Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Статус коттеджного городка

IesuiT

Рекомендовані повідомлення

Насчет богатства - бабульки в основном выглядят небогато и домики/участки скромные. Богатство как бы не конвертированно в суммы и достаток, виртуальное.

Хотя может быть, конечно, бабулька выходит из автобуса на "Святошино", пересаживается в ожидающий джип, сапку закидывает в багажник, под тужуркой оказывается платье от Gucci и укатывает тусить в "Голливуд"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, нас как бы уже включили в состав села "Чайки".

 

Тогда тем более всё мутно. Захотят выделить адресный ресурс — на сессии и выделят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так виконком Петропавлівсько_Борщагівської сільської ради 27 лютого 2009 року затвердив адреси садовим товариствам в с.Чайки по факту користування, назви вулиць з номерами і зобов'язав служби сільської ради внести дані в облікову документацію. У нас публічна влада - підіть до сільради і отримайте копії рішень
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так виконком Петропавлівсько_Борщагівської сільської ради 27 лютого 2009 року затвердив адреси садовим товариствам в с.Чайки по факту користування, назви вулиць з номерами і зобов'язав служби сільської ради внести дані в облікову документацію. У нас публічна влада - підіть до сільради і отримайте копії рішень

 

Да, я это и имел ввиду, просто правильно написать не смог.=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гонит ваш председатель, от смены вывиски с "киевского садовода" на "киевского котеджника" народ не ломанется. Инфрпаструктуру у вас там поднимать очень дорого станет, проложить нормлавьные дороги нереально, канализация и водопровод - очень затратно и постоянно упиратся в заборы. Богатые люди туда не сунутся, нафига им этот геморой, да еще на 6 сотках? Вон в "олимпик парк" и прочиее - все изначально сделано правильно.

Коллектор проходит практически у границы товарищества - насчет канализации как бы есть наработки подключения к коллектору - рядом глобальная стройка под именем таисии Повалий.=) Так что канализация не такое уж и отдаленное будущее. Дороги - если бы хотя бы 70% скинулись - можно сделать что-либо приличное.

Расстояние до Киева имеет все-таки значение и цена. Очень богатые выберут что-то поприличней товарищества, а просто "заможные" поведуться и на участок у нас, грешных.=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллектор рядом - это еще не значит что вы в него врежетесь - это геморой по проекту, копанию земли, хватити ли "мощности"... Дороги - заасфальтировать мало, надо расширять, а как?

 

Расширять никак. А зачем?

Пожарники, со слов председателя - дают добро по поводу дорог для коттеджного

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллектор проходит практически у границы товарищества - насчет канализации как бы есть наработки подключения к коллектору - рядом глобальная стройка под именем таисии Повалий.=)

 

Вот, вот, сходите еще к Кулагину насчет коллектора - он Вам расскажет почем в Луганске рубероид... Если Ваш Николай Иванович дорогу не способны построить ( по 1 тис грн собрать с садоводов), то строительство сетей канализации и подключение к ней ( через КНС ) стоит на порядок дороже....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! Соседи, здрасти...

 

=)

Вот в том-то и дело, что собрать всегда можно с ограниченного круга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Для цього треба мати в акті на землю запис, що земля - під будівництво та обслуговування жилого будинку.

 

Для отримання поштової адреси - однозначно ні, не треба. Не лише жилий будинок може мати адресу, дачний теж, і навіть садовий.

 

Тут найчастіше виникають глюки з відсутністю офіційних вулиць та адрес навколо - ні до чого прив'язати об'єкт, коли ділянка "сидить" посеред території товариства, з трьох боків - сусіди, а на фасаді - дачний проїзд, якого на плані міста ніколи навіть не було. В такому разі отримати адресу дуже складно - незалежно від того, чи входить земля до якогось населеного пункту, чи так зависла.

 

А бувають і "прості" варіанти.

 

Моя ділянка "для садівництва" має, крім кадастрового номера, адресу, прописану в акті приватизації (вул. Така-то, ХХХ, діл. YYY); це ще не поштова адреса будинка, але - я дізнався - саме пошту на цю адресу я можу отримувати у найближчому відділенні (біля метро "Славутич").

 

І як бонус - моя ділянка "стирчить" на реальній вулиці, між адресами 30 і 28. Точніше, хід вулиці виглядає як (28) - (садова ділянка) - (моя ділянка) - (30). Отже мій садовий будиночок після звернення до районної адміністрації матиме адресу 30-А (або яку я ще логічну придумаю в заяві).

 

А звідки інформація, що садовий будинок не може мати поштової адреси? Об'єктивна реальність на Осокорках проти. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт і тут :)

 

Моя ділянка "для садівництва" має, крім кадастрового номера, адресу, прописану в акті приватизації (вул. Така-то, ХХХ, діл. YYY); це ще не поштова адреса будинка, але - я дізнався - саме пошту на цю адресу я можу отримувати у найближчому відділенні (біля метро "Славутич").

 

Тобі повезло.

 

І як бонус - моя ділянка "стирчить" на реальній вулиці, між адресами 30 і 28. Точніше, хід вулиці виглядає як (28) - (садова ділянка) - (моя ділянка) - (30). Отже мій садовий будиночок після звернення до районної адміністрації матиме адресу 30-А (або яку я ще логічну придумаю в заяві).

 

Не кажи "гоп".. Отримаєш адресу - тоді покажеш акт, свідоцтво або ще щось на цю тему. З райдержадміністрацію, тим більше з Дарницькою, все що завгодно може бути.

 

А звідки інформація, що садовий будинок не може мати поштової адреси? Об'єктивна реальність на Осокорках проти. :)

 

Пфф... Розжую:

- кожна ділянка "для будівництва та обслуговування житлового будинку" має поштову адресу за визначенням

- ділянка "під садівництво" за межами населеного пункт поштової адреси не має

- ділянка "під садівництво" в межах населеного пункту як правило поштової адреси не має, але тим чи іншим шляхом її отримати можна; останнє, мабуть, негарантоване

 

Я спромігся недвозначно розказати те, що я знаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт і тут :)

 

Ага. Лишилось розібратися, де зручніше обговорювати теплоізоляцію. :)

 

Тобі повезло.

 

Ну це таке "повезло", як підфартило купити ноутбук з вайфай-модулем. Прив'язка до міста була одним з головних факторів вибору. Ясно, що багато хто з "садівників" на це не зважав, що хтось просто не мав з чого вибрати...

 

Не кажи "гоп".. Отримаєш адресу - тоді покажеш акт, свідоцтво або ще щось на цю тему.

 

Так, це лише план. Тим цікавіше - мене, як більшість божевільних математиків, менше цікавить задача, що має відоме рішення. :)

 

Пфф... Розжую:

- кожна ділянка "для будівництва та обслуговування житлового будинку" має поштову адресу за визначенням

- ділянка "під садівництво" за межами населеного пункт поштової адреси не має

- ділянка "під садівництво" в межах населеного пункту як правило поштової адреси не має, але тим чи іншим шляхом її отримати можна; останнє, мабуть, негарантоване

 

Я спромігся недвозначно розказати те, що я знаю?

 

Ага.

 

По ділянкам за межами населених пунктів зрозуміло - там є прив'язки до якихось адрес (через юридичну адресу товариства та номер ділянки), але немає і не може бути реальних поштових-вуличних.

 

По ділянкам в межах населених пунктів саме зараз котиться вал "переадресації" і вони отримують адреси. Скажемо так: якимось чином адміністраціям стали невигідними "безадресні" ділянки. Я не знаю, що саме це спричинило, чи якась сукупність навколозаконних актів, чи просто тренд - але воно є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По ділянкам за межами населених пунктів зрозуміло - там є прив'язки до якихось адрес (через юридичну адресу товариства та номер ділянки), але немає і не може бути реальних поштових-вуличних.

Да немає там ніякої прив'язки. Яка юридична адреса може бути у товариства? Та ж, що й поштова. Спробуйте довести інше податковій, наприклад. Тому за межами н.п. ніяких адрес як таких — не існує. Єдине виключення — фермерське господарство. Йому згідно закону може бути виділена поштова адреса.

 

По ділянкам в межах населених пунктів саме зараз котиться вал "переадресації" і вони отримують адреси. Скажемо так: якимось чином адміністраціям стали невигідними "безадресні" ділянки. Я не знаю, що саме це спричинило, чи якась сукупність навколозаконних актів, чи просто тренд - але воно є.

Ну, що ж, подивимось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Здравствуйте.

Хотел бы оживить тему обсуждения. В моем дачном кооперативе председатель то же заговорил о статусе коттеджного поселка. И уже как о свершившемся факте. Ни в перечне субъектов хозяйственной деятельности, ни в законах не нашел упоминания о такой форме хозяйствования\организации.

Кто может прояснить вопрос?

Что это, зачем, чем грозит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Всем доброго дня, у меня тоже такая проблема. Живем в сад.тов-ве. Хотелось бы поменять статус,быть населенным пунктом, иметь улицу, прописку. Таких домов около 10, а общее кол-во участков чуть больше сотни. С чего начать, в какие двери стучать, что писать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго дня, у меня тоже такая проблема. Живем в сад.тов-ве. Хотелось бы поменять статус,быть населенным пунктом, иметь улицу, прописку. Таких домов около 10, а общее кол-во участков чуть больше сотни. С чего начать, в какие двери стучать, что писать?

 

поза межами или в рамках населенного пункта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одно могу сказать мы в пределах городской черты (Полтава, р-н Автоагрегатного завода)

 

по документам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, по расположению, а по документам у нас стоит улица 9 Січня/2, по этому адресу у нас находится "Декоративні культури" (зеленбуд), у многих по дачников в актах на землю стоит просто 9Січня, тоже из-за этого много проблем. При первом председателе вроде-бы писалось письмо в исполком про название улицы (прийти к единому целому), но так результатов никаких.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

www.forum.lawportal.com.ua/viewtopic.php?f=30&p=997#p478

а дословно от юриста:

Регистрация (прописка) в доме

Логика относительно незаконности запрета регистрации (по старому - прописки) в дачном (садовом) доме вполне понятна.

На практике дела обстоят действительно так, как было описано выше. Паспортные столы отказывают в постоянной регистрации.

Считается, что садовый (дачный) дом подходит только для сезонного проживания.

 

В Российской Федерации данный вопрос был разрешен после обращения граждан в Конституционный суд РФ, где запрет регистрации на дачах был признан неконституционным.

При этом были установлены требования к домам, в которых можно регистрировать граждан:

- расположение на территории населенного пункта;

- пригодность для круглогодичного проживания.

 

По аналогии с Россией можно сделать вывод, что до рассмотрения данного вопроса Конституционным судом, вероятность положительного результата при рассмотрении дела в местных судах является достаточно низкой. Постановление Пленума Верховного Суда также могло бы внести ясность в данной вопрос, обобщив практику и предоставив соответствующие рекомендации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы не связывался! Технология известна - зміна меж населеного пункту. Из плюсов прописка. Из минусов решение всех вопросов - сельрада и гемор переоформления держакта (или внесення змін в реєстр, по новому кажется так).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...