Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розрахунок потужності радіаторів Пурмо

Німець

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора усім форумчанам!

 

Прошу допомоги. Допоможіть розібратися в наступному питанні: маємо квартиру але потрібно повністю по новому встановити батареї. Питання ЯК правильно розрахувати:fool: Про 100 Вт на метр знаю. Візьмемо приклад кімнату в 25 квадратів: теоретично потрібно 2500 Вт але тут в мене виникає оце дурне АЛЕ! Так от всі радіатори в каталогах з даними 90/70/20 або 75/65/20! Чому 20? Якщо я хочу 24? І в мене в систему входить не 90 градусів вода, а 75-80 (бо котел Бош 6000 на 18кВт):-x ЯК порахувати?:cry::cry::cry: Буду вдячний за якусь підказку хоч! Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЯК порахувати? Буду вдячний за якусь підказку хоч! Дякую

 

Huten abend!

 

Качаете софтину бесплатную (одну из) - Данфос, Герц, Кан, Мейбес (все из одной бочки)

Устанавливаете, заходите во вкладку "Каталог отопительных приборов", выбираете Ваши по размеру. В данных вводите Т подачи, обратки, комнатной.

В табличке с приборами читаете мощность.

Все :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Huten abend!

 

Качаете софтину бесплатную (одну из) - Данфос, Герц, Кан, Мейбес (все из одной бочки)

Устанавливаете, заходите во вкладку "Каталог отопительных приборов", выбираете Ваши по размеру. В данных вводите Т подачи, обратки, комнатной.

В табличке с приборами читаете мощность.

Все :-)

 

Оооо! Вже тепло! Дяка! А як точніше софт називається, щоб знайти його? А як знати температуру подачі і температуру на виході? Вибачайте за тупі питання, можливо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ра***те. :)

[ATTACH]501386[/ATTACH]

 

Йоханий бабай!!! Дякую вам:beer: А якщо мене цікавлять інші радіатори (вертикальні:) ) - де таку табличку знайти? Злийте кінці:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як точніше софт називається, щоб знайти його?

 

Gesuсhen!

www.danfoss.com/Ukraine/BusinessAreas/Heating/Downloads/Downloads.htm

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пересчитайте на площадь.

 

На площу чого? Там же інші показники радіаторів, а не такі, як у компакта? Чи я чогось не розумію?:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На площу чого? :

Радиатора (конвектора).

Напр. радиатор 300 (высота)*1200 (длина) +/- аналогичен 1200 (высоты)*300 (длины).

Или что имеется в виду под вертикальными радиаторами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радиатора (конвектора).

Напр. радиатор 300 (высота)*1200 (длина) +/- аналогичен 1200 (высоты)*300 (длины).

Или что имеется в виду под вертикальными радиаторами?

 

Ось воно www.purmo.com/en/products/vertical-design-radiators/vertical.htm Чи пофіг: вертикальний він чи горизонтальний? Теххарактеристики однакові?

 

Добавлено через 29 минут

І ще питаннячко: всі ставлять біметал, алюміній.. А ці-сталюка. Не проблема? І чому саме сталь в проекті мому?:( Це погано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теххарактеристики однакові?

Ежли не выискивать блохи в различиях - одинаковы.

 

всі ставлять біметал, алюміній.. А ці-сталюка. Не проблема? І чому саме сталь в проекті мому?:( Це погано?

Стальные относительно самые дешевые, соотв. срок службы.

Погуглите ради интереса импортную чугунину. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ежли не выискивать блохи в различиях - одинаковы.

 

 

Стальные относительно самые дешевые, соотв. срок службы.

Погуглите ради интереса импортную чугунину. :)

 

А Віадрус-це норм? Бо по великому рахунку в Києві максимум пропозицій саме по ньому. Подивився. Нормально. Навіть не так дорого, як я гадав. Але в мене є зони, де не розмахнешся з набором секцій чугуна. Вузькі откоси:( Тому чугуніна відпадає. І ще у тепловиків руки будуть до колін, адже ліфта ще немає:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...