Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фарба по штукатурці без шпаклівки?

9mxlh

Рекомендовані повідомлення

Дано: новобудова (будинок) з досить рівною штукатуркою (цементно-вапняною) і невимогливий до "гладкості" стін замовник (я).

 

Виникла ідея пофарбувати штукатурку фарбою, не заморочуючись із шпаклівко (час, гроші). Причому, самостійно ( досвіду немає, але руки... є) і щоб екологічно. Знайомі майстри стверджували, що це реально, але радили різні фарби - прімалекс, альбу або силікатну.

 

Поділіться досвідом з цього приводу, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання не в можна -не можна а у резулдьтаті і чи він вас влаштує. По штукатурці без фпаклівки залишиться груба текстура штукатурки. Глибокі пори можуть не перекритись фарбою.

 

Технічних протипоказань не бачу. Попробуйте десь кусок - гляньте на вигляд, чи влаштує.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо штукатурка затерта нормально. То можна вапняною фарбою пофарбувати.

Водоемульсію і тд я б не брав. Для неї краще б гладку стіну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання не в можна -не можна а у резулдьтаті і чи він вас влаштує. По штукатурці без фпаклівки залишиться груба текстура штукатурки. Глибокі пори можуть не перекритись фарбою.

 

Технічних протипоказань не бачу. Попробуйте десь кусок - гляньте на вигляд, чи влаштує.

 

Я планував "трактувати" текстуру штукатурки як декоративну і видавати за модний дизайн )

 

Можна - маю на увазі чи немає технічних якихось протипоказів.

 

Добавлено через 3 минуты

Вичитав, що після силікатної фарби будуть проблеми в подальшому, бо вона так проникає, що більше нічого до цієї стіни не триматиметься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я планував "трактувати" текстуру штукатурки як декоративну і видавати за модний дизайн )

Расшейте гвоздем или отверткой на "плиты", вскройте лаком и выдавайте за лофт:)

o161058.jpg.1495ee5012459ea21e25de5a6a9e16eb.jpg

maxresdefault.thumb.jpg.edc2e6bd803d3059ffdfd61e1f0e041d.jpg

getmana3.jpg.1cb398df53a8e40ce067c0be96b2f94f.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расшейте гвоздем или отверткой на "плиты", вскройте лаком и выдавайте за лофт:)

А если в двух словах пожалуйста:

1.расшивать по сырому?

2. что за лак использовать, как наносить?

3. Что то за декоративные крепежи по углам псеадоплит? Как их сделали?

Змінено користувачем Hotab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фарбував найдешевшим білим Прималексом + їх баночки з кольором (правда там обмежена гамма кольорів і пастельні) - фарба мені сподобалась, легко наноситься в два шари (в мене була вапняна шпаклівка по газоблоку, грунтовку розбавляв водою), єдиний мінус - вона не водостійка, звичайно, і бруд з неї не відмиєш (сама фарба волога стирається).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если в двух словах пожалуйста:

1.расшивать по сырому?

2. что за лак использовать, как наносить?

3. Что то за декоративные крепежи по углам псеадоплит? Как их сделали?

1. Удобнее и легче, конечно, если по сырому расшить, а после высыхания просто "доработать" швы сложенной в 2-3 раза наждачкой. По сухому чуть дольше попотеть придется)

2. Лак любой интерьерный на водной основе - тут в зависимости от бюджета; можно взять лак панельный от Ирком и закатать валиком(кистью, пульвером) в 2 слоя - будет дешево и сердито.

3. По сырому "вырезается" горлышком пластиковой бутылки нужного диаметра. По сухому есть насадки на дрель:good:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...