Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте - навіс з бетону

sklm

Рекомендовані повідомлення

Є бажання біля будинку зробити навіс, ставити машину(-ни).

Будинок, на жаль, виходить 2-поверховий.

 

Припустимо, робимо навіс з бетонних плит (чи моноліт, профнастил, не знаю що краще). Зверху трохи гідроізоляції, землі, бур’яну. На навіс вихід з другого поверху. З іншого кінця можна зробити сходи, пагорб (на погріб) і по ньому в сад. Під навісом машину, веранду перед входом, і хотілося б котельню винести з дому (і зробити Їй розмір з запасом).

Плюси:

1) Тераса задіяна (вихід з другого поверху; зелень; можна сонячні батареї чи колектори ставити)

2) Візуально розбиває курятник, протягує лінію першого поверху (але треба візуалізувати в програмі, поки не вмію).

 

В житті не побудував собачої будки, тому питання - це нормально чи абсурд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Така ідея має право на існування. Головне, як саме вона буде реалізована.

А щось говорити про можливість реалізації важко, не маючи ніяких графічних матеріалів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В житті не побудував собачої будки, тому питання - це нормально чи абсурд?

Трохи пофантазувати не зашкодить:D..Будівельні реалії на жаль дуже жорстокі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А щось говорити про можливість реалізації важко, не маючи ніяких графічних матеріалів.
Спробував схематично зобразити. Зразу стало ясно, що місця не так багато - веранда, котельня, сарайчик для лопат і 2 машини під навіс не влазять :D

Ясно, що зробити таке можливо. Питання в рівні користі на одиницю затрат, чи не попадає це в категорію басейнів на даху. Мені здається, що це не повинно бути технічно складно = дорого, але я не спеціаліст.

З технічного боку (НМД):

- виносна панель не з’єднана з стінами, а підходить до них (терморозрив)

- фундамент окремий, полегшений

- з чого оптимальніше робити плиту не знаю (сітку залити, ЗБ плити, профнастил)?

 

Дякую

2.jpg.89a7dd27a83572586e6c0a238ea13583.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробував схематично зобразити.

 

У буржуев не раз видел без подпорных столбов. Смотрится отлично!

Причем сверху бавает и терраса, и жилое помещение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з чого оптимальніше робити плиту не знаю (сітку залити, ЗБ плити, профнастил)?

Профнастил можна використати, як незйомну опалубку. Арматура має бути розрахована в залежності від прогону та навантаження на навіс-терасу.

 

- виносна панель не з’єднана з стінами, а підходить до них (терморозрив)

Під таким навісом не повинно бути теплих приміщень (котельня та інше), адже над ними потрібно утеплювати перекриття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ви б друзі спочатку визначились би де і в яких місцях таке "перекриття" буде працювати на прогин, а де за гзин.

Якщо це класичне перекриття з ціллю навантажувати його зверху, то це принцип плити перекриття, і несуча арматура розташовується знизу, з ціллю при прогині плити забезпечити здавлювання бетону всередину.

Якщо ж це досить великого розміру піднавіс, який виходить за межі опори, то це інша конструкція плити, де несуча арматура розташовується зверху, з метою при прогині вниз краю такої плити, забезпечити здавлювання бетону так само всередину, але всередину-вверх.

А ці плити роблять і комбіновані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є бажання біля будинку зробити навіс, ставити машину(-ни).

Будинок, на жаль, виходить 2-поверховий.

 

Припустимо, робимо навіс з бетонних плит (чи моноліт, профнастил, не знаю що краще). Зверху трохи гідроізоляції, землі, бур’яну. На навіс вихід з другого поверху. З іншого кінця можна зробити сходи, пагорб (на погріб) і по ньому в сад. Під навісом машину, веранду перед входом, і хотілося б котельню винести з дому (і зробити Їй розмір з запасом).

Плюси:

1) Тераса задіяна (вихід з другого поверху; зелень; можна сонячні батареї чи колектори ставити)

2) Візуально розбиває курятник, протягує лінію першого поверху (але треба візуалізувати в програмі, поки не вмію).

 

В житті не побудував собачої будки, тому питання - це нормально чи абсурд?

Ну чому абсурд ), часто такі рішення навісу і робимо в реалі, та покрівля, над ним, яку ви озвучили, називається інверсійною, і цілком файне рішення, і звісно вихід як ви і писали з другого поверху.

Така ідея не така дорога в реалізації і цілком реальна. Пиріг не обов'язково такий звісно як на фото, але суть схожа

zelenaya-krovlya-veliky-lug-shema.jpg

cceefa859686fd7c828cb42f55f9ef29.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У буржуев не раз видел без подпорных столбов. Смотрится отлично!

Причем сверху бавает и терраса, и жилое помещение.

 

Це була провокативна відповідь. Не знайомий з сопроматом, не зміг нічого сказати. Поліз в інтернет, залип на каналі Антона Вебера на розрахунках ферм і консольних балок, читаю в результаті Гордона "Почему мы не проваливаемся сквозь пол". :lol:

 

Спочатку мені сподобалась ідея навісу-консолі. Але ... це прямолінійне, стандартне нестандартне рішення. У мене розвинулась інша їдея для навісу, більш мені подобається в плані конструктиву і незвичності на випадок, якщо вистачить яєць і грошей часу і натхнення на оригінальність.

 

Під таким навісом не повинно бути теплих приміщень (котельня та інше), адже над ними потрібно утеплювати перекриття.

 

Це нормально, навіс забезпечує лише гідроізоляцію, ніщо не заважає приміщенню під ним бути утепленим.

 

 

Ви б друзі спочатку визначились би де і в яких місцях таке "перекриття" буде працювати на прогин, а де за гзин.

 

Залежить від реалізації, на етапі ескізу неважливо. Просто по вашому виходить, що область застосування плит в данному випадку вужча, у випадку плити з виносом треба заливати самому з арматурою в зонах на розтягнення.

 

Ну чому абсурд ), часто такі рішення навісу і робимо в реалі, та покрівля, над ним, яку ви озвучили, називається інверсійною, і цілком файне рішення, і звісно вихід як ви і писали з другого поверху.

Така ідея не така дорога в реалізації і цілком реальна. Пиріг не обов'язково такий звісно як на фото, але суть схожа

 

Може проконсультуєте тоді?

Мені почало подобатись рішення "холодне горище + озеленена покрівля". Не те щоб поведений на екології чи чаї там збирався ганяти. Але:

- термоізоляція (горище можна літом використовувати, майстерню зробити)

- дах можна використати (сонячні батареї, колектори поставити)

Тобто на перспективу більше поле можливостей. Питання, звичайно, в ціні. Ясно, що дорожче, але наскільки? На 30%, у 3 рази? Який порядок?

Припустимо, 2 варіанти (умовна коробка 8х12, холодне горище):

1) звичайна скатна покрівля, покриття середнього цінового діапазону

2) піднімаємо стіни трохи, плаский дах з мінімальним кутом ухилу (~12 градусів, ходити ще комфортно, вода стікає). Перекриття, гідроізоляція, пиріг озеленення.

Навскидку, не задумуючись, можете порівняти відношення цін?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може проконсультуєте тоді?

Мені почало подобатись рішення "холодне горище + озеленена покрівля". Не те щоб поведений на екології чи чаї там збирався ганяти. Але:

- термоізоляція (горище можна літом використовувати, майстерню зробити)

- дах можна використати (сонячні батареї, колектори поставити)

Тобто на перспективу більше поле можливостей. Питання, звичайно, в ціні. Ясно, що дорожче, але наскільки? На 30%, у 3 рази? Який порядок?

Припустимо, 2 варіанти (умовна коробка 8х12, холодне горище):

1) звичайна скатна покрівля, покриття середнього цінового діапазону

2) піднімаємо стіни трохи, плаский дах з мінімальним кутом ухилу (~12 градусів, ходити ще комфортно, вода стікає). Перекриття, гідроізоляція, пиріг озеленення.

Навскидку, не задумуючись, можете порівняти відношення цін?

Якщо ви вже хотіли б інверсійну покрівлю, то чому б не розглянути над всією будівлею, адже ПВХ мембрана,яка є основним шаром в ізоляції, тим паче,

ви готові то робити з навісом.

Пора***те варіанти зі скатною покрівлею і з плоскою по ціні. Вра***те, що площа скатів, скатної покрівлі буде значно більше - горизонтальної площини покрівлі - плоскої.

вра***те ті додаткові фронтони, які будете домуровувати під "скатну покрівлю".

Швидко то порахувати зможете ви, адже спеціаліст замість вас то робити не буде навіть якщо то й займе годину, невже ви думаєте, що за 5 хв? Простіше мені зателефонувати і я проконсультую вас, телефони є на сайті в підпису

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви вже хотіли б інверсійну покрівлю, то чому б не розглянути над всією будівлею,

Не хочу, я ж спеціально написав "холодне горіще", тобто тепло- і гідроізоляція рознесені, у різних перекриттях (гідроізоляція доступна для ревізії).

Розглядаю саме для всієї будівлі.

 

Пора***те варіанти зі скатною покрівлею і з плоскою по ціні. Швидко то порахувати зможете ви, адже спеціаліст замість вас то робити не буде навіть якщо то й займе годину, невже ви думаєте, що за 5 хв?

 

Я порахую, але неспеціаліст завжди щось пропустить. Спеціаліст же у своїй темі повинен не задумуючись дати грубу приблизну оцінку із свого досвіду. Автомеханік же не буде годину думати над питанням, що дорожче- трансмісію поміняти чи колеса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я порахую, але неспеціаліст завжди щось пропустить. Спеціаліст же у своїй темі повинен не задумуючись дати грубу приблизну оцінку із свого досвіду. Автомеханік же не буде годину думати над питанням, що дорожче- трансмісію поміняти чи колеса.

По перше, архітектор не робить того, що автомеханік, але може й порахувати конструкції, тобто ТЕП, ви дивні питання підіймаєте, адже я як архітектор не продаю і не купую тих матеріалів щодня, чи не так ? Автомеханік )) трансмісія...Ви тільки на початку шляху викидання грошей на вітер з таким підходом). Тобто ви тут запитуєте, чувак, дай одразу відповідь, як автомеханік по траснмісії, шо мені дешевше, чи така покрівля, чи скатна/шо мені дешевше, чи пальові фундаменти, чи стрічкові, а може плита? Чуваче-архітектор ), он Вася -

автомеханік дає відповідь в моменті, ти дай так само )), бо то ж типу як колеса та морозиво...

Змініть підхід і увімкніть мислення, ця порада не в образу. Бо на відміну від колес чи трансмісії, у вартість входить безліч компонентів, і вони не типові як колеса чи морозиво, а складають вартість - будівельно монтажних робіт, а це матеріали, робота, та ще безліч складових що входять у вартість БМР.

Грубо і не думаючи, дам вартість квадратного метра - 250-280 баксів за все будівництво вашого будинку в цілому, а не тільки дах, але кому такий підхід потрібен ?)

Правильно буде зробити так і дізнатись всю вартість, або ті частини, що Вам треба :

  • йдеш замовляєш геологію та топозйомку - оплачуєш то, якщо то не треба і дорого, то звертаєшся до сусіда, він тобі за 3 хвилини швидко скаже які треба фундаменти
  • далі шукаєш архітектора і конструктора - - оплачуєш то, якщо то не треба і дорого, то звертаєшся до дядька Васі прораба, він швиденько, за 3 хвилини все скаже і накидаає той прожект
  • в задачах ставиш - хочу з таким дахом проект і інший з плоским
  • башляєш архітектору ще 200 баксів, він знайде АВКшника, тобто кошторисника
    він тобі рахує вартість того що ти бажаєш, за 20 баксів = може й грубо порахувати й одразу ).
  • Або пропускаєш ті пункти і Хочеш ще швидше, знаходиш дядька Васю прораба - без жодної освіти, який вже побудував 20 будинків без проекту і саме він тобі і скаже вартість
    як автомеханік про трансмісію чи колеса ))

 

Сенс сарказму і відповіді на Ваше питання є зрозумілим ?

Змінено користувачем apxitektop.s
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ви тут запитуєте, чувак, дай одразу відповідь, як автомеханік по траснмісії, шо мені дешевше, чи така покрівля, чи скатна/шо мені дешевше,

:lol:

Вибачаюсь, не хотів образити.

Я виходив з того, що якщо хтось має досвід реалізаії того чи іншого підходу то на основі цього досвіду він може оцінити складність і співвідношення вартості альтернативних варіантів, я ж не прошу порахувати конкретний проект.

Ладно, закриємо тему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, не хотів образити.

Я виходив з того, що якщо хтось має досвід реалізаії того чи іншого підходу то на основі цього досвіду він може оцінити складність і співвідношення вартості альтернативних варіантів, я ж не прошу порахувати конкретний проект.

Ладно, закриємо тему

Які образи, просто я вам відповів значно простіше ) вище, щоб стало зрозуміло, з гумором.

я в цій сфері з 1995-96 року, але алгоритм один і той же, навскидку тут важкувато, бажано самому, тому алгоритм простий -спочатку накидати треба проект, а далі знаючи конструктив - можна знайти ціну, по іншому ніяк і так швидко за 5 хвилин визначити то важкувато, звісно є алгоритми може в когось, хто вже порівнював тут вартість того і іншого, але це все занадто грубі прикидки і по факту багато чого не враховують, тому й важко визначитись із ціною, не маючи проекта )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від реалізації, на етапі ескізу неважливо. Просто по вашому виходить, що область застосування плит в данному випадку вужча, у випадку плити з виносом треба заливати самому з арматурою в зонах на розтягнення.

 

 

Виходить що так, треба заливати самому. Стандартна плитп такого роду навряд ляже в бажані параметри

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...