Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як вибрати двері під пройом і товщину стіни

GNA

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! потрібно 5 дверей. двоє дверей 900*2100 товщина стіни 130, одні 700*2010 товщина стіни 90, одні 1200*2100 товщина стіни 400 ще одні 900*2100 товщина стіни також 400. На скільки я розумію з товщиною стін мені прийдеться боротися доборами, але чи є такі добори на ширину стін 400? а також як бути з шириною дверей 1200, я думав 700+400? буду радий отримати відповіді а також пропозиції. Подобаються ось такі двері merantiplus.com.ua/ua/city_modern/dveri-so-steklom-alta-2.html. але колір мав би бути світлий. З виробником ще не визначився, можливо хтось з форумчан запопонує цікаві варіанти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если еще не определились с производителем, то по запросу на наш эл. адрес или в личку, подготовим предложение.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перш за все потрібно визначитись це массив чи шпон. На проем 1200 тільки 700+400, є велика кількість фабрик які виготовляють добори на таку ширину стін. Але тут питання до модели, конкретно ця чи розглядается інший варіант? І ще, якого кольору потрібні двері?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив двері meranti - сподобпались, але дорогуваті. Також дивився art-door, сподобались, поки схильний до арт-дор. В найближчий час зроблю точні заміри.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АРТ-ДООР не робе суцільні розширювачі на 400 мм. Це буде зіставний розширювач з 3-4-х частин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, рекомендую как продавца дверей Виталия Николаевича. Я заказывал у него сначала входные двери, а не так давно и межкомнатные. Результатом остался доволен - хорошие цены, грамотный подбор комплектующих и хороший монтаж. Межкомнатные устанавливал установщик, с которым сотрудничает Виталий Николаевич. Установкой я тоже очень доволен. До этого услугами этого же продавца и установщика пользовался мой брат. Он тоже остался доволен и, собственно, по его рекомендации я и сделал выбор.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АРТ-ДООР не робе суцільні розширювачі на 400 мм. Це буде зіставний розширювач з 3-4-х частин.

Так, мені про це сказали. пропонуйте ціни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка модель в АРТ-ДООР цікавить? В якому кольорі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, рекомендую как продавца дверей Виталия Николаевича. Я заказывал у него сначала входные двери, а не так давно и межкомнатные. Результатом остался доволен - хорошие цены, грамотный подбор комплектующих и хороший монтаж. Межкомнатные устанавливал установщик, с которым сотрудничает Виталий Николаевич. Установкой я тоже очень доволен. До этого услугами этого же продавца и установщика пользовался мой брат. Он тоже остался доволен и, собственно, по его рекомендации я и сделал выбор.

Смотря с кем или с чем сравнивать:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря с кем или с чем сравнивать:unknown:

 

Я сравнивал с тем, что видел у своих соседей по новострою и сравнивая с их расценками. Кстати, то что Вы предлагаете, стоит во всяком случае ощутимо дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Я сравнивал с тем, что видел у своих соседей по новострою и сравнивая с их расценками. Кстати, то что Вы предлагаете, стоит во всяком случае ощутимо дороже.

М-да , все хотят хорошее качество , сервис , цену

ну вот поломался у меня пылесос ( в ремонте просят 5500 за ремонт ) ?????? - как по Вам это дорого или нормально

решил повременить , страдает сервис , место работы в пыли - снизил стоимость монтажа (при этом работы хватало и с ценой выше) так вот плюнуть на все и купить за 4000 керХер который от мдф пыли умрёт даже не отбивать своей стоимости или плюнуть на СЕРВИС и веником но дешевле

 

Очень интересен вот ответ именно от Вас! ( без притензий _ прошу заранее прощение если вопрос вызвал негатив)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...