Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заміна підлоги в квартирі. Допоможіть з вибором

Васус

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, шановні форумці. В планах капітальний ремонт однокімнатної "гостінки". Одним з етапів ремонту буде заміна підлоги в усій квартирі (сумарна площа приблизно 21 кв. м). Постало питання з правильного облаштування підлоги. Зараз у кімнаті, та кухні та у передпокої дерев'яна підлога на лагах, у ванній кімнаті - плитка. Для оцінки відстані до плити зняв одну дошку в непримітному місці. Ситуація щодо товщини покриття така: 40 мм дошка, 40 мм лаги з дошки, приблизно 35 мм відстань від лаги до бетону в тому місці, де знімав дошку. Заглядав під підлогу - всі лаги підняті над бетоном.

 

Як правильно облаштувати нову підлогу? В кімнаті планується ламінат, а на кухні та у передпокої керамограніт. Метою заміни підлоги є не тільки естетика, а і покращення звукоізоляції від сусідів знизу (у мене останній поверх), бо чутно їхній телевізор, а іноді і вібрацію телефону.

 

Прошу прокоментувати та дати поради/настанови щодо "пирога" підлоги. додав схему із сайту роквула, зі схемою цього рішення

Спочатку вирівняти сумішшю для стяжки площину плити відносно найвищої точки. Потім покласти шар базальтової вати, наприклад роквул, 50 мм; після цього 2 шари фанери або OSB по 15 мм; підкладка під ламінат 3 мм і сам ламінат 12 мм в кімнаті

для кухні і передпокою: 1 шар фанера/осб 24 мм + 1 шар ГВЛ 10 мм; керамограніт разом з клеєм 12 мм

 

 

Заливати стяжку товщиною близько 100 мм не хочеться через час висихання та трудовитрати

photo_2019-01-22_18-45-46.thumb.jpg.0e3098afcaa17b12803d62ef1699c23a.jpg

11072018-rw-rus-pho-14-soundproofing-of-the-floor-for-a-dry-screed.thumb.jpg.2a3f60951fde0726b25d184f81d4d5fa.jpg

Змінено користувачем Васус
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант не знімати лаги, а покласти на них фанеру і далі за переліком не розглядаю, бо стелі і так низькі, а рівень підлоги в такому випадку підніметься

 

Чи все-таки краще замість фанери залити стяжку, використавши при цьому вату меншої товщини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

утеплювач\звукоізоляцію краще в 2 шари (25+25, чи 30+20) з розбіжкою швів

оскільки плануєте без стяжки, то необхідно ідеально виставити утеплювач. В залежності від кривизни плит і перепадів між ними, це може бути нелегким завданням. У мене були великі перепади, клеїти на клей дорого, дуже дорого, трамбованому піску не довірився, вирішили класти на роствор 1:4 :o не раджу. Я б спробував "гарцовку" : пісок + цемент і трохи води перемішати, і так класти плити звукоізоляції. Удачі в нелегкій справі, тільки демонтаж чого вартий .. хіба що людей найматимите.

товщина стяжки може бути 50мм і менше, якщо використовувати готові якісні суміші, але краще найняти фахівців з досвідом, які зроблять самі суміш з армуванням, пластифікатором, фіброю, доглянуть і дадуть гарантію. 100мм+ радять для теплої водяної підлоги, якої у вас не буде.

Є ще наливні підлоги, товщина може бути 25мм, але коштує мішок 200++ грн. Церезіт наприклад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

демонтаж це найменше про що я переживаю (хіба тільки проблема дошки потім на дачу вивезти)

кривизна і перепади плити стануть відомими лише після зняття цього покриття

 

загалом почитавши наш форум, місто майстрів та інші, дійшов висновку, що мій запланований варіант має право на існування. Лишилося тільки питання щодо укладання осб. розбіжка то зрозуміло, а от чи потрібно розрізати листи (2500х1250) на менші, оскільки такого листа в деяких місцях вистачить від стіни до стіни (форму кімнати додав у вкладення)

1.jpg.7a2966ebc28565cf3030d6c94864c2c2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ОСБ то я ще взяв би з шипом та пазом, плюс пустити в розбіжку і було те що треба.:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как осб или фанеру ( я бы выбрал фанеру) собираетесь крепить?

 

чим фанера, на Вашу думку, краща? що те, що те клеєне, а різниця в ціні відчутна

кріпити на саморізи, якщо є шип-паз, то і проклеїти можна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

на скільки життєздатний варіант укладання лагів на плиту перекриття лагів із старої дошки, що була на підлозі, потім два шари осб товщиною 12-15мм кожен в розбіжку, піддложка, ламінат?

застеляти всю квартиру підлоговим роквулом/техніколем виходить достатньо фінансово накладно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...