Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вводить или не вводить в эксплуатацию, и как.

Sergey.G

Рекомендовані повідомлення

Построился по стройпаспорту, уведомление о начале стройки зарегистрировано в установленном порядке.

 

Вот задумался нужно ли вводить в эксплуатацию если прописка не нужна. Плюсы понимаю, а вот какие минусы?

 

И какова процедура ввода?

Я так понимаю нужно уведомление об окончании строительства, потом БТИ потом что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Построился по стройпаспорту, уведомление о начале стройки зарегистрировано в установленном порядке.

 

Вот задумался нужно ли вводить в эксплуатацию если прописка не нужна. Плюсы понимаю, а вот какие минусы?

 

И какова процедура ввода?

Я так понимаю нужно уведомление об окончании строительства, потом БТИ потом что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене схожа ситуація і теж вивчаю нюанси. Приєднаюсь до питання а заодно доповню:

Вам ще потрібно зробити паспорт будинку (Любий приватник з ліцензією). Тоді повідомлення про завершення будови, введення в експлуатацію, присвоєння поштового номеру і ще якісь дрібниці.

 

Недоліки:

- можуть бути проблеми з дозволом на пуск газу. (рішаються, якщо уже є готовий паспорт будинку)

- по закону, на будівництві жити не можна. Вас можуть оштрафувати. Кажуть, що інколи інспектор перевіряє при введенні в експлуатацію факт проживання.

Це питання спірне. Як і хто кому буде доказувати мені не ясно... Тут як хто кому розкаже або на лоха...

- нема прописки, офіційного поштового адресу (але листи приходять, перевірено)

- труднощі з послугами котрі вимагають довідок з жеку про реєстрацію. чи к-сть осіб, що проживають

- неможливість оформити субсидію

 

Плюси:

- для мене один - не плачу податок за розкіс. Бо поки будувався закон поміняли і я став куркулем по загальній площі...

- в податковій не світитесь з надбанням нового майна з ціною понад 50 000 грн.

 

Хто доповнить - уточнить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По базах власник начинає світитися після реєстрації права власності. Введення в експлуатацію - це етап ,після якого можна підключати газ (сумнівне на сьогодні задовалення), повноправно жити в будинку без санкцій зі сторони ДАБІ і є підставою для реєстрації права власності. Єдине що не можна - так це прописатися і оформити субсидію. Поштова адреса залежить від сільради і присвоюється в любому випадку до введення в експлуатацію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реалист, я хз як у вас в селі але у нашому великому "селі", як писав вище, інакше. Адраса фігурує в паперах але вона не є офіційно присвоєною.

Газ підключив по паспорту будинку, без введення (звичайно, не за дякую).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- в податковій не світитесь з надбанням нового майна з ціною понад 50 000 грн.

Купив і побудував - це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

belosnezka, йдеться не про побудував а про ввыв в експлуатацыю (чи став власником майна). Так от, ставши власником ви набули майно, а майно маэ певну оцыночну вартысть.

Я так чув, доказати чи заперечити не можу. Власне, надыюсь, що хтось толково пояснить - розпише.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот задумался нужно ли вводить в эксплуатацию если прописка не нужна. Плюсы понимаю, а вот какие минусы?

 

 

Придется платить налог на недвижимость, если дом больше 120 м. кв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

porterlv, газифікація будинку завжди була геморройною не залежно від стадіїї будівництва. Можете газифікувати "не просто так" хоч і все ваше "село", а ту мова не про нього.

 

Йдеться про про узаконення будинку і його аспекти.

Будинок стає об"єктом нерухомості (нерухомим майном) з моменту реєстрації в Державному реєстрі прав на нерухоме майно і податкова його бачить саме з цього моменту.

 

Введення в есплуатацію - це фінальний крок перед реєстрацією права власності на об"єкт неоухомості (будинок).

...- в податковій не світитесь з надбанням нового майна з ціною понад 50 000 грн.

В податковій ви не зобов"язані вічитуватися про придбання майна. Звітування про майновий стан стосується державних службовців і там інший порядок декларування.

Придется платить налог на недвижимость, если дом больше 120 м. кв.

Не прийдеться. Ще раз

Будинок стає об"єктом нерухомості з моменту реєстрації і податкова його бачить саме з цього моменту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня выходит так.

1. Газ (при таких ценах и стоимости подключения) мне не нужен.

2. Дом до 120кв. м. налога нет

3. Прописан в квартире регистрация не принципиальна

4. Субсидия не светит

5. Декларации в налоговой мне побоку, я не гос служащий.

 

Но все же наверно введу в эксплуатацию (люблю когда все оформлено).

Т.е. процедура

1. Техпаспорт в БТИ.

2. Уведомление об окончании строительства.

3. ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

2. Уведомление об окончании строительства.

3. ?

2. - Этот этап называется "Реєстрація у ДАБІ Деклараціі про готовність об’єкта", описано здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86975

 

3. Регистрация дома (на основании пакета документов) в регистрационной службе или у нотариуса.

 

По результатам регистрации получаете на руки получаете информационную справку, с которой можно сходить в туалет в прямом смысле этого слова, т.к. она никакой юридической силы не имеет. Все права на дом на сегодняшний день виртуальные. "Обсосано" здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=189914

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. - Этот этап называется "Реєстрація у ДАБІ Деклараціі про готовність об’єкта", описано здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=86975

как вариант, шоб не иметь дело с ДАБИ, можно зарегистрировать незавершонку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. - Этот этап называется "Реєстрація у ДАБІ Деклараціі про готовність об’єкта", описано здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86975

 

3. Регистрация дома (на основании пакета документов) в регистрационной службе или у нотариуса.

 

По результатам регистрации получаете на руки получаете информационную справку, с которой можно сходить в туалет в прямом смысле этого слова, т.к. она никакой юридической силы не имеет. Все права на дом на сегодняшний день виртуальные. "Обсосано" здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=189914

 

На сколько я понимаю, Декларация нужна тогда когда подавалась Декларация об начале строителства.

Я же подавал уведомление, и соответственно и заканчивать должен уведомлением.

А декларация нужна для домов более 300м. Поправьте меня если я не прав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=Sergey.G;4152680

Я же подавал уведомление, и соответственно и заканчивать должен уведомлением.

Начинали правильно. После завершения строительства надо подавать "ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність об'єкта до експлуатації ". Успехов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність об'єкта до експлуатації "

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено

на підставі будівельного паспорта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В РЕСах тоже требуют декларацию о готовности...

У меня не требовали. Электричество есть, все оформлено, тариф электро-отопление есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
У меня не требовали. Электричество есть, все оформлено, тариф электро-отопление есть.

У нас потребовали, сказали согласно какой-то постанове обязаны предоставить. Но мы на голом участке строились. Может при реконструкции и не надо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для подведения электричества на участок нужны правоустанавливающие документы на землю. А вот на электротариф - да, уже документы на дом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня не требовали. Электричество есть, все оформлено, тариф электро-отопление есть.

 

то есть ,если есть уже электрика, то можно сделать ночной тариф без введения?

 

Добавлено через 1 минуту

У

- по закону, на будівництві жити не можна. Вас можуть оштрафувати. Кажуть, що інколи інспектор перевіряє при введенні в експлуатацію факт проживання.

Це питання спірне. Як і хто кому буде доказувати мені не ясно... Тут як хто кому розкаже або на лоха...

-

 

Хто доповнить - уточнить?

 

при яныке просто приходили письма счастья с штрафом. доказывать, что зубная щетка лежала на окне просто приходилось я так понял не гаску, а жертве ,живущей в доме. и я так понял,что через суд. ща вроди утихла эта тема

 

Добавлено через 1 минуту

Поштова адреса залежить від сільради і присвоюється в любому випадку до введення в експлуатацію.

 

а можно как то получить приписку,если до введения еще долго долго?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно как то получить приписку,если до введения еще долго долго?

А тут вже зась...

Зареєструватися можна тільки в приміщенні, придатному для проживання, на яке є правовстановлюючі документи на будинок.

На земельній ділянці чи в незареєстрованому будинку реєстрація місця проживання не передбачена.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине що не можна - так це прописатися і оформити субсидію
Про субсидію не скажу, але знаю, що пільги люди оформлювали без права власності - комісія з фонду соц. захисту, що справді людина проживає за адресою (свідчення сусідів і оглядали будинок), при потребі можу уточнити деталі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Подскажите пожалуйста. Ввели дом в эксплуатацию. Получили адрес в сельсовете.

Сидим думаем, делать ли последний шаг-оформлять ли право властности?

Как я понимаю, после оформления права властности я смогу там прописаться, продать дом или взять под залог дома кредит. Все?

Из минусов я попадаю сразу в налог, дом больше 120 квадратов.

Прописка не нужна, продавать дом не собираемся, кредит под залог дома тоже не планируем. По идее и регистрировать право собственности незачем? Или есть какие то подводные камни, если не будет этого права властности?

Повторюсь, все остальные документы в порядке-стройпаспорт, разрешение на строительство, уведомление об окончании, паспорт БТИ, адрес...

Электричество давно есть, газ не планируем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже тоже как 4 года ввел в эксплуатацию дом.И не приватизирую по указанной вами причине. В прошлом году минималка ,из учета которой начисляется налог была 1500, в этом 3200 в следующем будет 5000 соответственно вырастет налог.В моем случае может быть проблема с передачей дома по наследству ( тоже бы хотел уточнить у кого- нибудь этот момент).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати да. Мало ли как оно в жизни. Вдруг что-то случилось-как с юридической точки зрения момент наследства?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...