова технологія.

На нещодавніх навчаннях ми обговорювали це питання і запропонували новий підхід до таких систем, модульний: Ви можете обрати не топку з водяним контуром C700x520W, а повітряну топку з аквамодулем C700x520+Aquamodul. Цей підхід дозволить заощадити близько 35% вартості топки та повністю змінити погляд на можливість встіновлення каміна для водяного опалення. Ви не втрачаєте на якості: це та ж топка С-серії, а Аквамодуль - такий самий ефективний та надійний трубний теплообмінник.

Як видно з малюнку у додатку, частка потужності водяного контура буде меншою, але вартість всієї інсталяції буде суттєво дешевшою!

WaterjacketVsAquamodul.PNG.d6a965588eeea7211953c26760a1837e.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...