Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите с отоплением комнаты с панорамным окном!

Kasandra

Рекомендовані повідомлення

Теплый пол под под ламинат?

 

Добавлено через 1 минуту

У Вас теплый пол или Вы рекомендуете теплый пол? У нас будет ламинат , поэтому теплый пол отпадает, водяной так точно, електрический не хочу

 

 

у меня ламинат на кухне, в планах было и в ванную его уложить но остатки плитки взяли свое )))

так вот, когда заливал стяжку на водяным полом (пирог 8 см) заложил еще и електрический пол феникс.......это было в 2017 году....

на сегодня все работает, ламинат в зависимости от настроек то теплый то горячий.......

 

кстати ламинат Бельгия, Квик-Степ, под теплые полы........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А куда делся тот, кто считал теплые полы? Это же элементарный вопрос для проектировщика.

 

Внутрипольный конвекрот, без ветилятора, 380/120х2500 (ширина, глубина, длина), при температурном режиме 45/35/22 выдает 491 Вт.

На Ваши 5метров подбираете два конвектора и подключаете их, как коллектор теплого пола. Тянете к ним из котельной свою подачу и обратку, ставите балансир.

 

Той, хто рахував теплі підлоги нікуди не дівся) я тут)

 

Дякую за відповідь, а в чому буде перевага водяного в порівнянні з електричним? Водяний виходить на 7тис (14 з двох) грн дорожчий + необхідність підключення в котельній. COP у теплового насоса на цю потужність пару десятків днів на рік наврядчи виправдає різницю в ціні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, а в чому буде перевага водяного в порівнянні з електричним?

В плане получения тепла нет разницы, дешевле в монтаже.

COP у теплового насоса

С электро полом никаких тепловых насосов, никаких газовых, ТТ котлов и ядерных коллайдеров, когда их придумают.

Просто и на всегда 1 кВт. тепла = 1 кВт. электричества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по внутрішньопідлоговим конвекторам не зрозуміле питання - як їх мити.

 

У мене собака, два кота, син - через тиждень експлуатації там буде відро бруду і пилу. Здається тепла підлога плюс інфрачервоний скляний нагрівач Teple Sklo будуть з точки практичної точки зору більш правильним рішенням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планується тепла підлога по всьому будинку, гарно утеплений - стіни R=6, Стеля R=8. У вітальні - велике вікно 5м на 2,8м, двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими. По тепловтратам тепла підлога повинна компенсувати, навіть в -22.

 

Питання лише в конвективному потоці від вікна в сильні (і не дуже) морози.

 

В 2014г сдали дом заказчику, там два стеклянных эркера, полукруглых, по 5м.п. длиной и от пола до потолка. один в кухне, другой, на 2м этаже, в спальне

отопление - только водяные ТП

проложили вдоль эркеров по три ветки труб ТП с шагом 5-7см

не жалуется, ничего не замерзает, холодом не тянет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по внутрішньопідлоговим конвекторам не зрозуміле питання - як їх мити.

Снимаете решетку и пылесосом. Если теплообменник конвектора на шлангах то и его можно поднять. Есть конвекторы со сливом в канализацию.

А в общем Вы правы, вынуть из конвектора грязь еще тот гемор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снимаете решетку и пылесосом. Если теплообменник конвектора на шлангах то и его можно поднять. Есть конвекторы со сливом в канализацию.

А в общем Вы правы, вынуть из конвектора грязь еще тот гемор.

 

конвектори зі зливом в каналізацію - це ціновий діапазон 2к$ за 2500мм виріб. Звісно він може і охолоджувати влітку, але ціна трохи захмарна за це, як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конвектори зі зливом в каналізацію - це ціновий діапазон 2к$ за 2500мм виріб.

Внутрипольник, думаю дешевле 3-4 раза. Или мы говорим о разном оборудовании.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутрипольник, думаю дешевле 3-4 раза. Или мы говорим о разном оборудовании.

 

прилади зі зливом в каналізацію, чомусь вдвічі дорожчі за звичайні. Вони не бувають без вентиляторів - бо конвекція працює лише для нагріву. Для охолодження без вентилятора - прилад не працюватиме, бо рух повітря буде відсутній. Відповідно ціни на 2,5м моделі:

10+ тис грн - ціна на безвентиляторний на обігрів

20+ тис грн - ціна на вентиляторний на обігрів

40+ тис грн - ціна на вентиляторний на обігрів/охолодження

 

Плюс я сумніваюсь, що отвір для відведення конденсату розрахований на миття керхером з відповідним потоком шерсті, пилу і піску

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони не бувають без вентиляторів - бо конвекція працює лише для нагріву.

А я что ставлю?

IMG_2027.JPG.1812418b4a20d1e8e9d17181f7f990e4.JPG

IMG_2063.JPG.fc811896fb2e2110a75fbeb74ce0899c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снимаете решетку и пылесосом. Если теплообменник конвектора на шлангах то и его можно поднять. Есть конвекторы со сливом в канализацию.

А в общем Вы правы, вынуть из конвектора грязь еще тот гемор.

 

У меня стоит один внутрипольник Регулус. Пару раз в году снимаю решетку и собираю пыль пылесосом. Никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...