Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Каким кабелем оптимально сделать ввод?

diversant

Рекомендовані повідомлення

В 23.12.2021 в 12:18, Privet сказал:

У коробках ми зробимо з'єднання гільзами.

 

Є думка - робити один зайвий провід у з'єднанні.

 

А вже, потім, до цього проводу під'єднувати користувачів - чи то через розетку,   чи напряму - автоматику воріт наприклад.

 

То ідея з зайвим проводом у з'єднанні гільзами - до якого підключати користувачів - правильна ?!  

А через яке з'єднання підключати цих користувачів ? - щоб надійно.

Ваго підійде ? 

Чи щось інше порадите ?

Треба таке з'єднання - щоб один провід заходив,  а далі можна було підключити 3-4 користувача.

 

 

  

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Privet сказал:

Треба декілька розеток 220/380 на стовпах паркану.

 

Що підключати у мене завжди є. Це і відеоспостереження, і система доступу, і автоматика воріт ( 3-и шт.) і освітлення, і різноманітне обладнання на 380, яке у мене є у наявності .

 

Обладнання у мене різноманітне на 380 - компрессор, бетономешалка, різноманітне зварювальне обладнання, плазморіз,  мойка високого тиску, понижувальний трансформатор, тельфер .

Це обладнання у тій чи іншій мірі мені постійно потрібне. 

 

Кабель треба буде потягнути ще далі , але вже під землею (метрів на 20), та запитати автомобільний подъёмник на 5-ть тон. , свердлильний, фрезерний, токарний станок, пресс на 100 тонн, систему вентиляції.

 

5 квт. це замало, але можна згодом купити більше.

Тому, я і міркую кабель 5х4. 

 

*** 

 

 

О! Тепер зрозуміло. На довжині "туди/сюди" парудесятьметрів, кидайте 5*6, з поправкою на наше вітчизняне "зе Бест".

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Скажіть будь-ласка, чи можна заводити в будинок від лічильника(вуличний), кабель ВВГнг 2х6 ? Довжина кабелю - 25 метрів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, nykoss сказал:

Скажіть будь-ласка, чи можна заводити в будинок від лічильника(вуличний), кабель ВВГнг 2х6 ? Довжина кабелю - 25 метрів. 

3х6. )

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Firetuf сказал:

3х6. )

Ви маєте на увазі заземлення ? Його я планую заводить в будинок окремо, вже в щиток. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, nykoss сказал:

Ви маєте на увазі заземлення ? Його я планую заводить в будинок окремо, вже в щиток. 

В залежності від схеми захисного заземлення, такий кабель (кількість жил)  і застосовуйте. Якщо система буде ТТ - будь-ласка. Двох або чотирьох провідна.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...