Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сусіди з хрущоби заважають будуватися

OKSasha

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Люди, що проживають в хрущобі неподалік від моє ділянки заважають будуватися. При спробі встановити паркан і очистити ділянку від насаджень з хрущоби, що знаходиться по сусідству вибігла група агресивно налаштованих людей і не дала будівельникам встановити паркан, аргументуючи це тим що, нібито у них тут сади. Виклик поліції не допоміг.

Що робити в подібній ситуації?

Змінено користувачем OKSasha
Орфографічна помилка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Люди, що проживають в хрущобі неподалік від моє ділянки заважають будуватися. При спробі встановити паркан і очистити ділянку від насаджень з хрущоби, що знаходиться по сусідству вибігла група агресивно налаштованих людей і не дала будівельникам встановити паркан, аргументуючи це тим що, нібито у них тут сади. Виклик поліції не допоміг.

Що робити в подібній ситуації?

 

А чому поліція не допомогла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліція приїхала. Погавкалися і розійшлися. Але ж вони робитимуть так кожного разу, коли я намагатимусь щось зробити. Також є ризик що руйнуватимуть все під час моєї відсутності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліція приїхала. Погавкалися і розійшлися. Але ж вони робитимуть так кожного разу, коли я намагатимусь щось зробити. Також є ризик що руйнуватимуть все під час моєї відсутності.

 

а Ви їх кожного разу викликайте, їх це задовбає і вони поговорять зі сусідами.

 

а межі ділянки є якось оформлені винесені і т.д...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все оформлене і по периметру в той же день встановили стовпчики після того як мені ділянку винесли в натуру (зараз їх повисмикували). Хочу обнести ділянку металевим парканом. Поруч, хоч ділянки і в приватній власності на кадастровій мапі, будівель немає. Спробую в цю суботу ще раз обнести ділянку парканом. Була ідея знайти власників сусідніх ділянок і якось згрупуватися і почати будівництво одночасно, але уявлення не маю хто вони.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все оформлене і по периметру в той же день встановили стовпчики після того як мені ділянку винесли в натуру (зараз їх повисмикували). Хочу обнести ділянку металевим парканом. Поруч, хоч ділянки і в приватній власності на кадастровій мапі, будівель немає. Спробую в цю суботу ще раз обнести ділянку парканом. Була ідея знайти власників сусідніх ділянок і якось згрупуватися і почати будівництво одночасно, але уявлення не маю хто вони.

 

Начинайте ставить забор, а если соседи начнут мешать - вызывайте полицию и заставьте оформить протокол о порче имущества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб зафіксувати винос в натуру, забийте металевий кутик мін 1м в землю так, щоб верх не стирчав. Тоді не висмикнуть ніяким чином.

 

Добавлено через 43 секунды

ПС Як Ви збираєтеся жити в такому оточенні?:(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС Як Ви збираєтеся жити в такому оточенні?

 

логічне питання..

 

в мене колись так знайомі "попали"..купили задешево кавалок землі..все по доках ок...і так саме були повні неадеквати..тільки ще і з обох сторін ділянки...

більше року тріпали нерви..міліцію раз 20 викликали.доходило і до бійки і до псування майне..будуватись так і не змогли..було просто нереально...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.доходило і до бійки і до псування майне..будуватись так і не змогли..було просто нереально...

Прикольно.

Петуха не пустили потом?

 

Що робити в подібній ситуації?

Нанимайте частных охранников,как рейдеры делают.

Это дорого,наверное,но это единственный путь решить быстро.

Можно найти людей,которые будут помогать в качестве гражданской инициативы,у них может случайно быть с собой ГБ,ПР или травмат,естественно,с разрешением.

Короче,единственный способ ответить на насилие-это ответить тем же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

логічне питання..

 

в мене колись так знайомі "попали"..купили задешево кавалок землі..все по доках ок...і так саме були повні неадеквати..тільки ще і з обох сторін ділянки...

більше року тріпали нерви..міліцію раз 20 викликали.доходило і до бійки і до псування майне..будуватись так і не змогли..було просто нереально...

 

Так-так,я тепер десятому заказую,щоб перед покупкою ділянки або будинку обов'язково дивитись на сусідів,якщо сусіди не тої соціальної групи(темні селяни)то тікайте звідти подалі навіть якщо ділянка дешева.За десять років я витримав то саме що і багато хто,правда мені вдалось самих буйних поставити на місце,обгородитись високим парканом,навести добрі відносини з дільничим і місцевою адміністрацією і тепер життя налагоджується....а 10 років:o

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо сусіди не тої соціальної групи(темні селяни)
В тоже считаете,что это самая проблемная прослойка общества?

Расскажите свою историю,это интересно и может помочь ТС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тоже считаете,что это самая проблемная прослойка общесва?

Расскажите свою историю,это интересно и может помочь ТС.

 

Про то можна довго говорити,я не звик ділити людей на білих і чорних або призирати за безграмотність та бідність але впевнений що існувати разом з такими людьми досить важко...хоча можна.Ними дуже легко маніпулювати бо вони не мають своєї власної думки,думаю що навіть не знають що то таке.Своєю агресією вони "прощупують" чужака,інакше вони не вміють,бажано відразу давати поза вуха але не перегнути палку бо спалять хату:D.Запрсіть до себе дільничого і попробуйте повпливати на самих нервових через нього,це для початку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запрсіть до себе дільничого і попробуйте повпливати на самих нервових через нього,це для початку...
Мені не треба,Ви помилились-я теоретично цікавлюся,та для ТС.

Не хочете розповідати-то і не треба.

А так я згоден з мотивом,який пролунав у цій темі-"не купи хату,а купи сусіда".

У моеї покійноі бабці були найкращі сусіди у світі-вона жила напроти кладовища.

З дитинства запамятав тишу та спокій,пануючий у у її обійсьті.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочете розповідати-то і не треба

Та вона доволі примітивна і дуже подібна на всі інші:D,тому що чужаків ніде не люблять.Це типічно і так завжди буде в новому "колективі",і як себе покаже чужак в той момент так надалі і будуть до нього відноситись:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це типічно і так завжди буде в новому "колективі",і як себе покаже чужак в той момент так надалі і будуть до нього відноситись

Я зрозумів.

Думав,там ось єпічне..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...