Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Как найти и выбрать архитектора" - мнение "эксперта".

tort

Рекомендовані повідомлення

Чого ви причепилися? Я не працюю адвокатом у Дмитра

У людини без профільної освіти в сфері будівництва як тут писали вище?) Інфо про освіту окрім ун. ТГ Шевченка - просто ніде немає. Чим він відрізняється від вас sklm, в сфері будівництва, блогом і чужими картинками ? Скільки було подібних адвокатів у доктора Пі, Слюсарчука Андрія Тихоновича ?) Котрий був всім відомим нейрохірургом і мав величезну аудиторію, але по факту виявилося шо ? Просто красівій дядько, файно розповідав простими фразами для аудиторії "на лоха", а не "спеца", який калічив людей, маючи бурсацьку освіту...

P.S.

Я дійсно не в курсі, яка в нього освіта, може і є десь будівельна, але у відео,що дивився я, та на його сторінці у фейсбуці, такої інфо немає, або не знайшов, окрім університету Шевченка, ось факультети університету - www.univ.kiev.ua/ua/dep

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я схоже говорю зі стіною і це вже трохи набридає.

Ви що, стверджуєте, що з таких питань, як кількість поверхів, де посадити будинок на ділянці, і куди діти гараж людина може мати і висловлювати свою думку, тільки якщо має профільну освіту? І взагалі, не треба займатись особистостями. Давайте забудемо, хто веде той канал, нехай це буде анонім в балаклаві з невідомою освітою з сусідньої галактики, у вас з висот вашого червоного архітектурного диплому є претензії до змісту випусків (які я назвав цікавими для мене)? Чи по суті все вірно але "якого хєра пацан без освіти це розказує, а не я замовнику за бабки"?

 

Доповнено

Взаємна нелюбов того прораба з архітекторами - це схоже прояв більш широко явища "практики з теоретиками". Є прекрасна аналогія - на каналі вже згадуваного Зємскова (ремонт) весь час присутній фактор "девочка-дизайнер". "Девочка-дизайнер" може мати ім’я Ігор чи Олег, та це їм нічого не дає. Сам Зємсков теж немає освіти і з точки зору профільного дизайнера може бути неправий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"якого хєра пацан без освіти це розказує, а не я замовнику за бабки"?

і шо може розказати вам пацан без освіти, про те, як вам вирізати апендикс чи гланди ), ми ведемо про то інфо...Ви підете до нього той апендикс різати і безкоштовно, чи до чувака з реальним досвідом і дипломом, але за бабки ? Чи до хлопця, в якого є блог "о том, как правільно вірезать апієндікс - бесплатно и самому", який стверджує, що знає сотню хірургів і дієлал єто уже 100500 раз?)) Хто такий прораб - людина з будівельною освітою, вищою будівельною освітою -

"Прораб (сокращение от «производитель работ»),

На должность производителя работ (прораба) назначается лицо, имеющее высшее профессиональное (техническое) образование и стаж работы в строительстве на инженерно-технических должностях не менее 3 лет или среднее профессиональное (техническое) образование и стаж работы в строительстве на инженерно-технических должностях не менее 5 лет."

 

Чи прорабом є чувак, який знайшов бригаду будівельників і знаходить об'єкти для роботи ?))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершенно с Вами согласна. Еще "дедушка Крылов" написал: "Беда, коль пироги начнет печи сапожник, а сапоги тачать пирожник". К сожалению, в наше время блогерство подменило профессионализм. Знаю много своих коллег в высшей степени архитекторов-профессионалов, но....косноязычных и поэтому блогерами им не быть никогда. Но... быть "балаболом" - это не самая лучшая черта в инженерной профессии.:no:

Чи прорабом є чувак, який знайшов бригаду будівельників і знаходить об'єкти для роботи ?))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого ви причепилися? Я не працюю адвокатом у Дмитра. Просто коли побачив, як поливають брудом людину,..

 

Стоп. Ніхто до вас не чіплявся. Вам пропонують розгледіти на прикладі результат проектної праці того хто став для вас взірцем завдяки телевізору під назваю ютуб. Людину брудом тут ніхто не поливав, принаймі я. "Не хочете знімать рожеві окуляри - не треба. Якщо не хочете думати та дивитись в суть, то ваша справа, вас тут ніхто на примушує читати цю тему" цеякщо перефразувати улюблені вислови автора каналу. А суть в тому що якщо вам подають нібито ідеальні принципи, а на результаті вони виявилися хибними, то скоріше те що ці принципи негожі.

 

Наприклад ви казали про гараж в домі, що це є неправильно, і цю істину вам відкрив Діма.Так от. Тут на форумі десять років тому цілі суперечки були чи робити окремо гараж, чи навіс, чи прибудовувати... І так ніхто нікому нічого не довів всі залишилися при своїх. Бо людина сама для себе вирішує як вона буде робить. В Америці усі гаражі прибудовані/вбудовані. Навісів я не бачив і в Європі, там або єгараж в домі або машину ставлять простонеба, але у нас майже у постсовку ця практика з навісами найпоширена. І зараз всі переоцінюють для себе що він хоче робить. Має вибір, мислить, та робить вибір. А його безапеляційне "ніколи не робіть гараж в домі" лише заважає людині робити цей вибір.

 

Він вам голови забиває хибними принципами які вам заважають мислити критично, до того що ви не бачите альтернативи. Про дорогий мансадний поверх який він не любить це також нісенітниця. Половина Скандінавії та Північної Канади забудовани такими мансардними будинками, бо люди вміють будувати такі будинки.

 

Його нелюбов до розрахунків, формул, норм та правил та до наукового підходу взагалі нагадує секту в якій істиною називається все те що він каже, а все інше - хибою. Догми вас розбещують і ви як релігійні фанатики відходите від звички мислити критично. Але коли щодо справи діло доходить то ми бачимо в кращому випадку невиразні будиночки спроектовані ним з купою різних дитячих помилок які ви навіть не побачите у поляков. Взагалі типові проекти для безлікої особи це як анекдот про уніфіковану машинки для гоління - це тільки спочатку всі всі обличчя різної форми, а потім попит та ціна робить своє. Тому вони такі і дешеві в порівнянні з індивідуальними проектами. Тому він не береться за індивідуальне проектування, хоча люди його просять. Він одразу свою популярність намагаєтся монетизувати в промисловий спосіб. Нехай, я проти цього не маю нічого. Але ж принципи проектування нехай не чіпає, та науковий підхід хай не перекручує.

 

Я вам запропонував дискусію на прикладі будь-якого його проекту. Ви відмовилися, я так розумію? Бо альтернативний вибір на ютубі ви не отримаєте. Ті поодинокі коментарі там приховані банами, або забиваються його ботами якими він користується гадаю дуже широко.

 

Давайте забудемо, хто веде той канал, нехай це буде анонім в балаклаві з невідомою освітою з сусідньої галактики, у вас з висот вашого червоного архітектурного диплому є претензії до змісту випусків (які я назвав цікавими для мене)?

 

Звісно шо є претензії. Якщо вам отак примітивно треба роз'яснювати, то будь-ласка, будь з яких проектних відео давайте розберем. Інженерку та фундаменти раджу вам нести у відповідних розділ - там теж є люди і вони хочуть теж посміятися. :D

 

Ви що, стверджуєте, що з таких питань, як кількість поверхів, де посадити будинок на ділянці, і куди діти гараж людина може мати і висловлювати свою думку, тільки якщо має профільну освіту? ...

Ітак несіть такі відео:

- кількість поверхів

- де посадити будинок на ділянці

- куди діти гараж (трохи навіть вже почали дискусію)

 

Несіть ви, бо я шукать іх серед 300 відео не маю намір, тим паче що далеко не всі дивився. І ми з вами нарівних сатусах за рівними законами логіки та нерівному досвіді та знаннях подискутуємо окремо про кожне. І розберем що він каже вірно, а що ні. І головне - про що він не каже, але мав би казати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас якісь хибні уявлення, що я щось там десь некритично сприймаю чи маю якісь авторитети. Не переживайте за мене з цього приводу, можете спати спокійно.

 

Ітак несіть такі відео:

- кількість поверхів

- де посадити будинок на ділянці

- куди діти гараж (трохи навіть вже почали дискусію)

 

Несіть ви, бо я шукать іх серед 300 відео не маю намір,

От вам, не полінувався, пошукав, аж цікаво стало

 

Одноэтажный или двухэтажный дом?

До речі, в мене так виходить, що таки буде 2-поверховий супроти цих порад - ліньки сперечатись з жінкою, цей фактор він не врахував

Гараж в доме или отдельно

 

Распланировка участка с южным фасадом

Распланировка участка с западным фасадом

Распланировка участка с восточным фасадом

Распланировка участка с северным фасадом

 

Фас, терзайте клавіатуру, схожу за пивом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас якісь хибні уявлення, що я щось там десь некритично сприймаю чи маю якісь авторитети. Не переживайте за мене з цього приводу, можете спати спокійно...

 

В мне нема хибних уявлень щодо вас. Ви мені опонуєте в темі де ставиться під сумнів авторитетність цього блогера. Доречі питання про реальні проекти в яких був помічений він я не знімаю. Якщо є приклад позитивної співпраці по створенню проекту то радий буду дізнатися. Те що Тєрєхов робить людям проекти про це свідчать люди навіть в цій темі, хоча він ніде жодного свого проекту не показав. А серед тих двох десятків "прикладів" прокту жодної реалізації ми ще не бачили. Але людина бере на себе тягар відповідальності радити іншим до кого звертатися а до кого ні. Чи нема дісонансу у вас, sklm, коли хтось "не в темі" але радить вам з позиції навіть не користувача, а експерта? Чому ви починаєте захищати його "авторитет"?

 

По тим шістьом відео що ви дали посилання,дякую за це, я надам згодом більш розгорнуту відповідь бо принаймі їх треба передивитись.

 

Фас, терзайте клавіатуру, схожу за пивом.
А ось це вас не красить. Грубощів вам тут ніхто не казав, то не починайте сварку. Ви ж прийли до теми посперечатись, а не сваритись. Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі я, "потерзавши клавіатуру", можу всіх супокоїти. Цей блогер Дмитро просто артист, який працює на камеру. Погано, що він видає себе за експерта, цього робити не можно, це просто не чесно. А як розказувач на мові непрофесіонала, яку добре розуміють непрофесіонали по цей бік екрану, він може існувати, чому ні? Зробити багатотисячну нерухомість самому за допомогою блогера Дмитра - це та ще дурість. Але ж це про нас: "Бідні, бо дурні, а дурні, бо бідні", чи я помиляюсь? :lol:

Фас, терзайте клавіатуру, схожу за пивом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось це вас не красить. Грубощів вам тут ніхто не казав, то не починайте сварку. Ви ж прийли до теми посперечатись, а не сваритись.

Перепрошую? Це не ви мене у сєкту записували? А архітектор.s пояснював, що я, придурок, падкий на харізму Пі? І про дефініції, щоб 2 рази не сідати. Авторитетність, яку я начебто захищаю - це питання до професіоналів. ми можемо говорити про популярність, я спробував пояснити свої симпатії.

Я не знаю, як топікстартер пов’язав авторитет з кількістью знаних київських архітекторів, не уявляю, треба їх знати більше чи менше для авторитету, ну от скільки київських архітекторів знали будівники римських акведуків чи Ангору?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Я не знаю, як топікстартер пов’язав авторитет з кількістью знаних київських архітекторів, не уявляю, треба їх знати більше чи менше для авторитету, ну от скільки київських архітекторів знали будівники римських акведуків чи Ангору?

 

Авторитет це латинське слово влада або вплив. Автор відео "про те як треба вибирати архітектора" наголошує на тому факті що він знається з багатьма архітекторами, тим самим намагаючись додати того самого впливу та ваги своїм заявам. Я намагаюсь знайти підтвердення цим заявам, тому і звернувся до української спільноти форуму. Взагалі він дуже часто вдається до самопіару у такий спосіб щоб збільшити свій статус експерта, який може проводити грамотну (підкреслюю - грамотну) експертизу. Поки підтвердження авторитетності, навіть непрямого, ніхто не навів. А ця "авторитентність" це майже не єдиний аргумент пана блогєра, коли його просять розповісти чому він робить отакі висновки а не інші, наприклад щодо вибору архітекторів, або чому в перемичці в нього закладено більше прутків арматури ніж будь-де (згаданий вами Антон Вебер декілька разів розносив вщент такі відео) Але Антон Вебер ніколи собі не дозволяє робити гучних заяв про свою авторитетність досвід тощо. Саме ця нескромність відокремлює нашого блогєра із ряду інших блогерів. А хіба він настільки видатний та розумний що має право на таку нескромність, хіба його досягнення перекривають цю нескромність? Це питання не до вас, а взагалі воно риторичне.

 

Я ні в якому разі не проти існування таких повчальних відео які роблять самоуки для самоуків, кожен має право на свою думку та можливість принести користь тим хто ще меньше знає. Але коли людина починає обманювати та створювати собі ліповий аторитет, (ліповий вплив), то на мій погляд це не припустимо. Це я поки взагалі кажу, бо статус нашого блогєра ще ніхто не підтвердив або не спростував. Був лише обмін думками та враженням, поки не на його користь, але хто зна може ...

 

Будівельники римських акведуків мали своїх рекомендаторів. З тих пір майже нічого не змінилося і рекомендаці в будь-якому бізнесі мають вагу. І звісно що кияни до римлян не мають жодного відношення, не та країна не ті часи. Може дещо змінилася форма рекомендацій але це вже інша тема.

 

Про секту то було узагальнення, перепрошую, винен, звісно що ви не є релігійним фанатиком в прямому сенсі. Та взагалі фанатикам не можна казати що вони фанатики, а дурням казати що вони дурні. Це викликає неадекватну реакцію та підтвердження цього вислову. Особисто вас це не стосується але отут ваша поведінка трохи стала схожа на поведінку досить ангажованого прихильника, коли серед об'єктивних аргументів почалися з'являтися емоційні вирази та переходи на особистості такі як: "Я схоже говорю зі стіною", "у вас з висот вашого червоного архітектурного диплому", (звідки вам відомо який в кого диплом?), або"чого ви причепилися", (насправді це ви зайшли до теми, а до вас ніхто не чіплявся). Звісно що такі репліки не на користь бесіді. А "фас,терзайте клавіатуру, схожу за пивом.." ну це взагалі щось таке... ммм, неконструктивне, шо капець. Тому пропоную нам обом уникати таких переходів. Всі ваші стосунки з іншими форумчанамимене не обходять.

 

пс: А шо таке Ангора? Що ви мали на увазі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А архітектор.s пояснював, що я, придурок, падкий на харізму Пі?

)) Ну ви даєте, я ж не казав так, шо ви придурок, навіть близько такого не було, я описав приклад з "доктором Пі", як приклад того, що на нього ведуться і які наслідки по факту є від того, те що ви "падкі на харизму", ще зовсім не робить з вас "придурка" )). Той блогер файно розповідає і я підписаний сам на нього вже з рік може, але в останніх своїх відео він почав виплигувати із штанів, тобто за межі компетенції, де видно прогалини в освіті, чи самоосвіті, а саме - це відео, по темі, та про утеплювач ))

Та ще про вертикальне планування ділянки, де ні слова про саму методику вертикального планування )), я вже тоді почав думати, як це чувак файно розповідає у двох відео, ціла тема про то на кілька відеороликів, а реально про методику взагалі нічого окрім розмов ні про шо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо таке Ангора? Що ви мали на увазі?

 

Мав на увазі придавити вас трохи ерудицією, але не всі літери знайшов (я попереждав про пиво).

 

З вікіпедії:

 

Ангкор (кхмерською — «місто») — стародавня столиця Кхмерської імперії в 9—15 століттях.

Залишки Ангкора займають площу близько 200 км² і розтягнуті на 24 км з заходу на схід та на 8 км з півночі на південь. Всього тут збереглося близько 100 палаців і храмів.

--

Храм Ангкор-Ват — найбільша культова побудова у світі (площа близько 2 км²). Храм є складною трирівневою конструкцією з безліччю сходів і переходів. Вінчають храм п'ять веж — одна в центрі та чотири по краях. Центральна башта підноситься над землею на 65 м і символізує міфічну гору Меру, яка є центром всього світу.

--

Храм Байон — ... виглядає, як чудернацьке скупчення величезного каміння, однак в міру наближення до нього все ясніше видно красу цієї споруди. Байон являє собою трирівневу будівлю, з основою 140 на 160 м. Центральна башта підіймається на висоту 45 м над землею. Байон прикрашають ще 52 квадратні вежі, роміщені на різних рівнях і які мають різну висоту. На кожній стороні цих веж зображено обличчя бодгісатви Авалокітешвари, причому так, що де б ви не знаходилися, ці обличчя «дивляться» на вас.

--

У південній частині Ангкору лежить величезна штучна водойма, котра має назву «Східний Барей». Її розміри — 7 км в довжину і 1,8 км в ширину. Вона була викопана за короля Ясовармані I для постачання міста водою в посушливий період. Посередині розміщений штучний острів, на якому височить невеликий храм

--

Всі будівлі побудовані без цементу чи інших зв'язуючих матеріалів. Кам'яні блоки з'єднані між собою за принципом замка.

 

З висоти пташиного польоту храмовий комплекс нагадує в плані обриси сузір'я Дракона, як його бачили люди в 1050 році до н. е. (тоді полюс світу знаходився поруч з α-Дракона).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одноэтажный или двухэтажный дом?

 

Головна помилка цього відео в тому що автор забув для кого він робить проект або кому дає свої поради. Сім'ї з трьох осіб можливо отих 110м2 буде хватати, а в когось є велика родина де живе багато дітей та ще батьки. А комусь потрібен будинок з фотостудією (та не на горище, як він пропонує) таким потрібно багато площі, більше ніж ті 110 метрів, наприклад 256 м2. Це залежить від кількості осіб та кількості потрібних приміщень. А комусь вистачить на двох малої хати в 64 квадрати на один поверх, На два поверхи бить 64, то було б занадто, а що занадто - то не здраво.

 

Так от перша помилка прораба: спочатку ми визначаємо скільки квадратних метрів нам потрібно. Це залежить від скаду сім'ї та її потреб, ну і звісно можливостей.

Друга помилка цього теоретика в проектному ділі те що він почавнекоректнепорівняння. Треба міряти рівноцінне.

Для одноповерхового будинку 110м2 це оптимально, і отут я з ним згоден, то вдала площа для одного поверху, але порівняння з двома поверхами по 64м2 некоректне, бо такий розмір буде і не туди і не сюди у плані комфорту та. Звісно що якщо ви не з Японіїї, то ділити досить невеличку площу в 128м2 на два ще меньших поверхи то не розумно. Навіщо ділити приміщщеня коли вони всі добре вміщюються в один рівень?

 

Воно і не може бути коректним якщо міряти цифрами. Це третя помилка цього блогера треба враховавати не тільки геометричні фактори але й планувальні, в першу чергу - планувальні. Бо коли на вашу велику родину або на ваши великі потреби ви хочете збудувати собі 256м2 то ситуація різко змінюється і вже один поверх стає незручним у плануванні, збільшується кількість кімнат, а два поверхи по 128м2 будуть мати досить комфортне та оптимальне розташування кімнат, а будинок буде мати більш вдалі геометричні пропорції та оптимальну площу забудови на ділянці. Із зростанням загальної одноповерховий будинов втрачає свою привабливість.

 

Доречі якщо згідно його методи порівняти двоповерховий будинок 2х128м2 з одноповерховим 256м2 то кошторис змінюється на користь двоповерхового. При збільшенні загальної площі будинку всі ті аргументи де він ставив плюсики одноповерховому будинку у процентному відношенні зменьшуються, а мінуси навпаки - збільшуються. Це виходить суто з геометрії та його методу підрахунку. Різниця по фундаментам зростає з 25% до 47%.

 

До того він вдається до відвертої маніпуляції. Він розглядає тільки одну технологію будівництва, геть забувши про інші. Типи конструкцій підібрані досить дивно. То він каже про фундаментну ленту, то - про монолітну фундаментну плиту. Серед типів міжповерхового перекриття вибрав самий дорогий та складнотехнологічний як для забудовника-початківця - монолітну з/б плиту. Конструктив теж впливає на вибір кількості поверхів. Але це також залишилось поза увагою.

 

Багато лівих аргументів які зовсім не впливають на вигоду чи кошторис, такі як звукоізоляція (особливо це дивно чути коли в прикладі навів монолітне перекриття). Про фотостудію на горище це взагалі на голову не налазить. Аргумент про формат стін зменшених з 38 до 25см, щоб ви розуміли, грає на рівні економії одного відсотка загальної площі. Це все одно що всім розказувать як шпалери в каюті капітана зміцнюють бронювання корабля. :D

 

Маніпуляцію 64+64 = 110, я не второпав, 98=110 теж збиває з пантелику. Різниця в 18 квадратів або 14% зводить всі його викладки на нівець.

Не рівне порівнюється.

 

Деякі його аргументи дійсно мають вагу як про сходи, але я не можу зовсім уявити у якому випадку вони по сукупності переважають такі найдорожчі пункти як фундамент та дах. Площа холів в будинку 256м буде приблизно однаковою. По кількість приміщень на одному поверху потребую збільшення площі холу

 

Але мені навіть не цікавлять ці копійки, мої аргументи вище - треба спочатку визначитись зі своїми потребами, скадом сім'ї та умовами забудови, а потім прикидуєте скільки поверхів вам робити. Межа доречності по площі досить велика може бути, але кореляція така що із зростанням площі ви схиляєтесь більше до двох поверхів при інших рівних умовах. І планування та ваші дійсні потреби відіграють більш значну роль, ніж хибні теоретичні шкільні викладки блогера.

 

Ще один з непрямих аргументів до вашого розуму я вам хотів би донести. На початку відео блогер каже про те що порівнював багато кошторисів. Чи може я не правий але коли говорять про цифри було б легше їх показати на прикладі конкретних кошторисів, як це зробив Тєрєхов. Замість серйозного порівняння конкретних кошторисів ми побачили аріфметику з помилками рівня 4 класу. А так - нема наглядності.

 

пс: в тій частині відео про прибудову є щось здраве але воно в перемішку з деякими догмами, короче як правило яб не радив використовувати бо там не врахований зовсім конструктивний фактор, який пересилює чисту геометрію на рівні 5 класу. Шкоди воно вам не зробить але відволікає від суті. Тема досить широка. Як сказав вірно apxitektop.s на те шоб розібрати де маячня, а де розумне, де важливе а де другорядне чи перебільшене, треба часу в рази більше ніж він наговорив.

 

Вам цього для переконання достатньо, пан sklm? У вас є щось протиставити моїм викладкам або може є питання? Буду радий відповісти та продовжити суперечку. Ви взагалі на форумі нещодавно, тому раджу пошукати теми по тим питання що вас турбують більше ніж суперечка прорабів з архитекторами. Хіба може ви прораб?

Змінено користувачем tort
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автор блогу, мені відповів у черговому його відео про освіту :

у меня несколько образований, и околостроительное, и нет, но само ПГС не заканчивал. считаю это моим преимуществом. вообще могу, уже судя по опыту сказать, что всё приобретается на деле.

а стройкой занимаюсь с детства, лет в 6-7 уже знал как раствор замесить )) такое время было

 

Звісно автор блогу може бути актуальним в темах про "сторони світу" і ще безліч тем в будівництві, де спец.освіта не є потрібною.

Але водночас, в коментах на ютубі і тут навіть, люди помилково його сприймають як архітектора/проектувальника чи прораба, але зважаючи на реалії, він не має профільної освіти. Тут дехто писав про його файні проекти ), картинки і все таке, якби то був візуалізатор чи дизайнер інтер'єру, але блогер дає поради абсолютно у всьому, починаючи від розрахунків фундаментів, закінчуючи геологію, де врешті решт навіть архітектори, пройшовши місячний курс лекцій)), в 99% випадках в тих фундаментах не шарять, бо не для того їх навчали:D, але блогер, навіть тих лекцій не проходив в універі, хоча може за одною з освіт він геолог )), я не в курсі, але не будівельник, як він сам й писав, може електрик, а може й сантехнік, хто його зна, але він дійсно розпіарений, принаймні на ютубі, бо ніде в інших місцях, про нього нема інфо, і звісно, шо тільки забудовник має вирішувати, хто йому має давати поради і робити проект, чи то буде архітектор/проектувальник ПГС, чи блогер без освіти, який файно "замоложує дівку" ). Хоча не факт, що наприклад проект за нього від його імені робитиму не я )), чи сотні інших архітекторів про яких він писав, а він виступатиме лишень в ролі посередника / роботодавця, а тому, те що він казав про те, що знає сотню архітекторів, то може й правда, з тієї схеми, все логічно виходить...Він знаходить клієнта і робить рекламу )), тобто він і є тим кадровим агенством для фрілансерів, про яке я вгадав на початку теми.

Його аргумент, що " с детства, лет в 6-7 уже знал как раствор замесить", так кожен з нас той розчин місив, я он навіть бабки ліпив з формочок в 2 роки, а ще й фортеці фігачив на морі з піску правда ),

окрім того я ще й з конструкторів складав машинки, роботів, і всяке таке, але то не означає, що я шарю в робототехніці і є автоконструктором =)).

Єдиний позитив, який доносить автор всім спецам, що твоя освіта є до бані, головне розказати файно і продати товар і це факт по життю )), ти можеш бути суперським конструктором, але працювати

на дядька в конторі за 6000 грн, це життєвий факт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально рассказывает, можно послушать, ничего вредного не звучит.

Лично я, принимал решение в пользу одноэтажного (не с мансандрой) дома и количества комнат (площадь дома) в том числе благодаря его ролику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально рассказывает, можно послушать, ничего вредного не звучит.

не звучит для вас, как для человека не в "теме", а для людей в "теме" появляются аргументированные вопросы о компетенции, потому и всплыла эта тема,повторюсь, блогер обосновано может рассуждать на темы расположения дома на участке, его этажности, в конце концов - колористике и высоте травки, но не стоит, не имея образования профильного, рассуждать о фундаментах, делать их псевдорасчет, определять геологию, физикомеханические свойства грунтов, давать советы по вертикальному планированию в роликах, когда сам ни разу не делал ни вертикального планирования, ни объема земляных масс =) и прочие подобные вещи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну раз ви писали, старались, то і я відповім.

 

Головна помилка цього відео в тому що автор забув для кого він робить проект або кому дає свої поради.
Звичайно, ми повинні йти від потреб сім’ї, але це коли йдеться про конкретний випадок, а для абстрактного прикладу логічно взяти поширенний. 110м2, погодьтесь, досить поширенний випадок, можливо навіть, найбільш поширений. Так що площа для прикладу взята коректно, крім того, особисто мене приблизно така і цікавить. Натягувати висновки з відео на будинок у 256м2 (чи 40м2, чи 1200) немає абсолютно ніякого сенсу, очевидно ж, що там інша ситуація.

 

Чому 100=2х64?

 

Маніпуляцію 64+64 = 110, я не второпав, 98=110 теж збиває з пантелику. Різниця в 18 квадратів або 14% зводить всі його викладки на нівець.

Не рівне порівнюється.

Береться еквівалентна корисна площа. Сходи у вас займають по 7-8м2 на кожному з поверхів, у сумі це площа кімнати. В одноповерхому сходи не потрібні. Крім того, перед сходами, як правило, потрібен хол.

 

Площа холів в будинку 256м буде приблизно однаковою.
Можливо, але на 110м2 можна обійтись і без холу. Тут поряд ціла гілка про це є (1ет без коридоров). Там, правда, інша проблема - прохідна вітальня, але це питання особистих смаків - у мене у бабусі в селі приблизно така ситуація, не відчував дискомфорту.

 

Щодо вашої критики економічних розрахунків.

Власне, коли я дивився це відео (десь півроку тому) то мене переконали тези про більшу якість житла (логістика, клімат). Щодо економічних порівнянь, то це не так важливо, бо мова йде про відсотки у бетоні та цеглі, у кінцевій ціні будинка вони не принципові порівняно з комфортом.

Але все ж таки, на оцих площах, я думаю, автор має рацію, чи як мінімум, ми можемо говорити, що озвучені ним фактори впливу на ціну працюють, бо все залежить від конкретного проекту чи матеріалів. Я вам звичайно, не можу довести, бо не маю розрахунків, але ж і ви не привели.

Але тут навіть більша проблема, і автор її не врахував. Навряд хто вибирає з варіантів 110 чи 2х64. Якщо вже людина не вписалася у 110м2 (хоча об’єктивно могла) і полізла у 2-поверхи, то психологія потягне у більші площі, вона зробить 170м2, і різниця у фінішній обробці площ буде значно більша ніж у бетоні, от що мене непокоїть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы посмотрите видео, где этот гений парафинит газобетон! Мне его хватило, чтобы сложить своё мнение о нем
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально рассказывает, можно послушать, ничего вредного не звучит...

 

Прямого вреда казалосьбы не звучит и во множестве случаев когда совет по выбору одного этажа будет единственно верным, так как дома люди не большие строят. Состав семье не большой, потребности тоже. Но на наглядном примере убедился что даже казалось бы безвредный совет по планировке строить исключительно одноэтажный дом превратился на мой субъективный взгляд во вред не меньший чем его опасные советы по фундаментам и геологии без расчетов.

 

Один из его подписчиков задумал строить дом по рекомендациям блогера. Требуемая площадь у него выходила более 210м2 (4спальни, кабинет плюс два санузла с топочной плюс на каждую спальню гардероб, столовая гостиная кухня кладовая и пятый гардероб при входе) Получилось что:

Коридоры длиной в 9м с проходными зонами без единого окна потянули на 30м2.

-Два санузла были расположены вместе

- Выход на чердак получил в коридоре в топочную полноценную лестницу с тамбуром на чердаке (возможно что сыграл совет Дмитрия устроить что-то наподобие фотостудии на чердаке)

-гардеробы буквально перенасыщены (это тоже настоятельный и "авторитетный" совет блогера Димы Марченко делать исключительно гардеробы, а не шкафы)

Я позволю себе процитировать слова автора проекта с которым общался в нескольких письмах и пытался помочь исправить его ситуацию:

 

"Одноэтажный, но с высокими потолками, я рассматривал изначально - не хочу лестниц и перекрытий бетонных. Ребус расположить кучу спален еще тот. К сожалению, архитектор только может рисовать то, что я скажу. Ее первый эскиз был калькой с трехкомнатной квартиры.

Это мой первый опыт в планировке, я особо кроме выпусков Димы ничего не смотрел, поэтому могу быть предвзят по поводу каких-то решений и не видеть очевидных вещей с точки зрения толкового архитектора/проектировщика/строителя.

К сожалению убедить поменять кардинально в проекте концепцию мне не удалось, по крайней мере мне это не известно как повлияли мои советы. Видно что архитектор неквалифицирован, возможно студентка, работает слепым орудием труда в найме у человека без опыта. Результат такого труда можете оценить сами. Деньги за проект уплачены, менять что-либо поздно по словам заказчика:

 

"Сильно что-то поменять уже не смогу, оформлен стройпаспорт на пятно застройки, согласован эскизный в частности по несущим стенам, РП в процессе."
Свой проект самостройщик выкладывал в комментариях на блоге Дмитрия, поэтому и заинтересовал меня пообщаться с ним. В аттаче одна из его итераций эскиза высланная мне, так как она мало чем отличается от первоначальной выложенной, то позволю себе ее тут представить. Многие мелкие моменты уже исправлены и обсуждены с автором данного эскиза, но на принципиальное и единственно верное, как по мне, решение выбрать два этажа для этой площади, я не повлиял, наверное, никак.

 

Трагедии конечно тут особой нет, у хозяина своя голова на плечах он взрослый и создает впечатление человека думающего своей головой. В конце концов люди живут и в худших условиях. Но что-то мне подсказывает что можно было бы с таким набором помещений и пожеланий сделать куда более удобную планировку в два этажа или, отказавшись от лишних помещений, уместить все в один рационально. Думаю что все прелести этой планировки и те которые я не указал автору проявятся потом, если ее реализуют (я не в курсе чем закончилась история).

 

Так что вред от таких советов неквалифицированного "экперта" вполне реален. Он возможно не так очевиден неопытному самопроектировщику, в отличие от небезопасных советов по фундаментам. Но он реален. Беда в том что безапелляционные советы не пропагандируют принципы которые можно взять на вооружение, а скорее это набор догм, который лишает людей право выбрать более оптимальное решение для их ситуации.

e77e55cb6a1a4adfbedb94d9af680b0b.thumb.png.be84b9c99b86e535311b591fbb48184d.png

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

]...Звичайно' date=' ми повинні йти від потреб сім’ї, але це коли йдеться про конкретний випадок, а для абстрактного прикладу логічно взяти поширенний. 110м2, погодьтесь, досить поширенний випадок, можливо навіть, найбільш поширений. Так що площа для прикладу взята коректно, крім того, особисто мене приблизно така і цікавить. Натягувати висновки з відео на будинок у 256м2 (чи 40м2, чи 1200) немає абсолютно ніякого сенсу, очевидно ж, що там інша ситуація. [/i']

Не погоджусь. Я теж можу сказати, що Діма та разом з ним ви натянули свої висновки під площу в 110м2:D.Та чому ви вирішили шо всі такі дурні що будуть ділити таку маленьку площу на два поверхи? Порівняння некоретне, ви самі це визнали.

Половина сімей мають дві та більше дітей. 110м2 то для них вкрай мало, бо треба вмістити три спальні кімнати окрім так шо то не є найпоширена площа, вона має бути трохи більшою. Якщо апелювати до логіки то ваш Дмитро вважає що оптимальна площа для будинку десть 140-160м2. Хоча він знову забуває про склад сім'ї. І його типовий та "оптимальний" проект в 140-160м2 буде замалим багатодітній родині та завеликим для літніх самотніх пар.

 

Приведіть мені хоч одне відео де вказується для конкретно якого складу сім'ї він робить проекти? Де той хто має стати головним субїєктом проектування? Тобто замовник з сімїєю.Де? Я щось не побачив там такого. Він по своїнедосвідченності забув головний фактор проекту.

Чому 100=2х64? Береться еквівалентна корисна площа. Сходи у вас займають по 7-8м2 на кожному з поверхів, у сумі це площа кімнати. В одноповерхому сходи не потрібні. Крім того, перед сходами, як правило, потрібен хол.
Про хол то хибна думка. Хол та інші прохідні зони на 10 приміщень першого поверху майже такий самий за площею як два холи для 5кімнат на кожен поверх. Різниця не значна може складати всього 1-2м2. Це доречі вказує на недосвідченність. Він не вміє в типологію планувань. В його відео викинуто стільки по оптимізації простору, що цього недостатньо щоб вважати себе експертом та навіть мати моральне право на поради.

Щодо вашої критики економічних розрахунків.

Власне, коли я дивився це відео (десь півроку тому) то мене переконали тези про більшу якість житла (логістика, клімат).

Щодо економічних порівнянь, то це не так важливо, бо мова йде про відсотки у бетоні та цеглі, у кінцевій ціні будинка вони не принципові порівняно з комфортом.

Нагадую що його відео про вигідність будівництва дво- чи одноповерхового будинкувзагалі де автор як головний аргумент наводить єкономічні викладки. Комфорт та якість тут ні до чого. Я собі хочу в хаті комфортний басейн, або джакузі, з якісного мармуру. Але це геть невигідно по фінансам, тому я рахую площі, об'єми бетону, та кількість вікон у кімнатах. Так що також не аргумент. Він сам запропонівав методу порівнян пунктів.

 

Але все ж таки, на оцих площах, я думаю, автор має рацію, чи як мінімум, ми можемо говорити, що озвучені ним фактори впливу на ціну працюють, бо все залежить від конкретного проекту чи матеріалів. Я вам звичайно, не можу довести, бо не маю розрахунків, але ж і ви не привели.
А хіба Дмитро їх привів як доказ ;)? Тєрєхов наприклад приводив. Бо він має що приводити. Я не приводив бо мій головний аргумент в тому що вибір поверховості стоїть на другому плані після того як ми визначимось з кількістю жителів, кімнат для них та загальною площєю. Наприклад там де маленький будинок моїм вибором стане скоріше один поверх, там де площа підходить к цифрі 200+ я буду вже схилятись до вибору двох рівнів, при інших рівних умовах. Оці два вибори лежать в різних вагових категоріях та перетинаються лише десь на межі в 160м2 -+ декілька десятків квадратів, імхо. І більше залежить не тільки від економіки, а і від зручності розташування приміщень та багатьох інших факторів.

 

В тих діапазонах що вибрав автор відео він звісно має рацію але він дає не вірний принцип, що не працює для інших випадків (приклад з будинком в 210 м2 я тут навів вище). Робити такі надумані висновки не можна. Як для такого "експерта" в області архітектурних проектів, яким він себе подає, це дуже слабкі доводи. Ви самі про це пишете:

Навряд хто вибирає з варіантів 110 чи 2х64.
А я вам про шо казав, порівнюється не рівноцінне.

А ось це:

Якщо вже людина не вписалася у 110м2 (хоча об’єктивно могла) і полізла у 2-поверхи, то психологія потягне у більші площі, вона зробить 170м2
Лікується досить легко - бюджетом :D. Не можна побудувати будинок в 300м2 маючи гроші на 150м2 як не крути поверхи та приміщення. Тому ще раз я вам кажу що вибирайте спочатку загальну площу, кількість кімнат згідно ваших: 1) потреб 2) умов 3) можливостей (гроші, знання, час), а потім визначаєтесь з плануванням та поверхами. І буде вам вигода.

 

Взагалі в мене склалося загальне враження що такі відео він продукує заради хайпу та розкрутки каналу. Ці війні та суперечки тупокінечників проти гострокінечніків, це ні про що. Там важливість питання роздута на рівні шоу для дурників - береться якась тема накшталт що краще мансарда чи два поверхи і робиться аналіз з доказами. Або хто сильніше тигр чи лев. Ібо як діти потім клюють на такі суперечки. Але тоді авторитет тут до чого? Хіба авторитет назве відео "газоблок... ви такого ще не бачили!!!"? Ні, якщо це розважальне шоу то треба чесно про це казати, а не дурити людей видаючи себе за когось іншого.

 

Продовжуємо далі, sklm? Є щось таке що дійсно корисне було в тих відео, та про це ніхто не знає? Може поговоримо чому в назві блогу є слово ЕКО-квартал? Є припущеня у вас? Яким боком там це слово, хіба то не просто маркетингова данина новомодному тренду початку 2000х?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беда в том что безапелляционные советы не пропагандируют принципы которые можно взять на вооружение, а скорее это набор догм, который лишает людей право выбрать более оптимальное решение для их ситуации.
Ну... якщо хтось сприймає чиїсь поради чи особисту думку як догми, то це..проблема того, хто сприймає, а не того, хто висловлює думку. Нічию думку не треба сприймати за догму, це загальний принцип, і він працює і в данному випадку. Так само, якщо порада і висновки вірні у контексті А, то це не значить, що вони працюють у будь-якій іншій ситуації (але якщо вони не працюють у В, то це не значить, що вони і в А невірні). Це ж дитячий сад.

 

Щодо даного випадку.

Так як ви це описали

Требуемая площадь у него выходила более 210м2 (4спальни, кабинет плюс два санузла с топочной плюс на каждую спальню гардероб, столовая гостиная кухня кладовая и пятый гардероб при входе)
і тональність дає привід сумніватись, що людина взагалі добре розуміє, що їй треба, яка площа і кімнати. Може, це основна проблема, а не кількість поверхів? Я не здивуюсь, якщо насправді там на 2 можна ділити. Може, оптимально у цій ситуації взяти паузу і подумати? Навіть якщо вже отриманий якийсь там дозвіл - він що, зобовязує таке будувати? Хіба не можна потім інший отримати?

Якщо ж все-таки той товарищ таки точно знає, чого хоче, тоді питання-отой дозвіл регламентує і внутрішній план чи тільки зовнішні габарити? Проект, НМД, невдалий (я не спец, але щось підказує, що специ погодяться). У гілці "1ет без коридоров" приводились варіанти 4-спальних. В основному, вони базувались на ідеї - центральна вітальня-столова-кухня, в боки холи і з них вже спальні.

 

Про гардеробні. Я теж вважаю, що гардеробна краще. Але! Повнорозмірна гардеробна (2-лінійна, коридор і полиці по бокам). А ті закутки у спальнях - то якась пародія, будь-яку ідею можна довести до абсурду.

 

Добавлено через 1 час 8 минут

Половина сімей мають дві та більше дітей. 110м2 то для них вкрай мало, бо треба вмістити три спальні кімнати
А я сказав-нормально. Половина сімей за щастя б мали.

 

Якщо апелювати до логіки то ваш Дмитро вважає що оптимальна площа для будинку десть 140-160м2
На 3 спальні? Сумніваюсь, що він таке б ляпнув. Ви нічого не фантазуєте?

 

Приведіть мені хоч одне відео де вказується для конкретно якого складу сім'ї він робить проекти? Де той хто має стати головним субїєктом проектування? Тобто замовник з сімїєю.Де? Я щось не побачив там такого. Він по своїнедосвідченності забув головний фактор проекту.
А ви ще каталоги z500 чи PolarHouse з спересердя погризіть - там теж склад сім’ї неясний.

 

 

Про хол то хибна думка. Хол та інші прохідні зони на 10 приміщень першого поверху майже такий самий за площею як два холи для 5кімнат на кожен поверх.
Що це за дріб’язковість необгрунтована... Давайте вже мільйон приміщень..

 

Може поговоримо чому в назві блогу є слово ЕКО-квартал? Є припущеня у вас? Яким боком там це слово, хіба то не просто маркетингова данина новомодному тренду початку 2000х?
Взагалі чихати, це його проблеми. Може красиві маркетингові назви то взагалі поширене явище.

 

За грубощі вибачаюсь, та ви самі почали знаки оклику ставити, тональністю давити і болдом виділяти. Я не люблю так. І взагалі наша бесіда скидається на схоластичний диспут, коли аргументація підганяється під відому відповідь. Нецікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За грубощі вибачаюсь, та ви самі почали знаки оклику ставити, тональністю давити і болдом виділяти. Я не люблю так. І взагалі наша бесіда скидається на схоластичний диспут, коли аргументація підганяється під відому відповідь. Нецікаво.

 

Будь ласка без емоцій, вони вам заважають читати уважно та сприймати конструктивно те шо написано іншими користувачами. Через емоції ви починаєте незрозуміло з чого ображатись та грубити. Знаки оклику були в назві одного з відео вашого улюбленця, що я навів лише як цитату. Це його манера трикрапки ставити після кожного слова та по три знаки оклику. В коментах під відео то видно.

 

Вам нецікаво стало? То бувайте, дякую за співбесіду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один из его подписчиков задумал строить дом по рекомендациям блогера. Требуемая площадь у него выходила более 210м2 (4спальни, кабинет плюс два санузла с топочной плюс на каждую спальню гардероб, столовая гостиная кухня кладовая и пятый гардероб при входе) Получилось что:

Коридоры длиной в 9м с проходными зонами без единого окна потянули на 30м2.

Ну так тоже нельзя относится к своему дому - это у блогера что-то с головой не все в порядке. Хорошо хоть с Вами поделился проектом.

И при чем тут "советы автора ролика" если именно блогер сделал такие коридоры? Пусть блогер визуализацию сделает в planopal, не поленится, и все сам поймет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так тоже нельзя относится к своему дому - это у блогера что-то с головой не все в порядке. Хорошо хоть с Вами поделился проектом.

И при чем тут "советы автора ролика" если именно блогер сделал такие коридоры? Пусть блогер визуализацию сделает в planopal, не поленится, и все сам поймет.

 

Блогер это и есть автор ролика, видеоблогер. По его урокам и рекомендациям один из его подписчиков то бишь зритель решил нарисовать сам себе проект. Наслушался полезных советов в духе "как вырезать себе аппендикс". Нанял девочку-чертежника и начал сам проектировать согласно заветам блога которого насмотрелся. Возможно другого пути у него и не было. Проектом он поделился со всеми, просто я единственный кто написал свои замечания к нему.

 

Конечно у каждого своя голова на плечах, и зритель который сам себе проектировщик сам себе и виноват что думал не своей головой а чужой. Но хоть какая то минимальная ответственность на советчике должна же быть, особенно для того который заявляет о своей высокой компетентности и является одним из лидеров общественного мнения в строительном сообществе на русскоязычном ютубе. Как минимум своей репутацией он должен отвечать за подобные советы.

 

Кстати он проект своего подписчика в целом похвалил, наверное потому что не замечает тех недостатков которым он сам учит. В своих проектах делает подобные коридоры (его

на 140м2 дома приходится коридор в почти 30м2!) Люди не особо понимая пространство на плане и не имея практического опыта перенимают такие "решения".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

tort, спасибо вам огромное за создание данной темы, сам давно подсел на этот канал и много чего для себя взял как догмы, а оказалось показалось)))

Чуть сам не купил его проект, а может его и возьму за основу, всё таки планировки частично интересные и некоторые моменты очень полезные...

Всё таки было забавным то, что его никто не знает и слышать о нём не слышал...

Ещё меня насторожил его ответ по поводу моей просьбы дать контакты человека, который строит Один из выбранных мною проэктов, реально был готов поехать и посмотреть, ощутить, так сказать воочую:

сейчас будет его ответ: "не смогу. данные клиентов конфиденциальны " "кто будет не против показывать свои дома публично, тот будет снимать выпуски/делиться фото.

я не задаю такие вопросы своим клиентам по стройке и проектам - это ставит заказчиков в неудобное положение.

уважение частной собственности у меня на высоком месте. это пришло за годы в строительстве. постарайтесь пока понять так, а когда будете строить свой дом - поймёте всё, что я написал"

Хотя на следующий день зашёл в первый попавшийся мне строящийся дом и познакомился и с хозяином и с его идеями и сколько площадь, в общем человек первому встречному без вопросов всё рассказал и показал)))

И своей темой, в которой вы так же отметились, я и хотел найти людей кто покупал и строился у него...А оказалось, что и нет таких...

И теперь ещё просьба к вам, первое, что я сделал это пытался найти отзывы о нём на форумхаус и строимдом, если вас не затруднит, где-то в названии темы укажите

"goodfamilyhouse"

ЗАранее благодарен...Дабы люди были более критичны

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...