Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент для вантажної автівки (біля 25 т)

Cosine

Рекомендовані повідомлення

Шановні, є потреба будувати майстерню-гараж, куди буде заїжджати "бус" вагою 25 т (двадцять п'ять) + станок (2т з вібрацією) та деяке обладнання. Розміри 15м*10м стіни газобетон висота 4 м. Високі грунтові води. Грунт пісчаний.

Яку конструкцію фундаменту прораховувати і на що порадите звернути увагу?

Спочатку планував монолітну армовану плиту (30 см) з ребрами жорсткості вниз залити, але хвилююсь за сирість у приміщенні і що може не витримати.

Зараз думаю можливо стрічковий по периметру (70 см ширина, 1,3 глибини, верхній край в рівень із землею вийде), по ньому гідроізоляція і вже зверху залити армовану 30 см плиту. Бюджет має вагоме значення :(

Дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чому проблема взяти бетон з гідроізолюючими добавками?

Або взяти залити плиту, потім гідроізоляцію, а зверху стіни і чистову стяжку.

А що за бус такий 25 тонн?

Реально цікаво. Це вже більш схоже на вантажівку. Чи це жорстке насильство над Рексом, типа грузимо до втрати пульсу, хоча не знаю чи потягне він 20 тонн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, є потреба будувати майстерню-гараж, куди буде заїжджати "бус" вагою 25 т (двадцять п'ять) + станок (2т з вібрацією) та деяке обладнання. Розміри 15м*10м стіни газобетон висота 4 м. Високі грунтові води. Грунт пісчаний.

Яку конструкцію фундаменту прораховувати і на що порадите звернути увагу?

Спочатку планував монолітну армовану плиту (30 см) з ребрами жорсткості вниз залити, але хвилююсь за сирість у приміщенні і що може не витримати.

Зараз думаю можливо стрічковий по периметру (70 см ширина, 1,3 глибини, верхній край в рівень із землею вийде), по ньому гідроізоляція і вже зверху залити армовану 30 см плиту. Бюджет має вагоме значення :(

Дякую за поради!

 

Так может к конструктору проще обратится, не думаю что на фундамент, будет оказывать влияние вес самого буса, на фундамент будет оказывать давление мерзлота если она будет и вес стен.

Аэродромные плиты имеют толщину меньше 30см и ничего не разваливаются.

 

А что за такой ремонт, вы даже ямы смотровой делать не будете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або взяти залити плиту, потім гідроізоляцію, а зверху стіни і чистову стяжку.

Хвилююсь, що чистова стяжка не витримає, хоча такий варіант був би оптимальним

PS "бус" у лапках, у назві теми написав, що вантажне авто (КАМАЗ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хвилююсь, що чистова стяжка не витримає, хоча такий варіант був би оптимальним

PS "бус" у лапках, у назві теми написав, що вантажне авто (КАМАЗ)

Так зробіть її як плиту з армуванням.

Тобто плита внизу, гідроізоляція, а зверху знову бетон з щебнем і тд, товщиною 8-10 см. Просто при укладці і трамбуванні верхній шар робіть з піску без каміння, щоб простіше було стягувати. Я собі буду так лити підлогу в гаражі. Тобто в мене те що у Вас верхній шар буде вся підлога. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так может к конструктору проще обратится, не думаю что на фундамент, будет оказывать влияние вес самого буса, на фундамент будет оказывать давление мерзлота если она будет и вес стен.

Аэродромные плиты имеют толщину меньше 30см и ничего не разваливаются.

 

А что за такой ремонт, вы даже ямы смотровой делать не будете?

Таких конструкторів поряд немає, а їхати до Києва поки не варіант. Ну і можливо завдяки форуму з'являться цікаві думки.

Мерзлота так, турбує. І ще до цього, чи правильна технічно ідея об'єднання стрічкового фундаменту і моноліту з метою підсилення несучої здатності для стін і для підлоги по якій буде гамселити вантажівка з вантажем? Можливо буде достатньо монолітної плити (якщо продумати гарно гідроізоляцію, щоб не було вогким приміщення та і стіни)?

 

Добавлено через 7 минут

Так зробіть її як плиту з армуванням.

Тобто плита внизу, гідроізоляція, а зверху знову бетон з щебнем і тд, товщиною 8-10 см. Просто при укладці і трамбуванні верхній шар робіть з піску без каміння, щоб простіше було стягувати. Я собі буду так лити підлогу в гаражі. Тобто в мене те що у Вас верхній шар буде вся підлога. ;)

Дякую за пораду.

Гідроізоляція вище рівня землі повинна бути?

Тобто "котлован": 40 см пісок + 20 см щебень + 25 см бетонна армована плита (виходимо на рівень грунту) + гідроізоляція + 10 см армованого бетону? Тоді стрічковий можна і не "ліпить"?

Вистачить міцності? За мерзлоту (пучіння) можна не хвилюватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...