Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення першого поверху

Ky33ja

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

Таке питання, є двох поверховий будинок, хочу утеплити пінопластом тільки перший поверх (так як на цілий не вистачає грошей :( ). Чи можна так робити? Чи буде забивати з верху дощ? Як це краще зробити?

Всім наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як не має іншого виходу, то утеплюйте що можете. Чим побільше. Старайтесь зачепити рівень міжповерхового перекриття. А щоб дощ не так впливав вчепіть зверху по пінопласту відлив з бляхи як для вікон і він трохи прикриє.

 

Але можливо краще було б утеплити другий поверх а не перший. Звичайно якщо ви його використовуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке питання, є двох поверховий будинок, хочу утеплити пінопластом тільки перший поверх

ви маєте на увазі - утеплення стін будинку?

А в якому стані у вас дах та горище? На мою думку - якщо немає одразу всіх коштів, то : - візьміть тепло-кредит в Приваті на все утеплення;

- вкладіть наявні кошти в утеплення перекриття будинку. а в слідуючому сезоні - утеплення стін.

У процентному відношені тепловтрати стін не настільки високі в порівнянні з втратами тепла через дах та вікна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Таке питання, є двох поверховий будинок, хочу утеплити пінопластом тільки перший поверх (так як на цілий не вистачає грошей ). Чи можна так робити? Чи буде забивати з верху дощ? Як це краще зробити?

Всім наперед дякую!

Всё должно быть в балансе.

Если утепляете стены, но у вас всё тепло "улетает" в холодный потолок, то толку в этом мало.

 

Так что, лучше, всё таки, как то утеплить весь дом, но отсечь межетажное перекрытие и временно превратить его в чердачное. Т.е. превратить межетажное перекрытие в полноценную ограждающую конструкцию.

Если вообще никак не утеплить весь дом, то тем более, нужно уделит внимание потолку первого этажа. Или временно или постоянно утеплите перекрытие, куда будет улетать 25-30% тепла. Тем более, тёплый воздух, как известно, будет стремиться подниматься к наивысшей точке и там уже превращаться в холодный.

Как конкретно сделать это именно у вас - нужно разбираться по месту.

 

Избежать затекания воды в утепление только первого этажа совсем не сложно: нужно предусмотреть отливы по верху утеплителя.

 

Но не забывайте, что такое решение будет наносить вред всей стене, поэтому это временное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно, избежать попадания влаги между XPS и фасадом можно, установив отливы. Но с другой стороны, как будет фасад смотреться, если вы сначала первый этаж сделаете, а через какое-то время второй? Или вы не планируете делать финишную отделку? Так тоже не совсем правильно, экструзию нельзя оставлять открытым.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З покраскою зачекаю. Стіни муровані з білої силікатної цегли, з "воздушкою" яка нічим не заповнена. Зимою від стін дуже холодно, таке враження що з них дме вітер.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіни муровані з білої силікатної цегли, з "воздушкою" яка нічим не заповнена.

 

Засипте в проміжок ЕППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка ефективність? І де при цьому буде точка роси?

 

Добавлено через 1 час 37 минут

А на рахунок шкоди стіні. Ви маєте наувазі те що не вся стіна буде утеплена? А як же тоді утепляють багатоповерхові будинки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як же тоді утепляють багатоповерхові будинки?

Нарушая строительные нормы и закон, на минуточку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка ефективність? І де при цьому буде точка роси?

 

Спочатку Ви дайте схему стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Від середини - цегла, потім пустота в пів цегли і зовнішня стіна з білої силікатної цегли (пів цегли)

 

Добавлено через 1 минуту

Можливо таке, що якщо утеплити тільки перший поверх, ніякого результату це не дасть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від середини - цегла, потім пустота в пів цегли і зовнішня стіна з білої силікатної цегли (пів цегли)

 

Пустота в пів-цегли - Ваше все: заповнюйте утеплювачем і буде Вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, пінопласт з назовні не дасть результату? Хата мурована давно, не знаю яка та пустота і не знати як утеплювач її заповнить. А якщо зверху то точно буду знати, що кожен сантиметр ізольований :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, пінопласт з назовні не дасть результату? Хата мурована давно, не знаю яка та пустота і не знати як утеплювач її заповнить. А якщо зверху то точно буду знати, що кожен сантиметр ізольований

 

У Вашому випадку це хороший вибір: можна пінопластову крихту як відходи, не треба оздоблювати, що суттэво зекономить гроші та дасть можливість утеплити весь дім одним махом. Технологія відпрацьована і на форумі розписана. Зможете зробити самостійно, а отже зекономити на майстрах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...