Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Изменение конфигурации земельного участка

evgeny196

Рекомендовані повідомлення

При установлении границ земельного участка в натуре, выяснилось, что размеры земельного участка указаны неверно. Он полностью перекрывает дорогу общего пользования. Вопрос к специалистам: существует ли стандартная форма нотариально заверенного согласия на уменьшение площади земельного участка, или же она произвольна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такої форми не існує в принципі, ніякої. Нотаріуси за гроші завірять що завгодно, якщо воно не суперечить закону, але відмова чи згода загалом до спини, ні на що не впливає.

 

Якщо є невідповідність потрібно вносити змінити в техдокументацію ділянки в кадастр.

Для цього рада приймає рішення про встановлення (відновлення) меж, потім землевпорядники роблять проект змін, погоджують і вносять зміни в техдокум, далі рада затверджує її, ну і потім держреєстратор фіксує.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для цього рада приймає рішення про встановлення (відновлення) меж

Это не Рада, а геокадастр(за межами НП). Они то и требуют нот. заверенное согласие...процедуру я знаю. Смущал лишь момент формы згоды. Я тоже думал, что формы нет в принципе. Но лучше лишний раз спросить у спецов...

 

Добавлено через 1 минуту

але відмова чи згода загалом до спини, ні на що не впливає.

Мне, в принципе, по барабану-влияет или нет. Требуют- дадим. Главное дорогу освободить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...