Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Має бути соромно??

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Хочу почути голос громади...

 

ТАка ситуація. Збираю дрова в посадках, в лісах. Дав оголошення про вирізку непотрібних дерев (час від часу народ наймає зрізати дерево біля оселі, яке їм не потрібне)..

 

ТАк от. Більшість знайомих просто насміхаються з цього всього. "Як бомж.тільки по лісах". І таки дійсно, рідко коли когось бачу десь в лісі, який збирає сухі поломані гілки мотоблоком чи ін. (розумію, що більшість на субсидіях)

 

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???:sorry:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???:sorry:

 

Якщо Ви дозволяєте собі жити чужим розумом, то так.

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути голос громади...

 

ТАка ситуація. Збираю дрова в посадках, в лісах. Дав оголошення про вирізку непотрібних дерев (час від часу народ наймає зрізати дерево біля оселі, яке їм не потрібне)..

 

ТАк от. Більшість знайомих просто насміхаються з цього всього. "Як бомж.тільки по лісах". І таки дійсно, рідко коли когось бачу десь в лісі, який збирає сухі поломані гілки мотоблоком чи ін. (розумію, що більшість на субсидіях)

 

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???:sorry:

 

Лучше взять бензопилу и пойти нарезать себе дров, деревья (живые) выбрать получше. Так точно стыдно не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в такой ситуации "знакомые" должны переходить в статус "не знаю и знать их не хочу"
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути голос громади...

Мой сосед и бывший работник живет в старом доме 30-х годов в центре Луганска. Отапливается печью. Вот уже больше 40 лет. С велосипеда, по жизни, не слазит. Где-то ветки спилили, где-то старые окна выбросили, демонтировали чего-нибудь деревянное - всё во двор тащит; поленницу сложил - лет на 5, говорил, хватит.

Ему даже в ум не приходит, что такой метод заготовки - это стыдно. И что дрова нужно \ можно покупать за деньги.

И это в городе, посреди голой степи!

А если у вас лес вокруг, то чего стесняться?

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути голос громади...

 

ТАка ситуація. Збираю дрова в посадках, в лісах. Дав оголошення про вирізку непотрібних дерев (час від часу народ наймає зрізати дерево біля оселі, яке їм не потрібне)..

 

ТАк от. Більшість знайомих просто насміхаються з цього всього. "Як бомж.тільки по лісах". І таки дійсно, рідко коли когось бачу десь в лісі, який збирає сухі поломані гілки мотоблоком чи ін. (розумію, що більшість на субсидіях)

 

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???:sorry:

вы все правильно делаете, если есть свободное время почему бы и нет, вообще не понимаю что в этом стыдного, я бы и сам этим занялся, да в Лачетти много не загрузишь , вот только что были в лесу с женой, собирали еловые ветки для накрытия цветов и огорода, дров очень много бесхозных, главное как по мне не пилить живые деревья, а поваленные. Продаваны лупят космические цены на дрова. Когда в Киеве по паркам гуляю, аж руки чешутся, столько деревьев, которые повалены лежат, но не увезешь на легковушке)))

 

Добавлено через 2 минуты

Мой сосед и бывший работник живет в старом доме 30-х годов в центре Луганска. Отапливается печью. Вот уже больше 40 лет. С велосипеда, по жизни, не слазит. Где-то ветки спилили, где-то старые окна выбросили, демонтировали чего-нибудь деревянное - всё во двор тащит; поленницу сложил - лет на 5, говорил, хватит.

Ему даже в ум не приходит, что такой метод заготовки - это стыдно. И что дрова нужно \ можно покупать за деньги.

И это в городе, посреди голой степи!

А если у вас лес вокруг, то чего стесняться?

 

полностью согласен, я маме до войны в Стаханове ,таким же способом заготовил дров, у нас там все в ход идет , каждая деревяха ценится.)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3852-12

 

"Стаття 67. Спеціальне використання лісових ресурсів

 

У порядку спеціального використання можуть здійснюватися такі види використання лісових ресурсів:

 

1) заготівля деревини;

2) заготівля другорядних лісових матеріалів;

отже, лісове господарство могло ці дрова заготовлювати в якості другорядного лісового матеріалу, який до речі має власну ціну виражену у гривні...це означає, що забравши дрова, ви фактично можете забрати другорядні лісові матеріали і це може бути кваліфіковано як злочин." (с)

 

Соромно має бути, якщо ви це робите незаконно, а оскільки Ви не написали, що погодили з власником лісу (посадки і т.д.) збір сухостою, то робите це незаконно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути голос громади...

 

ТАка ситуація. Збираю дрова в посадках, в лісах. Дав оголошення про вирізку непотрібних дерев (час від часу народ наймає зрізати дерево біля оселі, яке їм не потрібне)..

 

ТАк от. Більшість знайомих просто насміхаються з цього всього. "Як бомж.тільки по лісах". І таки дійсно, рідко коли когось бачу десь в лісі, який збирає сухі поломані гілки мотоблоком чи ін. (розумію, що більшість на субсидіях)

 

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???:sorry:

 

А за что стыдно? Вы убили, украли? Мы с супругом тоже промышляем таким , собираем толстые ветки и топим печь на даче, хотя тоже есть газ и субсидий у нас нет. А еще у меня барбекю на улице и там плита и всю весну лето и осень я готовлю на улице и весь сезон собираем ветки. Только мы на дырчике( мотороллер). Успехов вам!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соромно має бути, шо Вы обращаете внимание на всякую хню, в виде мнения соседей и тд. Делайте как считаете нужным. Есть возможность и желание съэкономить - делайте и никого не слушайте

А вааще Вы не о том беспокоитесь. Вам нада переживать, что скоро появиться нехилая конкуренция в связи с ценами.

Про законно/незаконно не думайте. Захотят нагнуть - и так придут. А то оформите себе оф организацию "санитары леса" и корочку :)))

У самого выработался такой хозяйский взгляд с детства, когда у бабки тащил кожну гилляку до хаты. Единственное было неудобно из-за не кондиции пилить и колоть. А когда вырастает гора таких кривеньких дров, на сердце теплеет. Печке ей ведь все равно, кошерную вы дровеняку засуненте или нет.

Удачи! Думайте о конкуренции :))

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

) вот это позор у вас:lol: когда то попал в одну жопу и пришлось пару месяцев выкручиваться. после начальника отдела месяца 2 работал пистолетчиком. в обязанности еще входила уборка и туалет)) мне тогда 28 было. пережил:beer: стал еще сильнее и в принципе потихоньку иду к своей цели.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас полиция ганяет собирающих хворост.

Правильно выше написали-нужно взять разрешение и собирать спокойно.

А вообще прикольно,Нобель-у тебя хоромы,а ты хворост собираешь,у меня дом маленький,а я не собираю.

Покращення життя вже сьогодни.

Это я к тому,что приходит новый тренд-тренд экономичного,компактного дома.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас полиция ганяет собирающих хворост.

Правильно выше написали-нужно взять разрешение и собирать спокойно.

А вообще прикольно,Нобель-у тебя хоромы,а ты хворост собираешь,у меня дом маленький,а я не собираю.

Покращення життя вже сьогодни.

Это я к тому,что приходит новый тренд-тренд экономичного,компактного дома.

 

я еще в 2011 понял, что жопа будет. и начал с самого скромного для семьи с трех человек 60+мансарда. 2 комнаты+гостевая или развлекательная комнатка само оно:beer: помимо электрокотла еще тт поставлю. жить мжно общим. и без газа. правда, внапряг балон заправлять каждые 2-3 месяца

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

балон заправлять каждые 2-3 месяца

 

тобто газ по 11,5-12 грн Вам буде вигідніше заправляти? чим тією ж електрикою? сумніваюсь...вже як немає газу - то поставити індукційну плитку

 

Пий - ну я на майданах не стояв..мені тоді було краще жити ...в 5раз..і так, тоді я за патиками в ліс не ходив, і авто завжди було заправлене..і на рибалку міг поїхати і на полювання....але то вже інша тема (всі тут знають моє відношення до того, що відбувалося і відбувається в державі)...в тренді ті, хто має доходи в валюті ..всі іншу - в жопі

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто газ по 11,5-12 грн Вам буде вигідніше заправляти? чим тією ж електрикою? сумніваюсь...вже як немає газу - то поставити індукційну плитку

 

Пий - ну я на майданах не стояв..мені тоді було краще жити ...в 5раз..і так, тоді я за патиками в ліс не ходив, і авто завжди було заправлене..і на рибалку міг поїхати і на полювання....але то вже інша тема (всі тут знають моє відношення до того, що відбувалося і відбувається в державі)...в тренді ті, хто має доходи в валюті ..всі іншу - в жопі

В тренде те,кто не ноёт и зарабатывает деньги при любых властях.Раз зарабатываешь в 5 раз меньше,чем при яныке,значит лузер.Твой доход зависит только от тебя-Имхо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді я за патиками в ліс не ходив,

 

Если совсем печально с доходами, то нужно выживать.Собирать дрова, грачевать, и т.д. И вы бы при этом не интересовались чужим мнением и не выносили бы это на форум. А так это выглядит как бы неким перебором экономизма-минимализма. Так далеко можно дойти, до абсурда и скатиться ниже плинтуса.

 

А стыдно вам или нет, так то только вам решать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мну вон соседа приперло .Раз мимо его двора проходил , а он из FX-35 бревно больше метра длиной выгружает.Грит возле дороги плохо лежало.Уменя самого счетчик уже гривен на 800 в ноябре накрутил.Сам в Ланосе бензопилу вожу на всяк случай.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чем при яныке,значит лузер.

 

ну тоді в нас мільйонів 20 лузерів...від пенсіонерів і до маси працівників, які отримують в грн...

 

Що Ви пропонуєте? Я 12 р працюю на залізниці, інженер 1 категорії, оперативний черговий і т.д....при всьому ціьому до 5тис зп не доходить

 

Куди йти? Торгувати на ринок? Будови? Закордон?

 

НУ є в нас завод німецький в Тернополі...проводку для машин клепають. ТАк купа знайомих працюють, на 20% за останні 2р підняли...представники власників просто в шоці, що за 150 баксів можуть люди по 200годин в місяць працювати (і не кажіть, що там халява на лінії..не менше вони збирають одиниць продукції, чим такі ж заводи в Польщі чи НІмеччині)

 

Тобто курс 27-30-50-100 вигідний тим, хто отримує дохід в валюті і на кого чернь буде працювати в грн...

 

Стосовно дров - мені не соромно. Що є те є.

 

А критикують ті знайомі, в яких половина родини на заробітках..але вони тут дуже "патріоти" і починають вчити таких як я..як жити і як працювати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тоді в нас мільйонів 20 лузерів...від пенсіонерів і до маси працівників, які отримують в грн...

 

Що Ви пропонуєте? Я 12 р працюю на залізниці, інженер 1 категорії, оперативний черговий і т.д....при всьому ціьому до 5тис зп не доходить

 

Куди йти? Торгувати на ринок? Будови? Закордон?

 

НУ є в нас завод німецький в Тернополі...проводку для машин клепають. ТАк купа знайомих працюють, на 20% за останні 2р підняли...представники власників просто в шоці, що за 150 баксів можуть люди по 200годин в місяць працювати (і не кажіть, що там халява на лінії..не менше вони збирають одиниць продукції, чим такі ж заводи в Польщі чи НІмеччині)

 

Тобто курс 27-30-50-100 вигідний тим, хто отримує дохід в валюті і на кого чернь буде працювати в грн...

 

Стосовно дров - мені не соромно. Що є те є.

 

А критикують ті знайомі, в яких половина родини на заробітках..але вони тут дуже "патріоти" і починають вчити таких як я..як жити і як працювати

Насчет дров я Вам и слова не сказал.Не вижу в этом ничего зазорного,каждый крутиться,как может.

 

Добавлено через 5 минут

ну тоді в нас мільйонів 20 лузерів...від пенсіонерів і до маси працівників, які отримують в грн.

К сожалению,да.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАк що, таки дійсо то так соромно мені має бути???

а дружина що думає / каже з цього приводу?

 

Добавлено через 45 секунд

Торгувати на ринок?

чим?:) тілом?:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а дружина що думає / каже з цього приводу?

 

не проти....сама розуміє, що опалювати якось треба

 

 

чим? тілом?

 

ну тими ж продуктами с/г....Я колись підторговував, ще коли студентом був. І зараз би час від часу міг би поторгувати..але якби то було нормальне місце...а не на тротуарі, коли тебе ганяє кожен поліцай...і вітер і холод і антисанітарія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая пословица- Стыдно не то что видно\имеется в виду мужские принадлежности которые видно из трусов при подскоке волейболистов\а стыдно что ничего там нет.Наверное когда в доме будет тепло от спаленых веток то небудет стыдно перед родными. Что практически без денег смог отопить свое жилище.Ведь много ума не надо за деньги купить дров.А вот если их нет.И нет где заработать.Стыдно пусть будет нашим депутатам которые деньги заработаные на предприятиях которые строили наши родители.Они разными уловками-прихватизировали.А остальным -кукиш.И заработаные здесь деньги выводят за границу.Я в свои 62 г за 28 лет стажа получаю пособие 940 гр.То есть 30 гр день.Как можно прожить.Но живем.Посмотрите видео www.liveinternet.ru/users/stanislav_ystenko/post358677607/

Поетому ничего стыдного в заготовке дров не вижу.Но что бы небыло конфликта с лесниками лучше уплатить небольшие деньги и заготовлять без проблем.Лично я отапливаюсь опилками 600 гр на месяц получается.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАка ситуація. Збираю дрова в посадках, в лісах.

Нобель, а чого ви не можете замовити = купити машину дров чи дві?

а) економний,

б) є здоров'я,

в) багато вільного часу,

г) інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. економний

2. пройтися по лісі..позбирати дрова...моральне задоволення...спів пташок, шум листя..просто відпочиваєш

3.час ...та інколи є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. пройтися по лісі..позбирати дрова...моральне задоволення...спів пташок, шум листя..просто відпочиваєш

то чого ви так описуєте цей процес наче питку, тортури??? а сам подаєте себе як жертва? от я один такий нещасний?

 

Добавлено через 1 минуту

1. економний

Одна справа, коли б ви були старою бабцею без грошей.

а так... в чому справа? хочеться до себе увагу привернути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого увагу, просто більшість "місцевих" виразилися, що то все фігня
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...