Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допожіть обрати свердловину діаметром 50 чи 125 мм ?

Botis

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, допоможіть зробити вибір свердловини на воду.

Глибина приблизно 55метрів.

Діаметр 50мм або 125 мм? Основна проблема в грошах. На 125мм з облаштуванням затягне приблизно 40тис а на 50мм в половину менше. Маю дачу часів радянського союзу на сваях літнього типу. Коли-небудь я її знесу та побудую будинок.

Але зараз не можу вирішити яку свердловину замовити.

1.Може хтось бачив\ чи готов привести порівняння плюсів та мінусів цих свердловин?

Чи варто у такій ситуації витрачатися на більш дорогу свердловину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, допоможіть зробити вибір свердловини на воду.

Глибина приблизно 55метрів.

Діаметр 50мм або 125 мм? Основна проблема в грошах. На 125мм з облаштуванням затягне приблизно 40тис а на 50мм в половину менше. Маю дачу часів радянського союзу на сваях літнього типу. Коли-небудь я її знесу та побудую будинок.

Але зараз не можу вирішити яку свердловину замовити.

1.Може хтось бачив\ чи готов привести порівняння плюсів та мінусів цих свердловин?

Чи варто у такій ситуації витрачатися на більш дорогу свердловину?

 

А скважина сейчас зачем? Вообще ничего нет?

Зеркало воды где?

50-ка только для поверхностных насосов при зеркале +-7-8 м ( или делать глубокий приямок) Говорят, что 50-ка долго нке живет. Но это как и в жизни. Сколько отпущено хз.

 

В 125 можно вкинуть глубинный насос ( при любом зеркале). Он стоит денег сильно больше станции. Но не зависите от катаклизмов изменения зеркала. Это кратко.

50-ки довольны 50-кой. 125 хают 50-ков. Типа 125 это :flag1:

Ездят на жигулях и на мерсах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, допоможіть зробити вибір свердловини на воду.

Глибина приблизно 55метрів.

Діаметр 50мм або 125 мм? Основна проблема в грошах. На 125мм з облаштуванням затягне приблизно 40тис а на 50мм в половину менше. Маю дачу часів радянського союзу на сваях літнього типу. Коли-небудь я її знесу та побудую будинок.

Але зараз не можу вирішити яку свердловину замовити.

1.Може хтось бачив\ чи готов привести порівняння плюсів та мінусів цих свердловин?

Чи варто у такій ситуації витрачатися на більш дорогу свердловину?

 

Однозначно 125! Довговічність, різноманітність облаштування, ремонтнопридатна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скважина сейчас зачем? Вообще ничего нет?

Зеркало воды где?

Зараз жодної нема. На якій глибині дзеркало, не знаю, питна вода, кажуть, буде на 55 метрах по мапі, у сусідів: у більш заможного 125, у іншого 50.

Оскільки за кілька днів читання форуму я не зміг скласти чіткого розуміння, прошу вашої поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно 125! Довговічність, різноманітність облаштування, ремонтнопридатна.

 

Однозначности в природе нет.

 

Добавлено через 2 минуты

у більш заможного 125, у іншого 50.

 

Вы определитесь к кому вы относитесь. Отсюда и решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, допоможіть зробити вибір свердловини на воду.

Глибина приблизно 55метрів.

Діаметр 50мм або 125 мм? Основна проблема в грошах. На 125мм з облаштуванням затягне приблизно 40тис а на 50мм в половину менше. Маю дачу часів радянського союзу на сваях літнього типу. Коли-небудь я її знесу та побудую будинок.

Але зараз не можу вирішити яку свердловину замовити.

1.Може хтось бачив\ чи готов привести порівняння плюсів та мінусів цих свердловин?

Чи варто у такій ситуації витрачатися на більш дорогу свердловину?

 

А где планируется скважина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где планируется скважина?

 

Маєте на увазі місцевість? 50.33`09.81”Пн 30.32`24.30”Сх Вишгородський р-н

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діаметр 50мм або 125 мм?

Сам сейчас перед таким выбором. Тем кому звонил, предлагают 32,40,63,90 и 125 мм. Один лучше другого ... Все рассказывают абсолютно разное, и про слои воды, и про диаметры труб, да так убедительно рассказывают, не знаешь кому и верить.

Случайно встретился товарищ, который пробурил, подключил и обустроил сотню скважин. Интересные вещи порассказывал. Буду ставить 125 трубу, белого или синего цвета. Для себя нашел вот такие преимущества 125 трубы:

1. Можно установить погружной насос, а это тишина;

2. Чтобы удешевить, можно установить станцию, а если зеркало воды пропадёт (скважина до верховодки будет, свистком её ещё называют), опять таки, можно установить погружной насос;

3. У 125-й трубы производительность больше;

4. У 125-й трубы фильтр можно сделать до 6 метров, а значит увеличим отдачу воды с водоноса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. У 125-й трубы производительность больше;

4. У 125-й трубы фильтр можно сделать до 6 метров, а значит увеличим отдачу воды с водоноса.

 

А сколько ж вам той воды нужно?

Я не спорю, что 125 лучше. Но и серьезно дороже. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
1503504918_2372.thumb.jpg.79205055e75113b072e1c18820aae899.jpgВот такая моя скважина на 50 мм ,глубина от уровня земли 8,5 м,воды - качай сколько хочешь,лишь бы насос выдержал.....У соседа через дорогу скважина на 125 мм,глубиной 25 м,так у него воды много,но со вкусом железа,так он фильтр установил,чуть ли не штука баксов......У меня вода мягкая и хорошая,это слова соседки,так что не всегда угадаешь,что лучше.......
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...