Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с советом (размещение на участке)

Svjatoslav.H

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день. Имеется земельный участок 6 соток, почти прямоугольной формы 18 х 31. На данном участке, на текущий момент находится только деревянный домик до 10 м2 (приблизительно на месте предлагаемой сауны, на прикрепленной схеме) Участок ровный не огражденный. На схеме нарисованы деревья, которые растут на текущий момент, с пометкой "Р" - будут срезаться.

 

Колодец будет копаться через неделю, потому необходимо определиться с ним в первую очередь.

 

Размещение дома в текущем месте - обязательно! Размер приблизительный, так как определяюсь с проектом.

 

Прошу советов и критики по размещению. Заранее спасибо.

313558752__1.thumb.jpg.036daf3cac51880ee15a4cf8a862939a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навколишня забудова (сусіди) є? якщо є - вказуйте! бо танцювати приходиться не від хотелок - а від будівельних норм.

 

Добавлено через 2 минуты

якщо ж немає - всерівно - по закону баню і гараж маєте посунути на 1м від межі ділянки. Місце положення криниці (чи скважини) напряму залежить від положення септика. Тому спочатку розміщайте септик - а тоді у найдальшому від нього кінці - криницю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

навколишня забудова (сусіди) є? якщо є - вказуйте! бо танцювати приходиться не від хотелок - а від будівельних норм.

 

на стороні де планується гараж, стоїть дачний будинок від межі ділянок 5-6 метрів

 

по закону баню і гараж маєте посунути на 1м від межі ділянки.

 

А якшо не посувати, чим карають?

 

 

Місце положення криниці (чи скважини) напряму залежить від положення септика. Тому спочатку розміщайте септик - а тоді у найдальшому від нього кінці - криницю.

 

На малюнку зображений септик. Можливе його таке розміщення? І чи можливе розмічення криниці, так як на схемі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

на стороні де планується гараж, стоїть дачний будинок від межі ділянок 5-6 метрів

 

 

 

А якшо не посувати, чим карають?

 

 

 

 

На малюнку зображений септик. Можливе його таке розміщення? І чи можливе розмічення криниці, так як на схемі?

 

від дачного будинку до Вашого гаража має бути 8 м. - пож розрив. Чим карають? в експлуатацію не приймуть тай по всьому. Самі будете ходити та просити. Якщо хочете ставити по межі - це можливо лише через нотаріальну згоду сусіда. Берете сусіда за шкварку - везете до нотаріуса де він дає завірену розписку що не заперечує проти такого розміщення.

 

Добавлено через 5 минут

по розміщенню септика - від криниці має бути 20м. від фундаментів будинку - 5м. Остання умова у Вас на плані не виконується - може підмокати і підмиватись фундамент будинку. Та і сам септик може бути зруйнований тиском грунту від будинку. Септик потрібно звідти переносити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від дачного будинку до Вашого гаража має бути 8 м. - пож розрив. Чим карають? в експлуатацію не приймуть тай по всьому. Самі будете ходити та просити. Якщо хочете ставити по межі - це можливо лише через нотаріальну згоду сусіда. Берете сусіда за шкварку - везете до нотаріуса де він дає завірену розписку що не заперечує проти такого розміщення.

 

Добавлено через 5 минут

по розміщенню септика - від криниці має бути 20м. від фундаментів будинку - 5м. Остання умова у Вас на плані не виконується - може підмокати і підмиватись фундамент будинку. Та і сам септик може бути зруйнований тиском грунту від будинку. Септик потрібно звідти переносити.

 

А вы возьмите и нарисуйте то, что говорите. Сами себе такое реализуете?

 

Нужно не гараж строить, а сарай с большими воротами. Не сауну, а вспомагательное помещение. Как назовете такие и нормы. Септик герметичный хоть под дом ставить можно(шучу). Не колодец, а скважину бить. (что бы соседские ссаки не пить).

А вообще тот ***ас, что придумал людям давать 5-6 соток таки ***ас. И никакие нормы не проходят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы возьмите и нарисуйте то, что говорите. Сами себе такое реализуете?

 

Нужно не гараж строить, а сарай с большими воротами. Не сауну, а вспомагательное помещение. Как назовете такие и нормы. Септик герметичный хоть под дом ставить можно(шучу).

 

Оооо.. цікаве трактування... а які норми при таких трактуваннях?

 

Не колодец, а скважину бить. (что бы соседские ссаки не пить).

 

Свердловина не варіант ((( вода не дуже, нпотрібно метрів 60+

 

А вообще тот ***ас, что придумал людям давать 5-6 соток таки ***ас. И никакие нормы не проходят.

 

:good: З таким точно не поспориш =)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы возьмите и нарисуйте то, что говорите. Сами себе такое реализуете?

 

Нужно не гараж строить, а сарай с большими воротами. Не сауну, а вспомагательное помещение. Как назовете такие и нормы. Септик герметичный хоть под дом ставить можно(шучу). Не колодец, а скважину бить. (что бы соседские ссаки не пить).

А вообще тот ***ас, что придумал людям давать 5-6 соток таки ***ас. И никакие нормы не проходят.

 

Пож розрив 8 м - що від гаража - що від сарая-що від госп.постройкі (від дерев"яного об"єкту - 10м). Ви якщо до норм апелюєте - то хочаб їх читали! Скважину показувати НЕ МОЖНА - бо саме скважина - це вже гідрологічний об!єкт - на неї треба проект, паспорт і т.д. тому б"ємо скважину - показуємо колодязь. А щодо септика герметичного - не бачили як тиск грунта армований бетонний септик роздавлює? я бачив. І буквально зараз сижу і думаю що з цим робити. В любому випадку 5м від фундаменту - це вимога ДБН а не моя особиста..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. В любому випадку 5м від фундаменту - це вимога ДБН а не моя особиста..

 

Питання тоді таке, якщо не 5 метрів, то яка мінімальна відстань, щоб тиск грунту був без наслідків, якщо септик буде з колодязних кілець?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

має бути поза призмою зсуву грунту від фундамента. а це залежить від глибини септика, глибини фундамента, і кута фі (кут внутрішнього тертя грунта) - для кожного грунта - свій. Якщо грубо і на пальцях. намалюйте у маштабі фундамент у розрізі - далі - від нижніх кутів фундамента відкладіть два відрізки по 45 градусів (у вас вийде така ніби трапеція - де верх - це підошва фундамента) - так от - далі малюйте у розрізі септик -з умовою що він у цю трапецію (зону тиску) не повинен попасти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Читал неоднократно и частенько именно это спасало от придурошных требований. Но это касалось планировок общественных зданий. А вы прикиньте-нарисуйте, раз плотно в теме.

 

Раздавленный жб септик? Какие ж руки его делали? Фото можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читал неоднократно и частенько именно это спасало от придурошных требований. Но это касалось планировок общественных зданий. А вы прикиньте-нарисуйте, раз плотно в теме.

 

Раздавленный жб септик? Какие ж руки его делали? Фото можно?

 

в темі я плотно і вже більше 10 років. Я архітектор-фрілансер + ГІП на великій будівельній фірмі. Септик - стандартне заводське 2-хметрове кільце - стало у формі яйця - і тримається на арматурі. Причина - боковий тиск грунту. Фото хіба за тиждень (я на тому об"єкті буваю по понеділках). Щодо намалювати - вибачте - я безплатно не малюю ;). Крім того - я вже дав підказку як це діло минути (з пож. розривами) - все вирішуєть через згоду сусіда. Можна звичайно керуватись і тим шо "моя земля - роблю що хочу" - та при оформленні буд.паспорта - люди будуть розміщувати будівлі виходячи з норм ДБН - а потім - при прийомці -будуть власника "любити" - за те що побудоване не відповідає нормативному - а якщо ще і скарга на ДБК піде - то буде дешевше знести і побудувати заново так як треба. Штрафи зараз кусаються - і можуть накладатись повторно. :sad:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перенести гараж к дороге меньше теряется места на прокладку дороги для машины, меньше матерьяла

1.jpg.98b078adac9191289321057fa96ca850.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перенести гараж к дороге меньше теряется места на прокладку дороги для машины, меньше матерьяла

 

в такому разі - сауну на місце гаража, криницю на місце сауни - а септик - між сауною і будинком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось всі тільки спостерігають. Нема критики! =(

я не спец по ДБН, але чисто візуально, з точки зору юзера, Ваш план геть нікудишній.

Територія не зонована. Все в купі.

А повинна бути зона відпочинку, що межує з терасою будинку, зона вїзду, вона ж господарча і враховано розташування септик\свердловина.

Відповідно, свердловина ближче до будинку і подалі від меж (щоб сусіди, від доброти душі, не збудували свій септік, так як ви намалювали).

Будинок повинен гармонічно комуніціювати з рештою споруд на ділянці.

У Вас вїзд в одному куті, гараж в іншому, а будинок в третьму куті. Ви збираєтеся, приїхавши додому з пакунками від супермаркету, переїхати всю ділянку в гараж, а потім руцями тягти пакунки в іншу частину ділянки? Задля цього Вам доведеться викласти чималеньку кількість метрів доріжок для авто.

Якщо Ви збираєтеся використовувати ту будівлю як господарчу, то тим більше їй місце поруч з будинком.

Але Ви вчинили дуже правильно, розпочавши планування будинку з планування ділянки.:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

криницю на місце сауни

 

ну там не так просто, старий будинок стоїть на разі. =(

 

Добавлено через 5 минут

Територія не зонована. Все в купі.

 

як на мене сауна + альтанка + мангал - зона відпочинку, чи ні?

 

У Вас вїзд в одному куті, гараж в іншому, а будинок в третьму куті. Ви збираєтеся, приїхавши додому з пакунками від супермаркету, переїхати всю ділянку в гараж, а потім руцями тягти пакунки в іншу частину ділянки? Задля цього Вам доведеться викласти чималеньку кількість метрів доріжок для авто.

 

Тут сперечатись не буду, але вважаючи що там всього кілька метрів, то руки не відсохнуть. Від всяких супермаркетів буває і більше тягнеш, як припаркуєшся десь далеко =))

 

Але Ви вчинили дуже правильно, розпочавши планування будинку з планування ділянки.:)

 

Дякую!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Септик на разі не переносив, але ось такий варіант?

 

Так не плохо, но перед гаражем лучше сделать плащадку для машины, в будущем захотите автоматические ворота, кнопку нажал и заехал во двор, а так беги гараж открывай.

если на машине не ездите каждый день. а только по выходным то и так сойдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Септик на разі не переносив, але ось такий варіант?

 

я б стреманувся. машина може з гаража поїхати так що і не почуєте.... знову ж таки - а МИТИ її як? у гаражі чи серед вулиці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ось такий варіант?

А куда вы будите ставить машину когда гараж медленно, медленно превратится в сарай ?

тут вам правильно советуют

 

но перед гаражем лучше сделать плащадку для машины,
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даному варіанті ворота можна поставити відсувні, якраз ховати їх між гаражем та забором.

 

+ перед гаражем можна зробити площадку.

 

Септик переніс (там він планувався з самого початку)

607160617__3.thumb.jpg.687d0e0a88fd437c6701fe270873c68a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так ніби норм. та я б покрутив ще трошки. мета покрутити - максимально зменшити протяжність мощених доріжок. Крім того що їх треба зробити (а чим вони довші - тим це дорожче) - їх треба буде ще і від снігу чистити - і при великій протяжності це напрягає. я спробував будівлі розмістити якось компактніше + лишити шматок землі під сад.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...