Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте, пожалуйста, плита на ленточном фундаменте

Irina_G

Рекомендовані повідомлення

В 01.08.2023 в 11:30, dragon200 сказал:

Трохи поворушу тему. 

Маю фундамент стрічковий 1.3м зверху планується плита-чорнова підлога, товщина 15см, по проекту армування арматурою 8 200х200мм. Зворотня засипка пісок + суглинок, трамбував віброгогою добре, але все одно побоююсь що трохи може просісти, хочу перестрахуватися.

Проаналізувавши прочитане, вирішив робити так:

1. Основне армування 10 арматурою із кроком 250-300мм. Арматуру буду розташовувати в нижній частині плити на відстані десь 30-40см. (Щоб вийшло як плита перекриття поверху)

2.У місцях стрічкового фундаменту під кутом 90градусів з кроком 1м буду класти 12 арматуру з випуском 2м (у верхній частині плити).

3. У місцях де плануються стіни, також у верхній частині плити додатково покладу 2 - 3 прутки 8арматури. 

Шановні підкажіть, таке рішення буде краще ніж просто армування 8арматурою із кроком 200х200 чи то не дасть ніякого суттєвого ефекту, якщо земля під плитою почне просідати? 

До вирішення вашого питання потрібно підходити комплексно, чи буде у вас тепла підлога, для неї свої вимоги, чи звичайне радіаторне або комбіноване. Які матеріали для утепленя підлоги будете  використовувати.

А якщо тільки питання в армувані то робіть по ДСТУ для цього в нас діють ЕВРОКОД 2 ДСТУ-Н Б EN 1992-1-1.

dstu-n-b-en-1992-1-1.pdfdstu-n-b-en-1992-1-1.pdf

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...