Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пирог водяного теплого пола на 10 см.

sergey--7

Рекомендовані повідомлення

А скільки потрібно?

Я ще не рахував. На кінець місяця тільки штукатуритись буду. Площа ТП 20+15+15+8+8 останні 2 з підйомом на 2 поверх. Зараз просто уточнюю чи ви її продаєте.

І раз пішла така п'янка, то скажіть в розрахунках ТП задається просто діаметр труби, можливо матеріал, чи треба рахувати під конкретну трубу? Мається на увазі конкретну марку.

Чому запитую, говорив на предмет проекту опалення з представником Джакоміні, Рехау і ще одною фірмою, всі кажуть що розрахунок роблять під свою конкретну трубу. Мені цікаво це спосіб підсадити на свій продукт (дехто казав що на чужій трубі не буде гріти так як розраховано), чи таки є різниця в розрахунках?

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені цікаво це спосіб підсадити на свій продукт (дехто казав що на чужій трубі не буде гріти так як розраховано), чи таки є різниця в розрахунках?

Так.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123744

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПЕРТ пятислойная 0,6-0,63 ойро метр.

 

Труба PE-RT 16х2,0 (Бельгия) макс. температура - 70 С, макс. давление - 6 бар. Данная труба является пятислойной т.е. антидифузионный слой находится между двух слоев PE-RT. Данное расположение антидифузионного слоя дает его дополнительную физическую

защиту.(с)

а pex-a в том месте не доступна? я, из-за первого раза, склоняюсь к восстанавливающимся трубам. может конечно излишне перестраховываюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ще не рахував. На кінець місяця тільки штукатуритись буду. Площа ТП 20+15+15+8+8 останні 2 з підйомом на 2 поверх. Зараз просто уточнюю чи ви її продаєте.

І раз пішла така п'янка, то скажіть в розрахунках ТП задається просто діаметр труби, можливо матеріал, чи треба рахувати під конкретну трубу? Мається на увазі конкретну марку.

Чому запитую, говорив на предмет проекту опалення з представником Джакоміні, Рехау і ще одною фірмою, всі кажуть що розрахунок роблять під свою конкретну трубу. Мені цікаво це спосіб підсадити на свій продукт (дехто казав що на чужій трубі не буде гріти так як розраховано), чи таки є різниця в розрахунках?

Розрахунок робиться під трубу певного діаметру і виробник не має вирішального значення...

Просто у Рехау використовується труба 17 мм. вона має більшу тепловіддачу ніж звичайна 16 мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розрахунок робиться під трубу певного діаметру і виробник не має вирішального значення...

Просто у Рехау використовується труба 17 мм. вона має більшу тепловіддачу ніж звичайна 16 мм

Я приблизно так і думав. Що мене пробують підсадити на свою трубу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста, трехходовые термоклапана, на подобии esbe, можно ставить на вертикально расположенную трубу подачи (т.е. подмешивающая будет подходить к нему горизонтально)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста, трехходовые термоклапана, на подобии esbe, можно ставить на вертикально расположенную трубу подачи (т.е. подмешивающая будет подходить к нему горизонтально)?

их можно ставить как вам удобно....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Скажіть чи важлива однакова товщина стяжки в всіх кімнатах? В мене в одній кімнаті мав бути паркет, засипали щебінь, втрамбували, виставили маяки. І дружина таки погодилась на ТП і плитку. :lol: Опустити маяки змогли тільки на 2 см. В результаті в мене такі пироги всюди

2 см чистова

8 см стяжка з трубою

10 см утеплювач.

Всього 20 см.

А в цій кімнаті всього 18 см. Тобто на 2 см менше.

От і чухаю потилицю як розрулити.

Бачу наступні варіанти.

1 В інших кімнатах збільшити на 1 см товщину утеплювача, буде 11 см утеплювача і 7 см стяжки, тоді в цій буде 9 см утеплювача і 7 см стяжки.

2 зробити всюди 10 см утеплювача (щоб вийти на показники тепловтрат) але тоді в одній кімнаті товщина стяжки буде на 2 см менша.

Мої знання фізики кажуть що товщина стяжки впливає виключно на інерційність системи, але цікаво почути практиків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На большинстве объектов 2-5 см перепады в пределах одной комнаты-не слышал чтоб были какие либо проблемы.

Мне в Вашем пироге другое не понравилось-что за "2 см чистовая"???

Стяжка с трубой 8 см и является этой самой чистовой,к чему лишние телодвижения и расход материалов?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На большинстве объектов 2-5 см перепады в пределах одной комнаты-не слышал чтоб были какие либо проблемы.

Мне в Вашем пироге другое не понравилось-что за "2 см чистовая"???

Стяжка с трубой 8 см и является этой самой чистовой,к чему лишние телодвижения и расход материалов?

 

2 це округлена 1,5 плитка. Плитку ще не обирав тому взяв з запасом. Перед заливкою оберу плитку і тоді скорегую висоту чистової стяжки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так и написали бы-финишное покрытие.У Вас,в Черновцах,прекрасные гравелистые пески для стяжки,поэтому,как вариант,можете рассмотреть поиграть толщиной самой стяжки.Лично начинал бы толщину стяжки от 5 см,8-уж слишком круто для такого песка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так и написали бы-финишное покрытие.У Вас,в Черновцах,прекрасные гравелистые пески для стяжки,поэтому,как вариант,можете рассмотреть поиграть толщиной самой стяжки.Лично начинал бы толщину стяжки от 5 см,8-уж слишком круто для такого песка.

8 см хочу для використання стяжки як теплоакумулятора, збільшити інерційність. Вночі палити електрикою, нагрівати стяжку і дрова підкидати не з самого ранку, а десь в обід. Хоча подумаю може таки зменшу товщину.

 

А лити стяжку з річкового чи кар'єрного піску? В мене зараз штукатурять з кар'єрного, мені він сподобався, майже як кварцевий, єдине що дорожчий. І не знаю що для стяжки краще. Річковий він обкатаний і завдяки формі щільніше стає при укладці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 см хочу для використання стяжки як теплоакумулятора, збільшити інерційність. Вночі палити електрикою, нагрівати стяжку і дрова підкидати не з самого ранку, а десь в обід.

В этом случае подход ьк такому полу другой. Труба идет 20 мм и.т.д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом случае подход ьк такому полу другой. Труба идет 20 мм и.т.д.

 

А можна трішки детальніше? А то на форумі не бачив інформації про такі речі. Думаю багатьом було б цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете посоветовать трубу для пола? какую взять по соотношению цена-качество.

или кто может предложить чтобы не подделка была

 

Мы valtec используем, есть варианты гораздо дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...