Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насадка на болгарку для шлифовки/полировки

krava

Рекомендовані повідомлення

Подскажите пожалуйста, кто то встречал такую приспособу как на фотке у нас в продаже?

Видел на немецком ебее, но цена в 60 ойро немного отпугивает.

Странно что китайцы еще не додумались такое клепать.

1195597060__57.thumb.JPG.b0dad398fb1d24430aa2399194fdd4ad.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І, що вона робить такого чого не зможуть зробити звичайні насадки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І, що вона робить такого чого не зможуть зробити звичайні насадки?

 

Для браширования древесины используют. Специальная брашировочная машинка стоит не мало, а такая насадка выручает.

 

Видел в продаже абразивные нейлоновые насадки, похожей ширины .....но цена там ой ой ой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для браширования древесины используют. Специальная брашировочная машинка стоит не мало, а такая насадка выручает.

 

Видел в продаже абразивные нейлоновые насадки, похожей ширины .....но цена там ой ой ой

Брашировання деревини на скільки я пам'ятаю це старіння деревини? Хто Вам заважає використовувати дротяну щітку або насадку дротяну на дріль чи болгарку.

brashirovanie-chernovaya.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брашировання деревини на скільки я пам'ятаю це старіння деревини? Хто Вам заважає використовувати дротяну щітку або насадку дротяну на дріль чи болгарку.

brashirovanie-chernovaya.jpg

 

Это из серии "Голь на выдумку хитра"(с)

А есть специальные инструменты для этого. Причем ширина обрабатываемой поверхности около 100мм.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это из серии "Голь на выдумку хитра"(с)

А есть специальные инструменты для этого. Причем ширина обрабатываемой поверхности около 100мм.....

Нема питань. Є 60 лишніх евро можна придбати, а якщо немає то краще вже "Голь на видумку хитра". Цікаво чи є в когось з місцевих гуру дерев'яних справ така приспособа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема питань. Є 60 лишніх евро можна придбати, а якщо немає то краще вже "Голь на видумку хитра". Цікаво чи є в когось з місцевих гуру дерев'яних справ така приспособа?

 

Тут человек на форуме купил брашировочную машинку, для того чтобы забор делать....и стоит она не 60е

 

makita9741_shetki.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за нього щиро радий. Має дурні кошти задля разової роботи нехать тратить.:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за нього щиро радий. Має дурні кошти задля разової роботи нехать тратить.:D

Тут я з Вами не згоден. Подобається чи ні брашироване дерево, це власна справа. Але побраширувати такою насадкою як ви показали доски на 400 квадратів, це можна повіситися. Часу та й насодок піде чимало. А час в наш час це гроші. Ну або комусь заплатити за роботу, думаю буде коштувати як брендова браширувальна машина.

Китайський ноунейм коштує від 100 долларів, скільки вона прослужить ХЗ.

hotline.ua/tools/pryamye-schetochnye-shlifmashiny/69688/

Я просто поцікавився в форумчан, може хтось щось подібне бачив.

За прийнятну ціну, господарстві би пригодилось ;)

В принципі можна було б при бажанні самому зваяти. Але тема не про це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я разок юзал похожую насадку - ну очень хлипкая она.

Чуть придавишь к деталюке - пищит или срывает наждачку (я щит силовой восстанавливал)

По ощущениям она больше для полировки и доводки поверхностей подходит.

Чес-слово - браширование явно не для неё...

 

Ну и расходники конечно порадуют ценой и количеством...

 

P.S. Вспомнил! - я её в прокате видел... правда точно не помню - или ЭЦ на Берковецкой или Альцест, но точно - на кольце, т.е. - окружной.

Точнее не скажу. Можно позвонить в справку в оба магазинчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже присматриваюсь к такой штуковине, но цена кругов около 1000 грн для брашировки:fool: меня мягко говоря " немного" смущает.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут я з Вами не згоден. Подобається чи ні брашироване дерево, це власна справа. Але побраширувати такою насадкою як ви показали доски на 400 квадратів, це можна повіситися. Часу та й насодок піде чимало. А час в наш час це гроші. Ну або комусь заплатити за роботу, думаю буде коштувати як брендова браширувальна машина.

Любого роботягу можна взяти з села дати йому 5000 і він Вам відброшує ваш забор як не знати кого. Ще і 10000 Вам лишиться на розхідники.

Китайськийноунейм коштує від 100 долларів, скільки вона прослужить ХЗ.

hotline.ua/tools/pryamye-schetochnye-shlifmashiny/69688/

Я просто поцікавився в форумчан, може хтось щось подібне бачив.

За прийнятну ціну, господарстві би пригодилось ;)

В принципі можна було б при бажанні самому зваяти. Але тема не про це.

Добре щоб цей ноунейм не загнувся після 100 метрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну або комусь заплатити за роботу

По Днепропетровску встречалось объявление об "выездной" услуге браширования дерева по 40 грн/м.кв..И это без полировки.С полировкой - 60. Получается,что уже при надобности браширования,к примеру,квадратов 200 доски пола, - целесообразнее прикупить макитовскую машинку и ни от кого не зависеть.Таким инструментом такую красоту создавать - одно удовольствие(при наличии пылесоса, правда))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любого роботягу можна взяти з села дати йому 5000 і він Вам відброшує ваш забор як не знати кого. Ще і 10000 Вам лишиться на розхідники.

Ага, ви їх будете більше часу до купи сбирати після першої получки. Ще велика вирогідність, що зостанетесь без інструменту.

Якби було б все так просто, то всі б наняли роботяг за 5К, і хай будують будинки. Навіщо спецам гроші платити.

 

Добре щоб цей ноунейм не загнувся після 100 метрів.

Звичайно, китай це лотерея, але буває нормальний китай, який відпрацьовує вложені кошти на 100+ процентів. Плюс як правило є гарантія один рік.

Головне бажання, а кожен найде рішення на свій смак і кошт ;)

 

Добавлено через 3 минуты

По Днепропетровску встречалось объявление об "выездной" услуге браширования дерева по 40 грн/м.кв..И это без полировки.С полировкой - 60. Получается,что уже при надобности браширования,к примеру,квадратов 200 доски пола, - целесообразнее прикупить макитовскую машинку и ни от кого не зависеть.Таким инструментом такую красоту создавать - одно удовольствие(при наличии пылесоса, правда))).

У меня забора 120 погонных метров, 2 метра высотой + обработать с двух сторон ..... при таком ценнике не одна макита выйдет :(

Я в свое время от брашировки забора из-за этого и отказался. Мы только стругали и красили доску обрезную около недели, а если еще брашировать .... :-o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, ви їх будете більше часу до купи сбирати після першої получки. Ще велика вирогідність, що зостанетесь без інструменту.

Якби було б все так просто, то всі б наняли роботяг за 5К, і хай будують будинки. Навіщо спецам гроші платити.

За місяць відброшує. Для села це буде мегазаробіток і навиків непотрібно, аби руки були прямі. Інструмент болгарка дешевша ніж 5000.

 

Звичайно, китай це лотерея, але буває нормальний китай, який відпрацьовує вложені кошти на 100+ процентів. Плюс як правило є гарантія один рік.

Головне бажання, а кожен найде рішення на свій смак і кошт ;)

Пробуйте, фірмовий дешевше і так ніхто не продасть.

 

Добавлено через 6 минут

 

У меня забора 120 погонных метров, 2 метра высотой + обработать с двух сторон ..... при таком ценнике не одна макита выйдет :(

Я в свое время от брашировки забора из-за этого и отказался. Мы только стругали и красили доску обрезную около недели, а если еще брашировать .... :-o

Трохи більше, Макіта коштує 15000. Забор без поліровки виходить 19000.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...