Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Г подібна кухня, проект

RAMon-off

Рекомендовані повідомлення

шановні форумчанє, підкажіть по конструктиву:

отакий кут стільниці як виконати? на шканти і клей? на Віярі ріжуть під 45 градусним кутом? якось ніде не зустрічав як робиться цей вузол.

picture.php?albumid=5651&pictureid=89312

 

насторожує місце з єврозапилом, дуже блицько до отвору варочної поверхні, яка в такому випадку мінімальна відстань потрібна для стяжок і стійкості конструкції?

2 варіант, єврозапил розмістити по зеленій лінії? це очевидний, але більш затратний варіант.

picture.php?albumid=5651&pictureid=89313

 

по пєналам, бокові їх стінки розміщати у весь зріст? чи дробить, наприклад верхні шухляди робить окремо?

 

буду використовувати Гола-профіль С, і планував його пустить горизонтально між верхніми і нижніми фасадами холодильника, це взагалі технічно можливо? Нещодавно звернув увагу що зазвичай для холодильників використовують вертикальний Гола профіль.

picture.php?albumid=5651&pictureid=89314

друге питання з цим Гола-профілем С, в зоні духовки треба робить якусь накладку фасаду в нижній частині духовки? щоб сховати перепад фасадів і духовки.

 

Наперед вдячний за ваші поради

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

майже фінальний проект... прийшли до концепції інь і янь.

picture.php?albumid=5651&pictureid=89516

нажаль, від текстури дерева прийшлось відмовитись скрізь.

Відкриті полички теж пішли під ніж.

Горизонтальні профілі на пєналах міняю на вертикальні, так як був не впевнений в тому що холодильник зможу зістикувать з ними.

picture.php?albumid=5651&pictureid=89517

якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Зря Вы отказались от открытых полок, кухня получилась стандартная «как у всех».

 

И кухня с этими пеналами на всю стену получилась узкая , пространства не хватает . Может подумайте ещё .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хороший проект

много пеналов, нет верхних навесных - все как я люблю, успехов реализовать и не отступать )

над цветами можно подумать немного еще, например над светло серой плиткой

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

черговий фініш :),

picture.php?albumid=5651&pictureid=89837

що мене радує так те що повертаємось до текстури дерева, навіть на фасадах:Yahoo!: (зупинились на CLEAF Azimut/Seta),а от з чорним поки визначитись не можу, на глянцевих видно кожний дотик так що варіант тільки матовий.

 

до речі полички повертаються і праворуч від них ширина шафки в 50 см здається більш зручніша

picture.php?albumid=5651&pictureid=89836

 

з'явилось пару питань:

1. по вертикальному Гола-профілю, ось схема монтажу

picture.php?albumid=5651&pictureid=89838

а от примикання по нижній полці (опорній), в ній робити виріз чи профіль опирати на полку?

 

2. беручи до уваги що буде Гола-профіль, на скільки см край стільниці має виступати над фасадами? чи бути в рівень? щоб пальці не викручувать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ответы в рисунках

 

в секциях дно между боковыми стойками (некоторые делают боковые стойки чтоб упирались в дно ) это большой спор как правильно как нет, но для гола делается как на рис

 

по крайней мере все итальянские кухни

1295799014_2018-02-1713_17_55.thumb.png.b63031d578da2716f9e761352f3f884c.png

893744178_2018-02-1713_18_34.png.71904f44f6fa6f175da890c821178599.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виникло питання щодо з'єднання гола профілю в куті, варто купляти спеціальний кутник для цього, чи можна підрізати сам профіль під кутом? як на практиці, використовують ці кутники?

picture.php?albumid=5651&pictureid=89906

 

 

і ще питання по єврозапилу, ось такий зворотній варіант єврозапилу застосовується?

picture.php?albumid=5651&pictureid=89905

бо зазвичай бачив тільки таку реалізацію,

picture.php?albumid=5651&pictureid=89907

і подумалось що шаблон тільки один.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне мебельщик сказал, что еврозапил мене надежен в эксплуатации чем алюминиевый соединитель.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне мебельщик сказал, что еврозапил мене надежен в эксплуатации чем алюминиевый соединитель.

по єврозапилу вже обговорювали в цій темі, на початку цієї сторінки є відео монтажу. Звичайно планку прикрутить простіше, але візуально мене не влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зря Вы отказались от открытых полок, кухня получилась стандартная «как у всех».

по-моему, открытые полки - это прошлый век "как у всех", да и еще вот эта вся показная красота из коробочек и дребидени кому нужна? ))

пройшло пару днів і попустило всіх

я наваяв пару фіолетових варіантів

на первых картинках вполне себе приличный почти сливовый свет и приглушенно фиолетовый

больше вокруг светло-серого и будет свежо, красиво)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

больше вокруг светло-серого и будет свежо, красиво)

доречі, поки що балуюсь з кольорами, і в черговий раз покажу фінальний варіант. здається це воно... та й пора переходить до втілення

picture.php?albumid=5651&pictureid=89915

 

picture.php?albumid=5651&pictureid=89916

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і подумалось що шаблон тільки один.

 

Шаблон, дійсно, один, але зарізати можна і так, і так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

натрапив на ось такий аналог ГОЛА профілю, польський здається, єдине що трохи розмір по висоті менший, зате ціна приваблива. Хтось з ним працював, якісь нюанси відгуки може є, або точні розміри?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Шановні форумчанє, вітаю всіх. Підніму свою стару тему щоб показати чим все закінчилось...

Кухню я зібрав ще в 2018 році і експлуатую її мінімум вже 2,5 роки.

Уточню що замовляв порізку на Віярі (дякуючи ще одному з форумчан ще й з непоганою знижкою), попередньо всю деталіровку робив сам у "віярпро" і після доставки, приблизно за тиждень зібрав каркас, шафи, шухляди,стільницю і навісив фасади.

 

Хочу сказати що результат порадував, а процес захопив. Протягом останнього часу, таким самим чином, укомплектував шафами прихожі, гардеробну та різними тумбами, полицями наповнив інтер'єр, але це вже інша історія.

 

Отже фотки кухні нижче:

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=5651&pictureid=96460[/img]

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=5651&pictureid=96461[/img]

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=5651&pictureid=96462[/img]

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=5651&pictureid=96463[/img]

 

picture.php?albumid=5651&pictureid=96464

 

picture.php?albumid=5651&pictureid=96465

  • Лайк 21
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Очень красиво получилось! :good:

 

Можно пару житейских вопросов:

Справляется ли вытяжка с запахами духовки?

Не задувает ли холодный воздух через обратный клапан вытяжки?

Функциональны ли открытые полки? Они 600мм глубиной?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Соррі, захожу не часто на форум... Отже відповідаю:

1.Витяжка справляється

2. Холодне повітря може й задуває, але цього не відчувається, основний недолік це шум цього клапана при сильних вітрах ( 15 м/с), тарахтить скотиняка, але це тільки при сильному вітрі, вже звикли..., тим більше з малими дітьми такий шум взагалі непомітний

3. Полички я робив глибиною здається 40 чи 35 см (пишу з ліжка а замірять іти влінь)), задумувались вони для бутилок алкоголю, а високі для журналу/книжки, але щось не виходить так використовувати, по факту втулили якусь вазу, миючий засіб, а в маленьких пихаєм всяку мєлоч, іноді рушник, губки.

Доречі миючий дуже зручно там зберігати, висота ідеальна, не треба нахилятися, відкривати двері фасадів, і в очі він там не кидається.

Зараз я би тільки кромку не робив 2 мм, в ній заокруглення іде, і в одній площині не можливо зістикувать, я таку кромку тепер взагалі не сприймаю, 0,8 і 1 мм повністю достатньо, ну це вже я до меблевих тонкощів дійшов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@RAMon-off,

еврозапил столешницы тоже на вияре заказывали? как по качеству? я на пробу на вияре(Львов) заказал порезку плит для тумб, так кромка на углу некоторых деталей плохо приклеена была, еще на стадии погрузки кромка уже отходила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єврозапилом задоволений, всім раджу тільки так робить. В цій зоні дуже агресивно випробували, дружина постійно щось розільє, накапає, хоча я не рекомендую так експлуатувати. Я це з'єднання нормально так проклеював, але ж мікровздуття в одному місці таки сталось, може якось зафоткаю і викладу. Якщо ж його "щадяще" експлуатувати все буде ідеально. Якістю Віяра я задоволений, по розпилюванні кромці сверловці у мене проблем не було, поки що я можу рахуватись фанатом Віяра.

 

Дружина якось купила без спросу робочий стіл, я був дуже злий на це, по перше я все проектую під конкретне приміщення, а стандартні вироби вписувати ніякого бажання немає, по друге ось такі столи з інтернет магазинів оце кошмар і не тільки перфекціоніста. По перше сколи кругом, по друге кромка вся в пупиришках, я не знаю як вони їх клеють, але якщо постаратися то там під нею і хомячка можна знайти. В общем я збирав його скрипя зубами і подібні вироби можна терпіти як тимчасовий варіант.

 

Добавлено через 1 час 49 минут

а ось і стан єврозапилу

 

picture.php?albumid=5651&pictureid=97327

 

picture.php?albumid=5651&pictureid=97328

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день. Прочитала всю вашу историю. У нас сейчас заканчивается ремонт и тоже встал вопрос где заказать кухню и какую. Мне понравилась ваша кухня. Подскажите, пожалуйста из чего у вас фасады, какой материал использовали на столешницу и какая у вас фурнитура. На чем можно съэкономить, а где лучше не жадничать. Буду благодарна за любую подсказку

 

Добавлено через 22 минуты

@max_13, Посоветуйте, пожалуйста, какую столешницу можно выбрать, чтобы было надежно и практично (не самую дешевую, так как жадный платит дважды), но и сильно дорогую не потянем. И какие фасады можно выбрать ДСП или МДФ. Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фурнітурі не економте, я вибрав блюм, і навіть вона не вічна... шухляди на механізмах повного висування тандембокс, петлі з доводчиками.

Ось далі я начебто зекономив на перший погляд, але мій вибір був осмислений:

-Стільниця Егер небраска

-Фасади ДСП, Савіола чорна і Егер небраска.

Стільниця під дерево дуже практична і має гармонійний вигляд, я вибрав Егер небраска, це бюджетний варіант, ще дивився на Егер, здається дуб гладстоун, але там ціна була в два рази дорожча, Арпа буде ще дорожча, а якщо дивитись далі то там штучний камінь, граніт, мармур і ціни космос...

Фасади також можна підібрати в більшості варіантів з ДСП, вище я писав на чому я зупинився. У ДСП Савіола дуже гарна дерев'яна текстура чорного кольору. Правда якщо ви хочете глянцеві фасади то доведеться дивитися на МДФ, у ДСП з глянцем туго... Також дуже цікавий варіант матовий hpl пластик, на якому не залишається слідів від дотиків, але цінник там анріал...хоча мене шальні думки відвідували.

Фартук я робив з плитки, також вважаю це оптимальним рішенням.

Гола профіль обов'язковий для фасадів без ручок.

+ попередньо я купив всю техніку і фурнітуру і після того вже робив кухню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот еще хорошие идеи от производителя мебели по индивидуальным замерам "Стерх" и по цвету и по дизайну, мне второй вариант больше нравится по подбору цветовой гаммы, плюс очень интересного оттенка ламинат.

5cc36443aac8b041724c7705577c14ba.jpg

43256f74747c1a44d93deaf4ceaccda9.jpg

Мы через них заказывали шкаф - купе sterh.ua/catalog/category/shkafy/shkafy-kupe ребята молодцы, ответственный подход, сделали все качественно и в сроки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...