Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю земельну ділянку: Броварський район: Зазим'я, Пухівка, Рожни

Grey Frukt

Рекомендовані повідомлення

В 22.10.2021 в 19:44, Олександр Радченко сказал:

 Десна впадає в Дніпро нижче київського водосховища, тобто немає жодної дамби яка б її зупиняла. Якщо Ви не розбираєтесь в географії то хоча б відкрийте карту + Дніпро аж ні як не може вплинути на Десну так як вода рухається до екватора, а не навпаки це ж шкільна програма. Чи ви лише дитсадок закінчили!?

Чоловіче, включіть мозги (якщо вони у вас є), а не шкільну програму і подумайте: Дніпро є по суті резервуаром, куда впадає Десна. І чим менший рівень води в Дніпрі, тим менший і в Десні. Я 30 років прожив на березі Десні і чітко можу сказати по ній, коли Дніпро "толкають". Тому, перш ніж щось писати, а тим паче, когось ображати - подумайте не один раз!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.10.2021 в 09:41, Grey Frukt сказав:

Чоловіче, включіть мозги (якщо вони у вас є), а не шкільну програму і подумайте: Дніпро є по суті резервуаром, куда впадає Десна. І чим менший рівень води в Дніпрі, тим менший і в Десні. Я 30 років прожив на березі Десні і чітко можу сказати по ній, коли Дніпро "толкають". Тому, перш ніж щось писати, а тим паче, когось ображати - подумайте не один раз!

По перше де я заперечів можливість того, що вода може рухатися і проти течії Десни за рахунок Дніпра.

Я лише написав що за певних умов це можливо , але якщо буде значний підйом який може нашкодити с.Зазимю то в Києві на оболоні да і на троєщині вже з 2-гого поверху можна буде ловити рибу бо якщо Ви не в курсі коли Десна розливалася то там все затоплювало так само як і в Зазим'ї.

По друге я так розумію Ви  за 30 років проживання на березі (Десни) таки і не дізналися де впадає річка Десна в дніпро до дамби чи ВСЕТАКИ НИЖЧЕ. 

Змінено користувачем Олександр Радченко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2021 в 21:40, unreal1975 сказал:

А если скидывают воду с ГЭС, уровень поднимается на метр-два, почему бы ей не течь и в Десну?

конечно она может течь назад

только уклон десны 1 метр на 1 километр

теперь подумайте на какое расстояние она может течь назад?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сильный паводок на десне был в 71 году вроде

теоретически может повториться

много зависит от снежности зимы и резкости потепления весной в паре областей россии

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 29.10.2021 в 15:46, М.И. сказал:

конечно она может течь назад

только уклон десны 1 метр на 1 километр

теперь подумайте на какое расстояние она может течь назад?

Десна течет назад, верх по течению! Весной на рыбалке сидел, течение валило не слабое, потом остановилось и пошло в обратную сторону. Я сам прозрел, как на такой быстрой реке такое возможно. Однако, возможно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ford сказал:

Десна течет назад, верх по течению! Весной на рыбалке сидел, течение валило не слабое, потом остановилось и пошло в обратную сторону. Я сам прозрел, как на такой быстрой реке такое возможно. Однако, возможно.

конечно может

только вблизи устья

не далее чем несколько километров при большом сбросе воды

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...