Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як зробити сходи своїми руками, без досвіду і навичок?

shejk

Рекомендовані повідомлення

А что там за крепёж на ступенях и ещё с попаданием в цвет?

ні, мене цікавить яким чином зєднувати косоури з площадками а площадки зі стіною. бо все таки це несучі елементи вони мають бути надійно прикріплені і звязані. а от, що до інших елементів мені не принципово, прикручу як получиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

без подпор варите м. каркас ,надёжную деревяную без подпор не зделать,судя по фото,

если так себе то можно

я думаю, що якщо метал буде тримати то і дерево витримає

 

Это долго рассказывать...
намалюте, або дайте лінк де можна на це подивитися, або назву замка чи зєднання

 

За накрытую поляну они Вам за выходные с радостью смонтируют лестничку
я так розумію їм легше змонтувати чим розказати як робиться 2 зєднання) попросив про допомогу, а вони піськами міряються... мабуть самі не знають як воно правильно має бути)))))

 

Добавлено через 48 секунд

Я цікавлюсь для себе.

нічиго не знаю. це фото з нету

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію їм легше змонтувати чим розказати як робиться 2 зєднання

 

соединений очень много ,только в процесе роботы можно определить что нужно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только в процесе роботы можно определить что нужно

а в процесі проектування, що не можна? щоб правильно спроектувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аж є спеціалісти в темі,але жаба давить видно поділистись знаннями,аж зубами скрегочуть,і хочуть допомогти а жаба всеодно щдавить))))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только по примерному проекту каркаса можно что то посоветовать

ок. скину в приват.

 

Добавлено через 2 минуты

аж є спеціалісти в темі,але жаба давить видно поділистись знаннями,аж зубами скрегочуть,і хочуть допомогти а жаба всеодно щдавить))))

100%. або самі не знають як правильно)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

або самі не знають як правильно)))
та все вони знають непереживай .

поганий той учитель який не навчив учня який став розумнішимза учителя..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію їм легше змонтувати чим розказати як робиться 2 зєднання) попросив про допомогу, а вони піськами міряються... мабуть самі не знають як воно правильно має бути)))))
Как вы себе представляете рассказ о изготовлении и сборке сложной лестницы? Я думаю Вы и сами прекрасно знаете,что это невозможно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аж є спеціалісти в темі,але жаба давить видно поділистись знаннями,аж зубами скрегочуть,і хочуть допомогти а жаба всеодно щдавить))))

Жаба давить чого?Поділитись тим що розписано стопятсот разів і комусь тяжко тицьнути кнопочкою на мишці .З написаного на двох форумах тс висновку не робить,рекомендації ігнорує,поводить себе зухвало, і тримає позицію моєї тещі яка все вміє але не знає з чого почати, а коли говориш з чого почати вона каже щоб її не вчили:lol:.А відносно жаби то це жаба давить декого заплатити за проект і не було би стільки запитань...А безплатно проекти тут тільки форумчанам що не тільки хочуть брати з форуму те що їм потрібно а ще й дають форуму цінну інформацію,отаке.

 

Добавлено через 5 минут

поганий той учитель який не навчив учня який став розумнішимза учителя..

то звідки такі канони педагогіки??

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аж є спеціалісти в темі,але жаба давить видно поділистись знаннями,аж зубами скрегочуть,і хочуть допомогти а жаба всеодно щдавить))))

 

Эх, красиво излагаете.Часом не писатель?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

комусь тяжко тицьнути кнопочкою на мишці
шукав, а того , що треба нема.

 

.З написаного на двох форумах тс висновку не робить
який висновок можна зробити з того брєду що там написали? висновок ми зробили - дусить жаба. було поставлене конкретне запитання, а відповіді не було. до чого тут ваша теща? вона теж хоче робити сходи?

 

А відносно жаби то це жаба давить декого заплатити за проект
на що проект на сходи на горище? може ще проект на туалет замовляти?

 

А безплатно проекти тут тільки форумчанам що не тільки хочуть брати з форуму те що їм потрібно а ще й дають форуму цінну інформацію,отаке
мені не треба проекту, проект можу сам зробити. мене цікавило лише два питання, я думав форум для того був створений, щоб обмінюватися досвідом...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

висновок ми зробили - дусить жаба

Цілком вірно,ненавиджу безплатну працю тим більше коли її вимагають.А слабо заплатити за тех.документацію?Зроблю вам файну знижку:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені не треба проекту, проект можу сам зробити. мене цікавило лише два питання, я думав форум для того був створений, щоб обмінюватися досвідом...

 

мені не треба проекту, проект можу сам зробити. мене цікавило лише два питання

Так в чому справа.Зробіть проект у StairCon.Там вам программа чітко і зрозуміло покаже,як воно мае бути.А от фрезером працювати вже прийдеться вчитісь самому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в чому справа.Зробіть проект у StairCon.Там вам программа чітко і зрозуміло покаже,як воно мае бути.А от фрезером працювати вже прийдеться вчитісь самому.

На сусідньому форумі я чітко описав алгоритм створення сходів,пояснив з чого і в якій послідовності повинно відбуватись,було посилання на Вудтулз де можна скачати програму і подивитись відеоуроки а також дізнатись багато цікавого.Судячи з тепераменту тс він "ложив" на ті рекомендації,потім так і написав "нема з ким говорити":D.Ну то нехай тепер шукає де хоче:D.Відписуюсь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком вірно,ненавиджу безплатну працю тим більше коли її вимагають
цікаво, що і від кого я вимагав?

 

А слабо заплатити за тех.документацію?Зроблю вам файну знижку
тещі зробіть)

 

Добавлено через 6 минут

На сусідньому форумі я чітко описав алгоритм створення сходів
а я чітко поставив запитання як зєднати 2 несучі деталі? для чого мені ради того перечитувати кілометрові форуми де нічого мабуть для мене нема, і передивлятися відео годинами?

 

Добавлено через 3 минуты

Так в чому справа.
так в тому і справа, що ніхто не захотів скинути фото, щоб я побачив як воно робиться

 

А от фрезером працювати вже прийдеться вчитісь самому
бачу що прийдеться вчитися ще й StairCon)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так в тому і справа, що ніхто не захотів скинути фото, щоб я побачив як воно робиться

Почему Вы решили,что у десятка мастеров,которые возможно прочитают Ваш месседж должен обязательно хранится фото-отчет именно того что Вам нужно?:lol: Это реально смешно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему Вы решили,что у десятка мастеров,которые возможно прочитают Ваш месседж должен обязательно хранится фото-отчет именно того что Вам нужно?:lol: Это реально смешно.

ні, я так не вирішив. я вирішив, що майстер повинен знати як називається або як виглядає заріз, чи замок, чи кріплення, (чи як воно там називається) а знайти таке в неті не складе проблеми, або просто намалювати на листочку і сфоткати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, я так не вирішив. я вирішив, що майстер повинен знати як називається або як виглядає заріз, чи замок, чи кріплення, (чи як воно там називається) а знайти таке в неті не складе проблеми, або просто намалювати на листочку і сфоткати

Я могу сделать такую лестницу без столбов и да же без стен.Но вот обьяснить такое в двух словах точно не смогу.А вы если я правильно понял игнорируете рекомендации мастера,а хотите все и сразу именно в двух словах и в подробных фото.Так уважаемый не бывает.Единственное чем могу помочь,это рекомендую скачать книгу Ежефа Коссо о лестницах и очень подробно ее изучить. Ссылку на скачивание прилагаю dwg.ru/dnl/load/3634 Удачи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и в подробных фото
любі фото. ну щось типу такого srv3.lookmy.info/portal/4nAlbum/album/19617/_userfiles/34_1.jpg
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

любі фото. ну щось типу такого srv3.lookmy.info/portal/4nAlbum/album/19617/_userfiles/34_1.jpg

 

Опять-двадцать пять.Изучайте книгу.Там блин сотни фото.:evil:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опять-двадцать пять.Изучайте книгу.Там блин сотни фото.:evil:

а мені треба одне! для одного конкретного випадку, одне фото, на одні сходи.

і от цитата з вашої книги: AT&TFORM©B|DJVMDIRM {Ѓ Н ” l љ MV ѕѕ 7И X„ ЅК t °^ Єd »Z »¤ Ъt ЗИ Ё@ !'® #гZ %ґє '°< )Уў +В„ +ТЦ .)ю /©ё 1Вм 3А8 5Б 7ЯР :є <зl >ІB A›ѕ AЇё D…* GI’ I–` KH LЖ Nт OН8 QЯ S*€ UЛx UаP XO

[ ]e* _ю a” bЮю e*М gД$ j‘ь lг0 m

ж nкl rЄN uMд w· {B }хJ Ђzh ‚ПЖ …C ‡)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мені треба одне! для одного конкретного випадку, одне фото, на одні сходи.

і от цитата з вашої книги: AT&TFORM©B|DJVMDIRM {Ѓ Н ” l љ MV ѕѕ 7И X„ ЅК t °^ Єd »Z »¤ Ъt ЗИ Ё@ !'® #гZ %ґє '°< )Уў +В„ +ТЦ .)ю /©ё 1Вм 3А8 5Б 7ЯР :є <зl >ІB A›ѕ AЇё D…* GI’ I–` KH LЖ Nт OН8 QЯ S*€ UЛx UаP XO

[ ]e* _ю a” bЮю e*М gД$ j‘ь lг0 m

ж nкl rЄN uMд w· {B }хJ Ђzh ‚ПЖ …C ‡)))))))))))))))))

Книга не моя,а имя автора я написал. Если что то не получается то найти самому не сложно. Что значит одно фото, для одного случая? А Вы указали конкретно для какого случая,может сделали ескиз?Этих случаев и вариантов сотни и мастер должен залезть Вам в голову,чтоб понять что Вы там себе нафантазировали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майстер повинен знати як називається або просто намалювати на листочку і сфоткати

Подойдите к любому мастеру (автосервис,кузня, малярка) с вопросом:

- Можно ли посмотреть в You Tube на вашу работу?

Половина мастеров переспросит:

-Что такое Ютуб? www.stroimdom.com.ua/forum/images/smilies/lol.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...