Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика на ворота

valik_rr

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!Підскажіть будь ласка яку автоматику вибрати для воріт! Чи взагалі можливо на мої ворота поставити????

 

Вібір припав одразу на Rotelli MT400 так як великої суми на дорогу автоматику немає!! Але після прочитаного на форумі щось передумав))))Яку марку вибрати щоб була якісна і не дорога???

Що таке кінцевик?? За його потрібно переплачувати гроші чи ні??

2075113048_69_6-4K.jpg.bdfd479fa2b013b0d6763b2c737b8758.jpg

AW3ZBOjQcIM.jpg.6d426bd55f5f8c7b1956e9996f3c400f.jpg

jaReYpue95w.jpg.b7246f4a40381ee23d665b0bf939f86a.jpg

qjT7ob-O1-0.jpg.c8846265a4d310346de73e3ca93b35ca.jpg

2072313146_2001.jpg.2d65a6780228417ee65e60bf8cae0d28.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та можна спокійно поставити автоматику, лінійну.

Я б радив розпашку від італійського виробника Came, модель Krono.

Проста, дуже надійна автоматика. Потужна, працює тихо, плавно, без ривків.

Вимикач кінцевих положень зупиняє ворота у заданому місці. Якщо вимикача немає, то потрібно робити упор, ворота будуть зупинятися об нього.

Як на мене, то спокійно можна обійтися без вимикачів кінцевих положень.

Тобто модель Came Krono1.

Ми ці двигуни ставимо навіть на не дуже інтенсивні "багатоквартирники", жодного разу не підвели. Навіть вандали не змогли зіпсувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та можна спокійно поставити автоматику, лінійну.

Я б радив розпашку від італійського виробника Came, модель Krono.

Проста, дуже надійна автоматика. Потужна, працює тихо, плавно, без ривків.

Вимикач кінцевих положень зупиняє ворота у заданому місці. Якщо вимикача немає, то потрібно робити упор, ворота будуть зупинятися об нього.

Як на мене, то спокійно можна обійтися без вимикачів кінцевих положень.

Тобто модель Came Krono1.

Ми ці двигуни ставимо навіть на не дуже інтенсивні "багатоквартирники", жодного разу не підвели. Навіть вандали не змогли зіпсувати.

 

Тобто де я упор поставлю то там і зупиниться??? Ще запитання. Коли ворота варили то робили так що коли закриваються то з боків іде упор у стовпи, виходить що центральний не потрібно упор ставить?? Чи краще всеодно упор потрібно? Чи автоматика натисне їх?? бо коли задвижку закриваю то потрібно трішки силу прикласти щоб надавить і закрить упор по середині!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

треба дивитися на місці. автоматика потужна, може вивернути завіси, якщо упором буде стовп. краще робити центральний
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без монтажа, Came Krono примерно 320 -350 евро

контрафактний?

завезений з поляндії, з мокрими деформованими коробками та закисленими контактами на платах?

і як щодо гарантійних зобов'язань?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

контрафактний?

завезений з поляндії, з мокрими деформованими коробками та закисленими контактами на платах?

і як щодо гарантійних зобов'язань?

САм придумал, сам поверил? Очередная брехня от MUVIC.

Не вводите людей в заблуждение. Мы предлагаем только качественную продукцию, с гарантией от производителя. Не в наших правилах парить не качественный неликвидный товар. Какая разница, откуда завезен товар, если происхождением он от итальянского производителя.:fool::fool::fool:

Поломка оборудования зачастую происходит от неправильного монтажа рукожопых установщиков, на поломки от которых гарантия не распространяется и рекламации не принимаются. Не умеешь - не берись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене був досвід роботи на польському каме, яким просто наводнили десь у 2010 році Україну львівяни. Тому я чудово знаю, про що йде мова. І про підміну комплектуючих, і про ремонтні двигуни та електронику у цих комплектах.

єдиним офіційним постачальником і представником Came Cancelli Automatici в Україні є ТОВ «САМЕ Україна». Решта - завезена в Україну нелегально продукція невідомого походження без жодної підтримки. Звісно ж, що автоматика надійна, та от іноді їй допомагають зламатися сторонні особи. Іноді заїжджають у закриті ворота, іноді прапорщики руками відкривають ворота з заблокованими дивгунами, мишка або павучок пролізуть у блок керування та коротнуть якусь релюшку - де потім шукати крайніх?

 

Минулого тижня звернулася клієнтка, котрій ми 6 років тому ставили двигун Linestar by Came (зараз вже не завозять в Україну та не продають). Ну, по-перше, була приємно здивована, що номер телефону, зазначений у договорі, дійсний, і що досі займаємося воротами та автоматикою. Виникла проблемка з воротами, машиною допомогли відкритися воротам. Приїхали наступного дня, забрали двигун у сервіс, через 4 години був вже встановлений відремонтований. Так працює сервіс офіціалів камешних.

 

Звісно ж вибір за покупцем, що йому придбати. Нормальний офіційний двигун з адекватною гарантійною підтримкою чи сумнівного походження підробку з шильдиком відомого виробника.

 

чи може зараз буде чергове запрошення відвідати офіс та розрізнити офіційний комплект та підробку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

чи може зараз буде чергове запрошення відвідати офіс та розрізнити офіційний комплект та підробку?

 

Что толку вас приглашать, если при в очередной раз уйдет в пустоту? Вы чОтко используете все темы в целях рекламы себя любимого и своей конторы.

Вы монтажники, у которых на данный момент нет работы. Не сезон. Не так ли? Поэтому есть время клацать по клавишам и набивать клиентуру на сезон, заодно троллить производителей и поставщиков. Развлекайтесь, пановэ, вашу сущность видят все. А мы, украинские производители, обойдемся без таких ярых агитаторов импортной продукции по цене для развитых капиталистических стран. Благо, адекватных людей хватает!:flag1: Пилите, Шура, пилите! Она золотая! (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каме отличные приводы, особенно Кроники, а чтобы не спорить могу предложить поставить автоматику Nice. Подойдут как TOO 3000 (дешевле) так и Toona 4016 (дороже и с концевиками). Единственный небольшой минус Toonы - гудят. В вашем случае, перемычка (вроде как 40*20), которая будет служить основанием для крепления кронштейна привода, не совсем прочное основание. Мощный привод без концевиков со временем выгнет ее. Поэтому либо без концевиков, но менее мощную, либо как надо, с концевиками, а уж упор обязателен всегда.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без монтажа, Came Krono примерно 320 -350 евро

 

Перечислите что входит в комплект автоматики за 320-350 евро (кстати очень приличный разлет в цене)). Готов помочь покупателю определить оригинальность комплектующих и порекомендовать получить гарантийный талон на 3 года гарантии на автоматику и комплектующие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечислите что входит в комплект автоматики за 320-350 евро (кстати очень приличный разлет в цене)). Готов помочь покупателю определить оригинальность комплектующих и порекомендовать получить гарантийный талон на 3 года гарантии на автоматику и комплектующие.

 

Довольно странный человек (СП киев). В соседней ветке вели беседу про фурнитуру, обвинил всех во лжи, хотя были предоставлены прайсы и номера телефонов, а в конце просто удалил всю переписку которая не понравилась... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довольно странный человек (СП киев). В соседней ветке вели беседу про фурнитуру, обвинил всех во лжи, хотя были предоставлены прайсы и номера телефонов, а в конце просто удалил всю переписку которая не понравилась... :(

 

Не нужно было говорить, что фурнитура СП не совершенна, да еще и конкурентов в его рекламной ветке публиковать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу. "ааааааааааа, адміністрація, шозафігня? Чому у моїй проплаченій темі мені ж по губах водять в'ялим?!"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу. "ааааааааааа, адміністрація, шозафігня? Чому у моїй проплаченій темі мені ж по губах водять в'ялим?!"

 

Виктор, в Ваших сообщениях напрочь отсутствует дипломатия. Мне показалось, что я более изящно выразил эту мысль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та яка дипломатія? Я ж старий солдат, я не знаю таких слів

 

Старый солдат борозды не портит....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен, довольно странная ситуация. Если мы не имеем права высказывать свое мнение о продукции рекламодателя, при этом он не ограничен в своих высказываниях о форумчанах и продукции конкурентов, то тогда нужно так и написать в начале рекламного объявления.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... при этом он не ограничен в своих высказываниях о форумчанах и продукции конкурентов...

 

Як казав нікола азіров - "та й хій з ним"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В соседней ветке, где нам нельзя писать, СП скинуть цену на свою "чудо" фурнитуру... СавВАТС сделал свое дело, правда у СавВАТСа заводской прокат и металл потолще. :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...