Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скорость циркуляционника и температура в доме

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

У меня в системе отопления (теплые полы) задействовано несколько циркуляционных насосов:

- Н1 между накопительным баком и гребенками теплого пола

- H2.1 и H2.2 между подачей и обраткой гребенок первого и второго этажей.

Про регулировку гребенок я читал. А вот как влияет мощность/скорость циркуляционника на эффективность отопления, нигде не нашел. Как изменится температура и потребление энергии, если увеличить скорость Н1? А если увеличить Н2?

 

Циркуляционники Grundfoss с ручной регулировкой мощности на 3 позиции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Детально описувати дуже довго... Зміна швидкості теплоносія повинна бути розрахунковою під кожну конкретну ситуацію.

Якщо коротко:

Насос ТП, менша - відсутність "драбини" але менший теплозйом. більша - "драбинка" можлива але знімите більшу потужність з ТП

насос на котлі, за мала - тактування (нема мін розходу = мала дельта, перегрів = відключення і так в циклі), завелика - тактування, бо не встигне передати в систему = горяча обратка = мала дельта (перегрів) = тактування. + велика швидкість = шум системи (росте турбуленція = ріст опору системи).

А тепер це перемножити на варіанти : тип котла, якість розрахунку СО, якість виконання розрахованого, конкретна ситуація з температурами, настройками котла...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, собственно я упростил задачу. У меня бак ТА, который демпфирует котел. (между ним и котлом есть свой насос). Потому на насос влияние минимальное. У меня проблема в какой-то мистике: ставлю на подачу 27, получаю в обратке 23. Ставлю подачу 29, опять получаю 23 в обратке. И не могу понять, как это.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, собственно я упростил задачу. У меня бак ТА, который демпфирует котел. (между ним и котлом есть свой насос). Потому на насос влияние минимальное. У меня проблема в какой-то мистике: ставлю на подачу 27, получаю в обратке 23. Ставлю подачу 29, опять получаю 23 в обратке. И не могу понять, как это.

А как долго Вы держали болие высокую подачу?Может полы в себя больше начинают брать тепла,по этому и обратка не меняется.Тем болие для них дельта в 6° будет незаметна для обратки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ставил температуру на сутки. И через сутки проверял. Не изменилась ни температура обратки, ни температура самих полов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ставил температуру на сутки. И через сутки проверял. Не изменилась ни температура обратки, ни температура самих полов.

 

Пф...тут у моего товарища,только через неделю обнаружилось,что полы работают).А Вы говорите про сутки и ждёте изменений в обратке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Oleg9293, тиждень це вже перебор. Дві - три доби цілком реально (для першого запуску). У мене на 3 добу відчулась різниця явно. В роботі ж, коли зміна на 1 - 2 градуси, звичайно швидше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пф...тут у моего товарища,только через неделю обнаружилось,что полы работают)

Та ну, який тиждень ? Вони що, на метр глибини в стяжці залиті? Через годину-другу і/ч термометр вже фіксує підвищення температури підлоги. Це для першого запуску. А так - я вже за годину маю підвищення Т на два градуси (місцями на підлозі на 3).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, який тиждень ? Вони що, на метр глибини в стяжці залиті? Через годину-другу і/ч термометр вже фіксує підвищення температури підлоги. Це для першого запуску. А так - я вже за годину маю підвищення Т на два градуси (місцями на підлозі на 3).

Я констатировал факт,а не свою фантазию).Нет,не метр,но это был первый запуск осенью после свежепостройки дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...