Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Многоквартирный дом: шлагбаум и забор

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

Ми встановили шлагбаум за рішенням ОСББ, більше ніяких дозволів ніде не брали. За встановлення платили зі своєї кишені власники авто, які це ініціювали. Доступ по пультам або телефону. В телефонну базу внесились номера телефонів по предявленню права власності на квартиру в будинку без обмежень платили чи ні на встановлення шлагбауму.

Заїзд до будинку у нас з двох сторін, так з одного боку шлагбаум, з іншого полусфери, які дозволяють проїхати спецтехніці, але не легковим авто. Таким чином огороджена лише територія перед будинком, що не обмежую права мешканців сусідніх будинків.

Звісно як заведено за правилами добросусідства, була викликана поліція, яка підтвердила правомірність наших дій.

Звісно і серед мешканців спочатку було декілька невдоволених, але з часом всі побачили тільки плюси. Будинок 2 підїзди 10 поверхів, поки вміщаємось всіма бажаючими і навіть є вільні місця під авто

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато хто з ініціаторів не дасть доступ для тих хто не платив. І тут все значно ускладниться і поліція вже не буде на боці тих, хто заблокував доступ до приватної власності.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выдать служебный телефон для открытия ...

 

Скорая, пожарная, полиция, газовщики, водоканал, ... .

 

... посадить специально обученного человека мусорке шлагбаум открывать.

 

Это надо 4-х, чтобы круглосуточно, или 2-х, чтобы в светлое время. А сколько на это денег надо ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тот кто вызвал, у того должна быть приложуха, подьехала к примеру скорая, открыл с приложения. Но такая прога должна быть у всех жильцов.

 

Окна не на шлагбаум. Пока доехала скорая/пожарная, инфаркт/задымление перешли в критическую фазу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут получается так, вроде и шлагбаум есть, но его может открыть любой желающий. Тогда не понятно, зачем в эту затею вкладываться.

 

Можно посмотреть на примеры Осокорков или Русановских садов. Шлагбаумы на замках, и ключи не понятно у кого. И там так просто стрелу не сламаешь. И люди не заморачиваются вопросом подьезда спецтехники. Но опять таки, до поры до времени.

 

:good: :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми встановили шлагбаум за рішенням ОСББ, більше ніяких дозволів ніде не брали. ... Звісно як заведено за правилами добросусідства, була викликана поліція, яка підтвердила правомірність наших дій.

 

Зазвичай, в ОСББ своя прибудинкова територія, тому має право.

А так у вас самий оптимальний варіант. :good: Єдине: в базу треба внести і офіційних орендарів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это надо 4-х, чтобы круглосуточно, или 2-х, чтобы в светлое время. А сколько на это денег надо ...

Ну так а кто говорил что шлагбаум будет нашару? Конечно чтобы он реально работал, а не стоял всегда открытый, должен быть дежурный. Да, это стоит денег - но коммунизм никто не обещал.

 

Ініціаторам треба чітко уяснити - це буде не дешево і їхнім коштом. Змусити усіх мешканців платити за забаганки невеликої групи людей не вийде і обмежити доступ в ультимативній формі (не здаси грошей не потрапиш до квартири) теж не вийде, що б там їм не здавалося.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато хто з ініціаторів не дасть доступ для тих хто не платив. І тут все значно ускладниться і поліція вже не буде на боці тих, хто заблокував доступ до приватної власності.

 

В нас була проблемна новобудова, але чудові власники квартир (у своїй більшості). Серед власників є юрист, який безоплатно надає консультації по питанням будинку. Звісно ж він зауважив, що доступ маємо надати всім власникам в незалежності скидались вони чи ні, що ми і зробили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно ж він зауважив, що доступ маємо надати всім власникам в незалежності скидались вони чи ні, що ми і зробили.

Так у вас все зроблено з розумом. На жаль вроджена ощадливість і відсутність будь-якого розуміння юриспруденції призводить до того, що ініціативна група намагається обмежити доступ до приватної власності. До мене теж приходили дзвонили в двері й відкритим текстом казали що якщо я не здам гроші на домофон, то не потраплю до приватизованої квартири (і це перше, з чого почалася розмова за домофон). На що я, звісно, посміявся і отримав безкоштовно код від домофону від компанії, що його встановлювала (звісно ті мешканці, що були за домофон, купували ключі, код отримали лише ті, хто був проти, я такий був не один). Компанія теж цілком розуміла свою неправоту, тому з цим проблем ніяких не виникло. В підсумку усі залишились задоволені - я зважив на бажання мешканців під’їзду мати домофон, в тому числі для тих, хто здає в аренду це підвищує привабливість і домофон справно працював. Мій доступ здійснювався без зайвого ключа на брелку, до того ж який не потрібно шукати десь там у наплічнику взимку на морозі під дверима вночі. Компанія заробила на встановленні та заробляла ще роками на абонентній платі. Ідилія :).

 

Але потім від чергового пограбування однієї й тієї ж квартири він не вберіг, ті хто дуже хотів перестали платити абонплату й домофон демонтували. Згодом прйшла інша фірма. Схема та сама :) . Але перестали платити ще раніше й домофон теж демонтували. Третього приходу домофонщиків ще не відбулося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До мене теж приходили дзвонили в двері й відкритим текстом казали що якщо я не здам гроші на домофон, то не потраплю до приватизованої квартири (і це перше, з чого почалася розмова за домофон). На що я, звісно, посміявся і отримав безкоштовно код від домофону від компанії, що його встановлювала (звісно ті мешканці, що були за домофон, купували ключі, код отримали лише ті, хто був проти, я такий був не один).

 

За такого варіанта Ви не можете завести в квартиру трубку домофона.

Якщо проблема з отриманням кода, можна замовити ключ через сусіда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За такого варіанта Ви не можете завести в квартиру трубку домофона.

Це чудово! Не вистачало мені ще чергувати біля трубки й відкривати різним поширючачам макулатурі до поштових скриньок.

 

Якщо проблема з отриманням кода, можна замовити ключ через сусіда.

Технічно так. Але мені ключ був не зручний. Ну й тут вже була справа принципу - мені потрібно було довести що я все ж таки зможу потрапити до приватизованої квартири незважаючи на погрози перекрити мені доступ. І пакет документів, який свідчив про незаконність встановлення домофону, в мене теж був. З протоколами зібрань тощо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазвичай, в ОСББ своя прибудинкова територія, тому має право.

А так у вас самий оптимальний варіант. :good: Єдине: в базу треба внести і офіційних орендарів.

 

"Зазвичай" у кожного будинку є власна!!! , якщо співвласники об'єднаються і її законно приватизують/ візьмуть у міста в довгострокову оренду і на зборах об'єднання приймуть рішення щодо огорожі, шлагбаума, пропускного режиму на територію та у будинок . Скільки зараз коштує приватизація ділянки розміром 0.5-1.5 га на в залежності від розміру будинку?

 

Просто прибудинкова територія це поняття обмежується земельною ділянкою, яка утримується у належному санітарному стані за рахунок комунальних платежів мешканців, це розміщення сміттєвих баків, прибирання сміття і снігу, скошення трави, догляд за деревами, ремонт дорожнього покриття, освітлення , лавочок, дитячого майданчика, нанесення розмітки на парковці

 

Добавлено через 14 минут

 

Технічно так. Але мені ключ був не зручний. Ну й тут вже була справа принципу - мені потрібно було довести що я все ж таки зможу потрапити до приватизованої квартири незважаючи на погрози перекрити мені доступ. І пакет документів, який свідчив про незаконність встановлення домофону, в мене теж був. З протоколами зібрань тощо.

Аналогічне питання вирішилось заміною вхідних дверей разом з домофоном окупанта, за рахунок ОСББ. Але програма збору бюджету з резервного фонду була розтягнута десь на 2 роки. Тому скинулись невеликими внесками, і маємо новий власний домофон, що утримується за рахунок бюджету комунальних платежів без жодних доплат. Зараз є маса домофонних рішень з захищеними ключами, доступом по відбитку пальця чи з додатку телефона. Єдина проблема, якщо в квартирі був домофон з відеозв'язком по аналоговому формату, то нові усі цифрові. Тобто хочеш відео, міняй , але аудіо зв'язок буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто прибудинкова територія це поняття обмежується земельною ділянкою, яка утримується у належному санітарному стані за рахунок комунальних платежів мешканців, це розміщення сміттєвих баків, прибирання сміття і снігу, скошення трави, догляд за деревами, ремонт дорожнього покриття, освітлення , лавочок, дитячого майданчика, нанесення розмітки на парковці

Так якщо це чужа земля - навіщо за неї платити? Нехай той чия це земля й оплачує банкет. А якщо за цю землю сплачують співвласники будинку - то вони ж повинні на неї якісь права мати, хіба ні? Особливо коли навколо усі ЖК обнесено високою огорожею і твій дір залишився єдиним, де збираються алкаші з усього району побухать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якщо це чужа земля - навіщо за неї платити? Нехай той чия це земля й оплачує банкет. А якщо за цю землю сплачують співвласники будинку - то вони ж повинні на неї якісь права мати, хіба ні? Особливо коли навколо усі ЖК обнесено високою огорожею і твій дір залишився єдиним, де збираються алкаші з усього району побухать.

Право власності, право користування це різні речі. Така колізія в законодавстві. З одного боку ми платимо за утримання території, але не маємо на неї права власності. Магазини теж не мають права власності, але їх зобов'язують прибирати сніг на громадських тротуарах ....

Було бажання обгородити придомову територію на прикладі сусіднього ЖК, але виявилось, що та ділянка в оренді у міста до 2027 року, тому до цього часу огорожа є законною.

Що заважає викликати поліцію до алкашів? Штраф від 170 грн за трапезу для кожного швидко мотивує змінити локацію для тусовки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Право власності, право користування це різні речі.

ОК, право користування нехай буде. Чому не можна огородити?

Що заважає викликати поліцію до алкашів?

Особисто в мене такої проблеми немає :) . Сусідні двори не огороджен, тому в алкашів є вибір. До того ж недалеко є типу літній агітмайданчик зі сценою й величезною кількістю лавок - там вони й тусуються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому шо розміщення будь яких архітектурних форм на чужій земельній ділянці потрібно погоджувати з власником та підрозділом, що відповідає за благоустрій міста. Навіть якщо на ньому будуть баннери з соціальною рекламою що прославляють місто, мера і службу благоустрою.

Як варіант, можете в рамках допомоги місту замість огорожі висадити зелені насадження, через які не зможуть пролазити небажані гості і бродячі тварини, та любителі парковки на газонах

 

Ще перешкодою для обмеження доступу сторонніх на прибудинкову територію може бути розміщення у будинку комерційної нерухомості, куди постійно ходять клієнти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якщо це чужа земля - навіщо за неї платити? Нехай той чия це земля й оплачує банкет.

 

Жжете? Ну-ну. :shock:

Ви платите не за землю, а за утримання прибудинкової території.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви платите не за землю, а за утримання прибудинкової території.

Так це чужа територія, яка не має ніякого відношення до співвласників будинку. Нехай той чия це територія й утримує її своїм коштом.

 

Якщо на землі, що віднесена до вашої прибудинкової території, розташовна платна автопарковка неофрмлена - то ви будете сплачувати за утримання території парковки, на якій люди з ЖЕК-у роблять бізнес? Ну й звісно щоб знизити витрати цього бізнесу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо на землі, що віднесена до вашої прибудинкової території, розташовна платна автопарковка неофрмлена - то ви будете сплачувати за утримання території парковки, на якій люди з ЖЕК-у роблять бізнес? Ну й звісно щоб знизити витрати цього бізнесу.

 

На нашій прибудинковій території функціонують ятки від міста. Ваша порада?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брати з яток абонплату для компенсації обслуговування прибудинкової території :) .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брати з яток абонплату для компенсації обслуговування прибудинкової території.

 

Там є кому брати. Мова йде, як власникам квартир в будинку офіційно зменшити оплату за прибудинкову територію, на якій "пасуться" потенційні платники?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова йде, як власникам квартир в будинку офіційно зменшити оплату за прибудинкову територію, на якій "пасуться" потенційні платники?

1). Брати компенсація з власників яток.

2). Зменшити прибудинкову територію.

Я ж не даремно питав навіщо платити за територію, до якої ви не маєте ніякого відношення. Бо в будинках де живуть працівники ЖЕК-ків прибудинкова мінімальна, а в інших - максимальна. Не потрібно пояснювати для чого так зроблено?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж не даремно питав навіщо платити за територію, до якої ви не маєте ніякого відношення. Бо в будинках де живуть працівники ЖЕК-ків прибудинкова мінімальна, а в інших - максимальна. Не потрібно пояснювати для чого так зроблено?

 

Може з часом будуть передавати у власність будинкарям, то буде профіт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передавати??? Хіба що брати зі створенням ОСББ. Але як би не з’явилися ще бажаючі на привабливі ділянки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 24.03.2021 в 20:34, Игорь&Ира сказал:

 

За такого варіанта Ви не можете завести в квартиру трубку домофона.

У нас такий домофон, на який можна подзвонити, якщо треба відкрити гостями чи кур"єрам. Тобто ключі зіраз мати не дуже потрібно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...