Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки насправді коштує будівництво будинку?

alona.cat

Рекомендовані повідомлення

Всім Доброго дня! Ми з чоловіком думамо будувати будинок, бо все переглядаємо напівготові чи готові варіанти, а панування ну взагалі не підходить. Вирішили що будемо будуватися, але не знаємо чи варто розпочинати. Бажння є, на роботу налаштувалися, але от з прорахунками біда(

Ми розрахували (без ціни участка) на коробку будинку 120м.кв. (будинок з мансардою) близько 20-25тис. доларів (багато що робити плануємо власними силами). Але дехто зі знаймих каже що на коробку по 50-60тис.доларів витратили. І тепер ми навіть не знаємо на що хоча б приблизно розраховувати, чи дійсно ми чогось не враховуємо і скільки приблизно ще потрібно на наповнення коробки? Можливо хтось будувався за останні роки і може приблизно свій досвід розказати, щоб ми хоча б орієнтовно для себе розуміли чи варто починати чи ні???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас приблизно така ситуація, правда будинок 140 м, один поверх, практично все своїми руками, затрати десь в такому діапазоні. Якби вся сума була одразу на руках, думаю ми б легко витратили б її зробивши лише половину від того, що є. Будівництво з зарплати ж сильно розтягує процес, але дозволяє приймати більш виважені рішення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім Доброго дня! Ми з чоловіком думамо будувати будинок, бо все переглядаємо напівготові чи готові варіанти, а панування ну взагалі не підходить. Вирішили що будемо будуватися, але не знаємо чи варто розпочинати. Бажння є, на роботу налаштувалися, але от з прорахунками біда(

Ми розрахували (без ціни участка) на коробку будинку 120м.кв. (будинок з мансардою) близько 20-25тис. доларів (багато що робити плануємо власними силами). Але дехто зі знаймих каже що на коробку по 50-60тис.доларів витратили. І тепер ми навіть не знаємо на що хоча б приблизно розраховувати, чи дійсно ми чогось не враховуємо і скільки приблизно ще потрібно на наповнення коробки?

вот с этого самого и начните - с рабочего проекта, подготовьте или закажите смету с материалами и работой, будете иметь все наглядно под рукой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось будувався за останні роки і може приблизно свій досвід розказати, щоб ми хоча б орієнтовно для себе розуміли чи варто починати чи ні???

Алёна, я перед таким же вопросом стою. Мне тоже интересно. Кто знает, подскажите нам :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алёна, я перед таким же вопросом стою. Мне тоже интересно. Кто знает, подскажите нам :)

 

Площадь фундамента 135м2:

1)Земляные работы:

работа=32660

материалы=15449

механизмы=1300

2)Бетонные работы:

работа=70800

материалы=228732

механизмы=13900

3)Гидроизоляция:

работа=3200

материалы=3222

механизмы=400

----------------------------

Итого: 369663грн или 14786уе. Это сумма для самостройщиков, без прорабских.

31.thumb.jpg.7fb060d3c64052f9e16cacc0bd38f338.jpg

32.thumb.jpg.b6681440a68590cdae146adfbcd4d4a3.jpg

35.thumb.jpg.73ca9290f1b2daf2325b2e184e1532c3.jpg

39.thumb.jpg.7ef2fe01851476cdcba39837fd52db0c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итого: 369663грн или 14786уе. Это сумма для самостройщиков, без прорабских.

Есть еще и такой опыт

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4974022&postcount=239

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

"ляпнуть" сумму - ума много не надо... я только смете доверяю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"ляпнуть" сумму - ума много не надо... я только смете доверяю

Ну это вам лучше спросить или заказчика или подрядчика, я вроде и ссылку на тему дал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...