Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Технониколь Теплоролл из местного народа кто использовал?

proDrive

Рекомендовані повідомлення

У меня площадь кровли 200 квадратов, двускатная, крыша пологая (на 9 м ширины 1.6 высота конька). Расстояние между стропилами по осям - метр. Просится туда, конечно, Теплоролл. Метр в ширину, 4 в длину, в разбежку швы пустить (2 слоя по 100 мм) - ну всё, прям, чётко и гладко. Под него такой шаг стропил, собственно, и выбирался.

Но что то очень уж противоречивые отзывы тут почитал. Кто то не из теории знает, шо це за фрукт такой? Я обрезком поигрался, помацал, раскрылся он вроде нормально, отрываются клаптики как и в любой другой минвате, плотностью около 30 (не считая фасадные, сильно-плотные).

Заменять плитами не хочется. Мало того, что дороже, метровых не так много, так еще и швов будет стотыщ на всю крышу. Они ж по пол метра все в ширину. Другие рулоны шире. Есть еще Rockwool в рулонах метровой ширины, он дороже. На ощупь мне, не специалисту, он точно такой же, как Технониколевский теплоролл... Не то, чтоб цена стояла на первом месте, но не хочется платить лишак. Сейчас квадратный метр Теплоролла, толщиной 10 см, стОит до 40 грн. Вполне приемлемо. Есть адекватный, пусть чуть более дорогой, но прям ощутимо лучший заменитель?

Спасибо за ответы. Форум почитал от и до, но вопросы остались...

 

Добавлено через 16 минут

Да, в недрах темы читал про Изоват 30. Плиты метр на 60 см, есть даже 200 мм толщиной. Вот текущий прайс... Дороже в половину, по сравнению с Теплороллом(((

 

Izovat 30

50 1000 х 600 31,14 грн/м кв

100 1000 х 600 62,28 грн/м кв

150 1000 х 600 93,42 грн/м кв

200 1000 х 600 124,56 грн/м кв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст, але певні відгуки дати можу, закінчую утепляти свій будинок власноручно матеріалами Техноніколь. Мансардну частину даху утепляю Техноніколь Роклайт в плитах, горизонтальне перекриття Техноніколь Теплорол в рулонах.

Якщо Ви збираєтесь утепляти похилу поверхню зсередини (класти вату над головою), то як зробити це Теплоролом навіть не уявляю, він важкий, великий, мягкий, рветься дуже легко, пилючить страшно. Хіба буде працювати кілька чоловік одночасно і то вони будуть повністю в пилюці і глибоко сумніваюсь в якості покладеної вати.

Якщо ж утепляти зверху, то варіант нормальний, хоча все одно неручно з ним працювати.

Якщо у Вас відстань між кроквами рівно 1м, то нічого доброго з цього не вийде, Теплорол дуже мягкий, і щоб він приставав до крокв без зазорів, відстань має бути десь 97 см.

Роклайт в плитах значно кращий, твердий, добре тримає форму, значно легше ріжеться ,менше пилючить. "Над головою" тільки ним працювати (або аналогом іншого виробника). Кількість швів мене б не дуже лякала, плити досить туго притискаються одна до одної і до крокв, (вистачає запасу в 1 см, а не 3, як для рулону), тим більше шви треба перекривати іншим шаром.

 

Хоча треба зауважити, що я купував майже всю вату ще в 2012 році, а зараз докупив трохи нового Роклайту, то він значно мягший від того старого :(.

 

Все написане стосується тільки мого особистого досвіду і вражень, про матеріали інших виробників поняття не маю.

DSC01434.thumb.JPG.3d6cad08e5b91c835171fe580c29fa02.JPG

DSC01455.thumb.JPG.5b6a3860295e531a4d5b97e1e8fb43b8.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня площадь кровли 200 квадратов, двускатная, крыша пологая (на 9 м ширины 1.6 высота конька). Расстояние между стропилами по осям - метр. Просится туда, конечно, Теплоролл. Метр в ширину, 4 в длину, в разбежку швы пустить (2 слоя по 100 мм) - ну всё, прям, чётко и гладко. Под него такой шаг стропил, собственно, и выбирался.

Но что то очень уж противоречивые отзывы тут почитал. Кто то не из теории знает, шо це за фрукт такой? Я обрезком поигрался, помацал, раскрылся он вроде нормально, отрываются клаптики как и в любой другой минвате, плотностью около 30 (не считая фасадные, сильно-плотные).

Заменять плитами не хочется. Мало того, что дороже, метровых не так много, так еще и швов будет стотыщ на всю крышу. Они ж по пол метра все в ширину. Другие рулоны шире. Есть еще Rockwool в рулонах метровой ширины, он дороже. На ощупь мне, не специалисту, он точно такой же, как Технониколевский теплоролл... Не то, чтоб цена стояла на первом месте, но не хочется платить лишак. Сейчас квадратный метр Теплоролла, толщиной 10 см, стОит до 40 грн. Вполне приемлемо. Есть адекватный, пусть чуть более дорогой, но прям ощутимо лучший заменитель?

Спасибо за ответы. Форум почитал от и до, но вопросы остались...

 

Добавлено через 16 минут

Да, в недрах темы читал про Изоват 30. Плиты метр на 60 см, есть даже 200 мм толщиной. Вот текущий прайс... Дороже в половину, по сравнению с Теплороллом(((

 

Izovat 30

50 1000 х 600 31,14 грн/м кв

100 1000 х 600 62,28 грн/м кв

150 1000 х 600 93,42 грн/м кв

200 1000 х 600 124,56 грн/м кв

Базальтова вата в рулоні - це напевно один з найгірших варіантів утпелення.

Якщо вам треба дешевше і в рулонах, то треба вибирати між виробниками скловати. А якщо все ж таки базальт, то тільки в плитах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть еще в рулонах Izolux Premium 1м*3м*10см (30кг) плотность. Есть на складе в Киеве, можно вскрыть рулон посмотреть качество.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Есть еще в рулонах Izolux Premium 1м*3м*10см (30кг) плотность. Есть на складе в Киеве, можно вскрыть рулон посмотреть качество.

 

Яка вартість і де можна її побачити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все написане стосується тільки мого особистого досвіду

Поділіться, будь ласка, досвідом: як Ви кріпили брус (той що під кроквами, для другого шару утеплювача)? Стик між утеплювачем та кроквою запінювали, чи що це на фото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться, будь ласка, досвідом: як Ви кріпили брус (той що під кроквами, для другого шару утеплювача)? Стик між утеплювачем та кроквою запінювали, чи що це на фото?

 

Брус кріпив довгими 15 см. самонарізами наскрізь і цвяхами навскіс до крокв. Запінював тільки в деяких місцях, там де не не зовсім добре прилягало. В тому місці, що видно на фото, кроква була стесана, то я ту "фаску" і запінив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...