Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Семейный бюджет

Cler

семейный бюджет (у.е.)  

276 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А так все хорошо начиналось! Про бюджет, семью и стройку светлого будущего! а закончили ЖКХ..:D

В моей квартире все есть..и вода, и свет и тепло..пока..тьхутьхутьху:rolleyes: НО мы все равно ХОТИМ жить в доме;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так все хорошо начиналось! Про бюджет, семью и стройку светлого будущего! а закончили ЖКХ..:D

В моей квартире все есть..и вода, и свет и тепло..пока..тьхутьхутьху:rolleyes: НО мы все равно ХОТИМ жить в доме;)

 

В своїй хаті краще жити ніж в багатоповерховому будинку це факт.Але має право на життя і істина часна хата це постійний геморой- дороги , вода , електрика і т.п.

Тому щоб для вас це не була істина (часна хата це постійний ..... ) необхідно починати з вибору участка .Хочем щоб була дорога значить шукаєм участок щоб біля нього вже була зроблена дорога .І як би нам не доказували ріелтори і сусіди що вот - вот дорогу зроблять , повірте не зроблять .Те саме стосується всього іншого .Тобто правило таке - на ділянці має бути ( або проходити поряд 5-10 метрів ) вода , електрика , газ плюс дорога асвальт.

Тепер ситуація із сусідами.Зараз сільради повиділяли багато землі під забудову .Відповідно треба брати ділянку в такому місці щоб з боку не жили старожили в 2- 5 поколінні .Томущо ви там завжди будете чужими плюс не виключена заздрість із їхньої сторони .

Ситуація з підриманням житєзабезпечення будиночка то треба починати з фундамента і т.д Краще поставити меншу хату але зробити розводку електрики газу води і опалення по нормальному розрядові (щоб не економити на матеріалах і роботі ) І я думаю що така ситстема буде служити довго і беззаботно .Під час будови ніколи не торгуйтеся з робочими .А то робочі кажуть ми за це ... візьмем 300 грн за метр .Я кажу давайте 200 грн.Вони погоджуються але повірте що вони будуть робити навіть не на 200 грн а на сто грн .( тобто гнати халтуру ).Краще шукати майстрів які погодяться на 200 грн !!!.

 

Так що все у ваших руках - по меншій мірі ситуація із житлом .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я думаю - что многое зависит от желания... Мы посчитали - если строить большинство своими руками - то экономия получается приличная. Муж у меня строитель... я - побелить-покрасить.. посадить деревья и проч.... Ну навалимся всей семьей - думаю, одолеем... :beer:

 

Молодцы! вот только по поводу огорода - это вы погорячились :)

я отдаю предпочтение минимальным процентам в надёжных банках ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодцы! вот только по поводу огорода - это вы погорячились :)

я отдаю предпочтение минимальным процентам в надёжных банках ;)

 

А я что-то не нашла надежных банков... разве что в швейцарию на лыжах, как пастор Шлаг, сбегать :rolleyes:.. с мешочком за плечами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
А я что-то не нашла надежных банков... разве что в швейцарию на лыжах, как пастор Шлаг, сбегать :rolleyes:.. с мешочком за плечами

 

на личном опыте убедился в той истине которую не очень серьёзно воспринял в институте.

 

ДОХОД прямопропорционален РИСКУ!

 

Хотите выбрать самый надёжный банк?

для начала поищите банк с самыми маленькими процентами по депозитам,

а потом арендуйте там ячейку и храните в ней золото!

:beer:

надёжней уже не будет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...