Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Brunner 51/67 в теплоємному порталі з шамоту ( типу гіпокауст)

reslato

Рекомендовані повідомлення

теж так думаю, але в принципі питання важливе, і Миша К, і Rust наводили приклади, значить не всі суміші підходять
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить не всі суміші підходять

А может сумиш -не Ахти. Руст -проводил опыт с нашим шамотом. А может аналогичный опыт с немецким шамотом -окажиться ОДИНАКОВЫЙ. мысли такой не было.? Сейчас проталкивают -соседский шамот и растворы той же фирмы. тоже -очень интересные - маркетинговые шаги. Михаил Леонтьевич - что скажите про шамот и смеси - РедСтон. ? Очень уважаю ваше мнение.

Змінено користувачем вогнистый владимир
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может аналогичный опыт с немецким шамотом -окажиться ОДИНАКОВЫЙ

может.

кстати, в своих экспериментах я предположил, что "профикс" -один из лучших профильных материалов :-))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пічна тєма на пострадянському просторі може дати матеріалу не на один шпіонский боєвик :rolleyes:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может.

кстати, в своих экспериментах я предположил, что "профикс" -один из лучших профильных материалов :-))

Тогда ответьте на простой вопрос. Почему соседи не строят Свой банные печи -на немецких ,австрийских -шамотах и смесях.? Очень -жду.

 

Добавлено через 1 минуту

пічна тєма на пострадянському просторі може дати матеріалу не на один шпіонский боєвик :rolleyes:

Но зато -все друг друга - знают . И знаю что по чем. И наверно правильно -шпигун.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чому різниця?

Доброго дня, reslato!

Для того, щоб спроектувати акумуляційну систему мені часто потрібно знати усі вхідні дані, думав Вам так само :).

Будьте ласкаві, поясніть, яким чином Ви визначили, що у Вашій акумуляції всередині t димових газів буде саме 200С?

 

У Вас там не будет - таких Т. температур.

Вогнистий, які температури у Вашому щитку та які температури будуть у акумуляційному каналі reslato?

Не берите все близко к сердцу. не все так просто с импортными шамотами. Много - так сказать неточностей. На печных дел мастера -эта тема обсуждалась. Много было интересного. Но - тему раздробили и подчистили. Просто у админа -друг, хозяин немецкого заводика / по производству шамота/. вот такие -дела.

Що конкретно не просто з імпортними шамотами? Будьте ласкаві, говоріть по суті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, Давно Вас -не было. Вам практику или теорию.? Тогда внимательно на фото -на наших коллег из Беларусь. Надеюсь -БК. должны увидеть.

291536d1cfb5e7d3.jpg.65e84a5aa283f141dfe7cdc03d2e0630.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам практику или теорию.?

Мені по суті, вогнистый владимир. Не треба тикати тут не Ваші заслуги, якщо Ви самі до даної інсталяції HKD 6.1 не маєте жодного відношення. Відповідайте по суті питання: яка температура у Вашому щитку, який Ви виклали тут? Також, яка температура буде в каналах у reslato від KK з конвективним модулем, якщо експлуатувати топку у режимі акумуляції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені по суті,

Какими дровами топить будем ,влажность дров ,вес закладки ,количество закладок. Вид розжига.?

Не треба тикати тут не Ваші заслуги, якщо Ви самі до даної інсталяції HKD 6.1 не маєте жодного відношення. Відповідайте по суті питання: яка температура у Вашому щитку, який Ви виклали тут

На входе в щиток - 800гр. на выхоже 90 гр. Без прогаров и щелей в ЗЛХ. Да я тему открыл по щиткам. Блесните знаниями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте ласкаві, поясніть, яким чином Ви визначили, що у Вашій акумуляції всередині t димових газів буде саме 200С?

я ніде не вказував таких цифр про температуру димових газів, я міг говорити про температуру шамотних стінок

щоб спроектувати систему, виробник вказав мені рекомендовану довжину каналів

Sheridan, якщо в мене проект неправильний Ви кажіть, це і мені і всім буде цікаво, ми для цього ж тут і ділимось досвідом, нехай мій камін буде площадкою для навчання)) тих, хто у Львові можу запросити на тестування :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо в мене проект неправильний Ви кажіть, це і мені і всім буде цікаво, ми для цього ж тут і ділимось досвідом, нехай мій камін буде площадкою для навчання)) тих, хто у Львові можу запросити на тестування

К сожелению Шаридан -это МишаК №2. так что -не практик он , а такой же продавец - забугорного майна , со своим % маржи с продажи. Опыт ваш интересный и познавательный. Практика топки камина -подтвердит ваши расчеты и тех. решение. Про качество дров -не забывайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожелению Шаридан -это МишаК №2. так что -не практик он , а такой же продавец - забугорного майна , со своим % маржи с продажи.

хіба Sheridan не виробник українських топок G&S? мені здається, його знання в фізичних процесах в цій всій темі камінній досить високі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хіба Sheridan не виробник українських топок G&S? мені здається, його знання в фізичних процесах в цій всій темі камінній досить високі
Теория -возможно. Но практика -вещь удивительная.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда ответьте на простой вопрос. Почему соседи не строят Свой банные печи -на немецких ,австрийских -шамотах и смесях.? Очень -жду.

могу предположить, что вы имеете ввиду доступность материалов. а если честно, то ХЗ.

мы плавно уходим от темы, поэтому возвращаемся к сути :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, якщо в мене проект неправильний Ви кажіть, це і мені і всім буде цікаво, ми для цього ж тут і ділимось досвідом, нехай мій камін буде площадкою для навчання)) тих, хто у Львові можу запросити на тестування

Дякую за запрошення, це було б цікаво!

Я не знаю межі критичності і не є фахівцем з даного продукту. Якщо Ви помітили, я просто розпитуюсь. Щодо площадки, то у нас вже є своя і я не думаю, що робити вдома випробувальний центр - хороша ідея.

 

Какими дровами топить будем ,влажность дров ,вес закладки ,количество закладок. Вид розжига.?

Виключно по суті теми та даних топікстартера.

 

На входе в щиток - 800гр. на выхоже 90 гр. Без прогаров и щелей в ЗЛХ. Да я тему открыл по щиткам. Блесните знаниями.

Дякую за запрошення. Щодо температур, то Ви щойно порадили у одностінну конструкцію з червоної будівельної цегли заганяти потік на 800С? На виході 90С, до точки роси димоходу дельта 50С. Я вірно зрозумів конструкцію, дані та матеріали?

 

Також, Ви не відповіли на запитання щодо імпортних шамотів. Будьте ласкаві, поясніть, що з ними не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за запрошення. Щодо температур, то Ви щойно порадили у одностінну конструкцію з червоної будівельної цегли заганяти потік на 800С? На виході 90С, до точки роси димоходу дельта 50С. Я вірно зрозумів конструкцію, дані та матеріали?

Вы невнимательно читаете. Я не порадив -а показал фото. Щитку -54г. С другой стороны ОВП. Топиться углем антрацитом . Уже два года топится -дровами. Керпич -красный но не строительный. Напомню Мариуполь -город металургов.

 

Добавлено через 1 минуту

Також, Ви не відповіли на запитання щодо імпортних шамотів. Будьте ласкаві, поясніть, що з ними не так?

Читайте ПДМ. Только -быстро чистят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

держишь верхний кирпич, нижний падает. двумя руками отрывается "на излом"

нагрев производился до 450 С, отколовшийся клей ломается довольно сложно, не крошиться.

 

Добавлено через 3 минуты

 

грел огнем в тандыре, тем-ру мерил пирометром

с ув.

Вот интересно , на западе ХМ клеят тяжёлый и лёгкий шамот используемый в теплоемкий конструкциях? Я так понимаю линейное расширение у них будет разное.

 

Добавлено через 2 минуты

Мені по суті, вогнистый владимир. Не треба тикати тут не Ваші заслуги, якщо Ви самі до даної інсталяції HKD 6.1 не маєте жодного відношення. Відповідайте по суті питання: яка температура у Вашому щитку, який Ви виклали тут? Також, яка температура буде в каналах у reslato від KK з конвективним модулем, якщо експлуатувати топку у режимі акумуляції?

На фото топка не HKD от Брюнер а другой производитель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото топка не HKD от Брюнер а другой производитель

Так, це Schmid, SD 6F. Корпуса схожі (колектора практично ідентичні, як і фланці димоходів), монтажні повнорозмірні рами присутні у обидвох, от і сплутав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не буду переубеждать, просто рекомендую поехать к продавцам и взять в руки две кирпичины, одну ту из чего вы свой камин сделали, а вторую из настоящего печного шамота импортного. И вот тогда вы даже визуально поймете, что эти материалы абсолютно РАЗНЫЕ.. Похожий у них только цвет.

 

Могу вам еще здесь кучу таблиц австрийских выложить с их семинаров, где ясно и четко у них показана разница в цифрах и показателях между печным шамотом и промышленным огнеупором что выпускается и у них и у нас. Предназначение у огнеупоров что их что наших одинаковое, и оно кардинально отличается от условий и требований к бытовым печам.

 

Это только у нас пока, все обобщается и на "глаз" определяется, потому и построить ни хрена качественно не получается. А там мозги и ТЕСТЫ лабораторные все определяют, куда и что можно "сувать".

 

Без обид, но я вас сразу предупреждал, не становитесь на очередные грабли.. И повторял, что практически во всех немецких статьях про такие системы написано : несмотря на кажущуюся простоту таких систем, обращаться за их строительством нужно исключительно к специалистам".

 

 

Тут уже даже исходя из собственного опыта, а мы "чуток" таких систем уже понастроили за пару лет и это еще с учетом, что все они из оригинальных материалов с выдержкой всех технологий и то.. есть вопросы, даже с самыми качественными материалами. Могу представить, сколько их, еще вас ожидает впереди..

а вы посмотрите паспорт любого девайса от настольной лампы до компьютера для европейского пользователя.при установке, устранении неполадок обращаться только к сертифицированным специалистам.тем более при строительстве камина европейские производители будут рекомендовать оригинальные материалы и сертифицированных специалистов.у них такой уклад жизни у нас другой и не факт что наш уступает.к примеру жена моего знакомого в лейпциге решила облегчить жизнь мужу и чтобы перенести розетку на пол-метра в доме обратилась к сертифицированным специалистам.естественно работа была выполнена качественно и быстро.все были довольны до момента получения счета.услуга стоила 1500евро.а теперь скажите права была жена или нет.с позиции МишиК она 100% права т.к. электрика должна инсталироваться только сертифицированными специалистами.лично у меня другое мнение .так и у печных делах всегда можно найти золотую середину без потери надежности и качества.спасибо нашим практикам и людям у которых на плечах голова

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Chbz, до речі, як Ваш камін, на якому етапі?

поки у вiдрядженнi за кордоном появлюсь дома буду займатися камiном i звiтуватиму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

могу предположить, что вы имеете ввиду доступность материалов. а если честно, то ХЗ.

Просто - Не выдерживает нагрузок . Расыпаеться в течение сезона. И на последок. Использование промышленого шамота - в печах.

t___ae_211.jpg.d417e46068e57f9e1af5a9207f22c066.jpg

2003016800__2016.thumb.jpg.0177c9a9eb6fee8c9960dbb926cfe459.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто - Не выдерживает нагрузок . Расыпаеться в течение сезона.

если честно, удивлен.

и что, люди покупающие немецкие, австрийские и др. профильные материалы это до сих пор не поняли? и фирмы, торгующие этими материалами (не один год ) продолжают продавать некачественные товары?

без стеба, я реально удивлен такой точкой зрения.

Змінено користувачем Rust
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если честно, удивлен.

и что, люди покупающие немецкие, австрийские и др. профильные материалы это до сих пор не поняли? и фирмы, торгующие этими материалами (не один год ) продолжают продавать некачественные товары?

без стеба, я реально удивлен такой точкой зрения.

Где можно глянуть импортный шамот и смеси - для банных печей. Киньте ссылочку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где можно глянуть импортный шамот и смеси - для банных печей. Киньте ссылочку.

Ви ще запитайте, де взяти імпортний войлок для валянків і імпортну тканину для кокошника.

 

лично у меня другое мнение .так и у печных делах всегда можно найти золотую середину без потери надежности и качества

 

Ця точка зору мала б право на існування, якби це був зважений підхід з рядом критеріїв. От візьмемо до прикладу монтаж reslato: за ~5000euro, можна було б взяти:

BSK 01 side-opening door 4225,00euro

Additional ring for raised cladding BSK 01 172,00euro

MAS 440 horizontal 1046,00euro

Total 5443euro

Готовий, сучасний кутовий варіант з облицюванням, акумуляцією, гарантією і ще й вламати на монтаж, і тоді пищитись на всі 100%, як у сусідній темі з Austroflamm. Chbz взагалі вирішив похоронити топку під тоннами цегли, а слухають практика-Вогнистого, який крім чужих проектів і щитків з червоної довоєнної цегли нічого не показує. Сумно, сумно...

 

Не можна брати дорогу італійську плитку і давати її ставити алкашам, бо "..улі тут плитку ставити, не в космос летить" на найдешевший клей. Так, зараз вже дороги назад немає, треба пробувати що є. Є, насправді, не так і погано, принаймні у reslato. Є косяки, але без критеріїв оцінки може це й не важливо. Загалом видно, що голова працює, достатньо напрацювався і з книжками, і з розрахунками, і з монтажем. Але чи вартує воно того?

 

Вогнистий, Ви б назбирали 500-600Є, залізли на німецький ібей, купили бу-шну WF чи HBO від Brunner, або якусь SD Schmid чи щось від LEDA. Благо, вибрати є з чого. Нехай старе, нехай дешево, але зібрали б самі і показали, як можна реально за невеликі гроші робити класну інсталяцію! Так, можливо слід було б перекласти всередині шамот, можна було б бетон жаростійкий, чи вже щось комбінувати. Не знаю, це вже фантазії на тему, але такі проекти виправдані. Але прочитати той сраний трол, там читати нічого, все розписано з урахуванням рівня засвоєння пічниками з 3-ма класами церковно-приходської. Ви просто лінитесь, чи зневажаєте пічну справу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...