Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Робот Штукатур

pavdem

Рекомендовані повідомлення

Всем привет. :flag1: Может кто-то из спецов работал такой машиной как робот-штукатур. Интересно Ваше мнение.

Раньше работал с PFT сейчас предлагают эту новинку. Как то страшновато за нее браться.

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть лишние деньги? Купи себе ещё PFT, троих ребят возьми и не парься.

Шутка :) Извини, что на "ты" :)

Если серьёзно, то нужно считать деньги. Гарантия, во сколько обойдётся обслуживание (сервис), производительность, скорость работы в сравнении с обычной машиной, ну и качество. Каждый проход нужно выставить в плоскость и в уровень. А если маленькое помещение или куча углов?

В любом случае дело всегда в деньгах. Инструмент должен отбиться за один объект- если он недорогой, за полгода-до года- если средний по цене, и за год(до конца гарантии)- если девайс реально дорогой. Дальше работа в минус.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лохотрон еще тот :D

Даже если работать привозным раствором (т.е. гипс отпадает по определению), то идеально ровные стены, без проводки и наплывов бетона армопоясов и т.д., большая редкость, а ловить этой приблудой плоскость без маяков представляю какой головняк... Плюс проемы не штукатурит, откосы не штукатурит, углы не штукатурит.... Короче - очередной магнитный экономайзер бензина :ROFL:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мене цікавить сама робота. як машина???? яка якість???

 

там занадто багато возні з початком роботи з цим апаратом, та й по відео бачив що там мимо стіни багато розчину випадає.

 

тут на форумі вроді хтось таке навіть продавав, точно непригадую , давно було

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там занадто багато возні з початком роботи з цим апаратом, та й по відео бачив що там мимо стіни багато розчину випадає.

 

тут на форумі вроді хтось таке навіть продавав, точно непригадую , давно було

 

а штукатурка потім не бухтить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а штукатурка потім не бухтить?

 

незнаю, в рекламних роликах на ютубі такого непокузвали :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хтось бачив таку машинку реально в роботі?

Тут не бачили, бо ніхто таку хе_ню не стане собі купувати. Досвідчений штукатур по відео бачить, що апарат не досконалий і мороки з ним більше ніж користі.

pavdem, може ви купете і нам усім продемонструєте цей чудо апарат. З Ваших постів зрозуміло, що хочете щось робити, але починаєте якось не правильно.... обманюєте форумчан і дружить хочете.:( Якось не клеїться:-x

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і як я обманюю??

Та будь-ласка!Вас же процитую...

Саме краще все поштукатурити МП-75. Для газоблоку потрібно грунтовку а ще краще бетоноконтакт.... Постараюсь відповісти на всі питання бо стаж є!!!

Це із сусідньої теми, а у цій Ви ще добавили...

Раньше работал с PFT сейчас предлагают эту новинку. Как то страшновато за нее браться.

Цього досить, щоб зрозуміти, що Ви:

або про штукатурку і PFT знаєте із чуток. Десь так- "Чув дзвін, але не знаю де він".

або Ви працювали по індивідуальній вигаданій технології:ROFL: Найбільш печально, що могли і не здогадуватись, що треба робити інакше. Шкода мені тих замовників у яких Ви поштукатурили. Якщо такі були;) бо працювали то на Гидротехбуди рашинському.

або "сочиняєте" по ходу пєси.

pavdem, нічого особистого. Із понаписаного Вами зробив такі висновки, бо сам - штукатур. Добре якщо я помиляюсь і перепрошую якщо не правий.

А на цьому відписуюсь:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та будь-ласка!Вас же процитую...

 

Це із сусідньої теми, а у цій Ви ще добавили...

 

Цього досить, щоб зрозуміти, що Ви:

або про штукатурку і PFT знаєте із чуток. Десь так- "Чув дзвін, але не знаю де він".

або Ви працювали по індивідуальній вигаданій технології:ROFL: Найбільш печально, що могли і не здогадуватись, що треба робити інакше. Шкода мені тих замовників у яких Ви поштукатурили. Якщо такі були;) бо працювали то на Гидротехбуди рашинському.

або "сочиняєте" по ходу пєси.

pavdem, нічого особистого. Із понаписаного Вами зробив такі висновки, бо сам - штукатур. Добре якщо я помиляюсь і перепрошую якщо не правий.

А на цьому відписуюсь:flag1:

 

виправдовуватись я не буду. А тему створив про робота штукатура а не про себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...