Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проблема з отворами в керамограніті

WWWovan

Рекомендовані повідомлення

Працює у мене зараз "чудо-плиточник".

Наче, в загальному й непогано працює. Але з отворами у нього щось не заладилось.

Сотворив таке "чудо" і каже, що верх закриє шматком плитки, але з боками нічого адекватного зробити не може.

Чи реально насправді зробити адеватно отвори за таких умов? Подивився розміри рамок під розетки. Схоже, що не перекриється справа... :-(

IMG_20170705_204043.jpg

IMG_20170705_204035.jpg

IMG_20170705_204025.jpg

 

Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это не к мастеру претензии,а к тому,кто раскладку делал.Физически не реально вырезать такие отверстия,расколется любая плитка.Если общая ширина рамки перекрывает проём,то надо выставить идеально посередине подрозетники,ведь сейчас они смещены влево.

 

Померял свои рамки,153 мм.Ещё у Вас на швы минимум 3-4 мм выйдет,так что если выставите подрозетники строго по центру,то всё будет отлично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там нет там ничего сложного.

Укладывается плитка. Потом коронкой вырезаются отверстия.

А только потом ставятся подрозетники. Формат плитки значения не имеет.

1517275524_371.thumb.JPG.14df463cedcecdf80bc6f91e5cdb112d.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это не к мастеру претензии,а к тому,кто раскладку делал.Физически не реально вырезать такие отверстия,расколется любая плитка.Если общая ширина рамки перекрывает проём,то надо выставить идеально посередине подрозетники,ведь сейчас они смещены влево.

 

Померял свои рамки,153 мм.Ещё у Вас на швы минимум 3-4 мм выйдет,так что если выставите подрозетники строго по центру,то всё будет отлично.

 

Дякую за ідею. Поговорю з електриком.

 

Добавлено через 9 минут

Там нет там ничего сложного.

Укладывается плитка. Потом коронкой вырезаются отверстия.

А только потом ставятся подрозетники. Формат плитки значения не имеет.

 

У Вас на фото поля поширше будуть. В мене маленькі зовсім виходять (((

Точно з такими як у мене полями адекватно можна буде вирізати коронкою отвори на вкладеному на стіну керамограніті(на всяк випадок, наводжу розмір плитки(146x593x9) )?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене полями адекватно можна буде вирізати коронкою отвори

 

если заморочиться гидрорезаком можно сделать.

но проще всего таки коронкой вырезать ближе к центру и потом вставить подрозетники ну и все это дело синей изолентой, чтоб на века

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поставил фото которое было под рукой.

Ещё раз повторюсь: ни формат плитки ни расположение отверстия роли не играют.

Отверстие вырезается после укладки плитки.

В моём случае все три блока стоят чётко в центре плитки.

У этой плитки завалены края. И при перекосе рамка не прилягала бы плотно к плитке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант толковый.Но к нему необходимо заранее готовится,ведь иначе коронкой перережится провод,по сути необходимо где то в стороне в пустоте спрятать провод и затем оттуда его выколупать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Естественно.

Зато на выходе получаем подрозетник вровень с плиткой.

Полное совпадение его и отверстия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заморочився я таки і повіз на гідроабразив.

Наводжу фото того, що вийшло:

IMG_20170708_140705.jpg

IMG_20170708_140713.jpg

 

Тепер у мене два нові питання:

1. Придивився до вже покладеного(ще не фініш) і в душовій ніші побачив сколи на зрізі:

IMG_20170708_152519.jpg

IMG_20170708_180114.jpg

IMG_20170708_180128.jpg

IMG_20170708_192505.jpg

Якщо заміряти, то найбільші сколики закінчуються на 3 мм від вершини кута. Заставляти перекласти дані відрізки чи воно нормально фугою закриється(фуга буде міровська в тон плитки)?

 

2. Вчора вибирали фугу. Потрібно 3 різні кольори і якось так виходить, що на кожен подобається 3-х різних брендів:

для білої плитки - mira 114

для сірої - mapei ultracolor plus 110 манхеттен

для графітової - Atis антрацит А 114 або cerasit CE40 графіт 16

 

Якщо міру радив плиточник, про mapei знайшов наче позитивні відгуки, то про атіс, який дуже просували в агроматі відгуків жодних не знаходжу і це мене нашвтохує на думку не зв'язуватись. Про фуги cerasit знаходив швишде погане ніж хороше...

Просвітіть, будь ласка, відносно обраних брендів фуги. Може взагалі щось краще порадите? (те чого ми вчора не могли бачити в агроматі чи епіцентрі)

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про затирку (фугу) тут рядом темка . Там вже все писано- переписано ... www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=52406&page=22

 

Про отвори в политці (керамограніті) варіантів мінімум пять , в ютубі теж є наглядно. Але проблема вже вирішена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про затирку (фугу) тут рядом темка . Там вже все писано- переписано ... www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=52406&page=22

 

Про отвори в политці (керамограніті) варіантів мінімум пять , в ютубі теж є наглядно. Але проблема вже вирішена.

 

Читав я ту тему. На жаль, там про Atis жодної згадки...

 

Іван, а що відносно кута? На жаль, поки, інформації в гуглі-ютубі не знайшов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не являюся великим спецом , тільки вчуся . Однак якщо за щось беруся , то фундаментально ))) . Моя точка зору щодо кута . Таке враження по фото , яке якісне , до речі ... Плиточник ваш плитко ріже або цвяхами, або звичайним стіклорізом, напевно ))) потім відколює плоскогубцями те, що не відламалося . Якби не було , але це точно не моркроріз і не сухоріз монтоліт, до прикладу. Там треба було зарізатися з запасом , і полірнути черепашкою. Тоді проблем би не було. Або міняти плитку , або щось думати з декоративним кутиком в тон. Шов нормально туди не ляже. ІМХО.

 

Щодо затирки , за церезіт і за адіс забудьте поки що. Беріть перевірений мапей , ну чи вже міру ... будете краще спати. Якщо це санвузол, то епоксид.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це санвузол. І душовий піддон, зокрема...

IMG_20170708_140458.jpg

Ой щось маю сумніви, що плиточник з епоксидом дружить. Але спитаю завтра...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не являюся великим спецом , тільки вчуся .

 

Щодо затирки , за церезіт і за адіс забудьте поки що. Беріть перевірений мапей , ну чи вже міру ... будете краще спати. Якщо це санвузол, то епоксид.

 

То шо Вы " только учитесь" это понятно , но не стоит ставить в один ряд Атис ( а не адис ) и Церезит. Церезит действительно г@ вно , а вот Атис ......( Скорее всего Вы с ней не работали ). А по поводу углов - скорее всего такой пункт как " точная подрезка + шлифовка кромки " с соответственной оплатой , у Вашего плиточника вообще отсутствует - вот и маемо то шо маемо .Ну и про раскладку плитки не он не Вы не слышали.:flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по поводу углов - скорее всего такой пункт как " точная подрезка + шлифовка кромки " с соответственной оплатой , у Вашего плиточника вообще отсутствует - вот и маемо то шо маемо .Ну и про раскладку плитки не он не Вы не слышали.:flag1:

 

Щодо кута? Фугою його не врятуєш?

 

Про плиточника окрема тема. Його привели маляри з перконуванням, що хороший... Але, справді, маємо, що маємо... Розмови про те, що буде косо-криво не було. Тому зараз або змушувати щоб вибив ці плитки і порізав нормально або, справді, фуга це закриє...

 

Розкладку робила дизайнер. Тут плиточник не винен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дизайнер балбес, а плиточник должен был подсказать что раскладка нивпи@ду.

судя по сколам похоже что резалось болгаркой, притом с не очень качественным диском. боюсь что если даже заставите переделать, то лучше не получится. фугой врятуеш, только если наложить чуть больше и стянуть с напуском на сколы, но какой вид в итоге получится хз, попробуйте.

а внешний угол как сделан?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо кута? Фугою його не врятуєш?

 

Розмови про те, що буде косо-криво не було. Тому зараз або змушувати щоб вибив ці плитки і порізав нормально або, справді, фуга це закриє...

 

Розкладку робила дизайнер. Тут плиточник не винен.

 

По поводу угла - "без проблем " фугой можно перекрыть - но шов будет порядка 5 мм ( и скажу с большой уверенностью , что через полгода Вы на это не будете обращать внимание ) но сейчас Вы хотите " идеал" .

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дизайнер балбес, а плиточник должен был подсказать что раскладка нивпи@ду.

судя по сколам похоже что резалось болгаркой, притом с не очень качественным диском. боюсь что если даже заставите переделать, то лучше не получится. фугой врятуеш, только если наложить чуть больше и стянуть с напуском на сколы, но какой вид в итоге получится хз, попробуйте.

а внешний угол как сделан?

 

на зовнішній кут плиточник хотів модинг ставити. я наполіг на зарізах під 45 грудусів. На перший погляд вийшло.

На жаль, не фотографував крупним планом. Можна побачити на даному фото:

image.jpg

Ніби, термпимо... Проте, як має бути в ідеалі, я не знаю. :-(

 

Добавлено через 1 минуту

По поводу угла - "без проблем " фугой можно перекрыть - но шов будет порядка 5 мм ( и скажу с большой уверенностью , что через полгода Вы на это не будете обращать внимание ) но сейчас Вы хотите " идеал" .

 

Щодо "ідеалу", знаю, що якщо вийде страшненько, потім ще довго собі мозок виїдатиму... Натура така...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там ещё по подиуму вопрос. обычно облицовывается подиум и накрывается нижним рядом стены. у вас наоборот.

 

Добавлено через 54 секунды

и с основным полом похоже та же история.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не стоит ставить в один ряд Атис ( а не адис ) и Церезит. Церезит действительно г@ вно , а вот Атис ......( Скорее всего Вы с ней не работали

 

Іменно . Напишіть пару слів про неї . Не те що не працював ... В очі не бачив... От тільки що найшов в нет- магазині , хоть знаю, що існує .

 

По поводу угла - "без проблем " фугой можно перекрыть - но шов будет порядка 5 мм

 

А глазур з плитки знімається при такому широкому шві ? Дякую ...

 

Ну і про дизайнера ... Тут я просто згадав Земскова і його нелюбов до них ... )))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо кута? Фугою його не врятуєш?

 

Про плиточника окрема тема. Його привели маляри з перконуванням, що хороший... Але, справді, маємо, що маємо... Розмови про те, що буде косо-криво не було. Тому зараз або змушувати щоб вибив ці плитки і порізав нормально або, справді, фуга це закриє...

 

Розкладку робила дизайнер. Тут плиточник не винен.

 

Скажите пожалуйста во сколько оценили работу плиточника : плитка ,затирка , гидроизоляция?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите пожалуйста во сколько оценили работу плиточника : плитка ,затирка , гидроизоляция?

 

180 грн/кв. м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вован , ви так і не сказали, чи дружить плиточник з епоксидом ... ? І ще ...

 

Скажите пожалуйста во сколько оценили работу плиточника : плитка ,затирка , гидроизоляция?

 

Пару слів про гідроізоляцію . Чи робилася ... Якщо так , як і якими матеріалами ...

 

Дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вован , ви так і не сказали, чи дружить плиточник з епоксидом ... ? І ще ...

 

 

 

Пару слів про гідроізоляцію . Чи робилася ... Якщо так , як і якими матеріалами ...

 

Дякую.

 

Питав вчора. Очікувано, не дружить. Закупив Мапея і міри... Ще думаю купити міровського силікону на кути біля інсталяції в туалеті(інсталяція обшита гіпоскартоном, силікон на стики нгіпсокартону і бетону думаю)

 

Гідроізоляція низу піддону(десь 40 см висоти стін і підлоги) і підлоги в решті ванни робилася Ceresit CR 65.

Правда, піддону до заливки стяжки для формування самого піддону добровільно, а поверх стяжки і підлоги в решіт ванни примусово. За словами плиточника воно не треба, клей, плитка, затирка більш ніж достатньо ізолюють.

 

Ще раніше під стяжкою однорівневої пділоги(без "сходинки" під душовий піддон )майстри, які її робили, зробили гідроізоляцію тим же CR65 підлоги і десь по 10 см на стіни у всій ванній. То, думаю, це буде додатковим захистом. Плиточнику це не розказував, на всяк випадок щоб не надіявся на неї.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...