Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Товщина пінопласту на фасад?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Что бы не плодить темы - наверное надо в дужках к названию добавить (Шуба по ПСБ)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити теми у мене є пару питань, на фото я попробував позначи, як зумів.

 

1. Враховуючи, що вікна мінялись, а старі були із чвертями, є такі, що на зовнішній відкос пінопласт, навіть найтонший не стане. Що робити? Якщо просто затянути клеєм чи це буде дуже критично з точки зору мостика холоду?

 

2. До будинку примикає навіс. який уже підшити вагонкою знизу і неохота це діло розбирати. Знову птання про мостик холоду.

 

3. Аналогічне питання про навіс над балконом. Каркас з уголка, на якому тримається шифер прилягає до стіни. Може то чуть відкрутити і поставити якісь прокладки і то діло зашити потім пінопластом? З часом шифер шочу замінити на карбонат.

 

4. над вікнами перемичка з металу, де кутник а де як це правильно сказати в перерізі прямокутник. Як найкраще обробити при утепленні?

 

5. Між вікнами випущені колони і між колонами - позначено заштрихованим, планую обкласти каменем. Як правильно зробити щоб не вивалити пінопласт під вагою каменю? Може по пінопласту ставити зразу металеву сітку?

 

6. Зверху під дахом - фаєрмур вроді правильно називається, муровано з виєбо..ми. Вот в планах то діло не зашивати пінопластом, а зробити шубу по цеглі і потім разом із колонами покрасити в інший колір, між колонами камінь. На Вашу думку чи не буде це портити фасад, якщо буде втоплено відностно стіни?

Старий будинок планую підняти з часом і зробити мансардний поверх. Спочатку хотіли зносити, але зваживши все, рішили реконструювати з часом.

 

Ну вроді все, чекаю Ваших думок.

1.JPG.000f7734fffa350d6e654b382df1897b.JPG

2.JPG.c3f82a9c50fb0471bf6217af6dcccb6c.JPG

3.JPG.f1bcc6ce5f949320c2a04b434b4d388f.JPG

4.JPG.4ec24d6a2ac0832a2ca076b4a1a369e3.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Вам треба вирішить для себе, чого більше Ви хочете: чи затеплить фасад чи тільки обновить (прикрасить)

Якщо перше, то тоді моє бачення вирішення Ваших проблем такі:

по першому питанню - болгаркою обрізайте цеглу, щоб затеплить откоси;

2-3 - знімайте всі навіси, затеплюйте і ставте знову;

по 4-му - не зрозумів про прямокутник, але всі металеві елементи які примикають до цегли, повинні закриватись утеплювачем;

по 5-му - все вірно - Ви самі вже вирішили з сіткою;

по 6-му - краще б було все-таки обійти все утеплювачем, хай навіть тоньшим за основний, заодно зрівняете лінію утеплення

якщо плануете пізніше домуровувать поверх, а затеплення робите зараз, то не наносьте фінішне покриття. Домуруєте вже з затепленням, тоді і нанесете фінішку за один раз - і по старім стінам і по новим.

Якщо розмову вести тільки про прирашення фасаду, то всього, що написав можна не робити, навіть не затеплювать. Достатньо перетянуть сітку з клеем (зармувать поверхню) і нанести фінішне покриття. Тоді вирішуеться проблема з відкосами, карнизами і з тим що "муровано з виєбо..ми"

 

десь приблизно так :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрий день!

Вам треба вирішить для себе, чого більше Ви хочете: чи затеплить фасад чи тільки обновить (прикрасить)

Якщо перше, то тоді моє бачення вирішення Ваших проблем такі:

по першому питанню - болгаркою обрізайте цеглу, щоб затеплить откоси;

2-3 - знімайте всі навіси, затеплюйте і ставте знову;

по 4-му - не зрозумів про прямокутник, але всі металеві елементи які примикають до цегли, повинні закриватись утеплювачем;

по 5-му - все вірно - Ви самі вже вирішили з сіткою;

по 6-му - краще б було все-таки обійти все утеплювачем, хай навіть тоньшим за основний, заодно зрівняете лінію утеплення

якщо плануете пізніше домуровувать поверх, а затеплення робите зараз, то не наносьте фінішне покриття. Домуруєте вже з затепленням, тоді і нанесете фінішку за один раз - і по старім стінам і по новим.

Якщо розмову вести тільки про прирашення фасаду, то всього, що написав можна не робити, навіть не затеплювать. Достатньо перетянуть сітку з клеем (зармувать поверхню) і нанести фінішне покриття. Тоді вирішуеться проблема з відкосами, карнизами і з тим що "муровано з виєбо..ми"

 

десь приблизно так :)

 

Вот собі подумав. А що якщо відкоси не різати а зробити їх теплою штукаторкою - Тепловер/Термовер.

Які будуть думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам ще можу один утеплювач порадить, він ще тонший від штукатурки - теплоізолююча фаба:)

13 листопада я Вам писав, - якщо хочете затеплить будинок, то ріжте цеглу і ставте утеплювач.

Добавлю продовження своєї фрази: ... таким чином, щоб утеплювач найшов на раму на 2-3 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам ще можу один утеплювач порадить, він ще тонший від штукатурки - теплоізолююча фаба:)

13 листопада я Вам писав, - якщо хочете затеплить будинок, то ріжте цеглу і ставте утеплювач.

Добавлю продовження своєї фрази: ... таким чином, щоб утеплювач найшов на раму на 2-3 см.

 

Я все уважно почитав і щиро вдячий Вам за поради.

Наразі тесть впирається:) Поскільки він головний виконавець робіт, а я спонсор матеріалу і підсобник, то шукаю інші варіанти, наприклад 1-2 см. теплої штукатурки + теплоізолююча фарба на відкоси. Я правда про таку не чув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний kliman, я пожартував, що до такої фарби: (ссылка устарела) тут на форумі неодноразово цю тему піднімали.

Особисто я не вірю в те, що просто пофарбувавши матеріалом, що продається на нашому ринку, будь яку поверхню, ми можемо суттєво вплинути на теплоізоляцію.

Якби такий матеріал і справді був, то він би коштував як золото:)

Якщо Ви говорите, що можете затянуть відкоси теплою штукатуркою товщиною в 2см., не обрізаючи цеглу. То краще було б, на цю саму товщину поставить утеплювач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний kliman, я пожартував, що до такої фарби: (ссылка устарела) тут на форумі неодноразово цю тему піднімали.

Особисто я не вірю в те, що просто пофарбувавши матеріалом, що продається на нашому ринку, будь яку поверхню, ми можемо суттєво вплинути на теплоізоляцію.

Якби такий матеріал і справді був, то він би коштував як золото:)

Якщо Ви говорите, що можете затянуть відкоси теплою штукатуркою товщиною в 2см., не обрізаючи цеглу. То краще було б, на цю саму товщину поставить утеплювач.

 

ОК, десь таким шляхом і буду пробувати йти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

так все-таки....бо маю вирішити, якої товщини пінолпаст замовляти:

 

не економити, і замовити на перший поверх 10см (там де 1,5 цегли стіна), на другий 15см (там де в 1 цеглу стіна)..

 

чи взяти 7см і 12 см відповідно (різниця в такому варіаті десь 4-5 кубів на фасаді...)

 

Інше питання: брати 15-ї плотності чи дорощий - 25-ї....Рзні думки....одні говорять і показують , що робили мокрі фасади з піноплсту 15-ї плотності, і вони не гірше стоять, ніж з 25-ї...А різниця по грошах виходить на всьому фасаді досить таки відчутна...

 

Чекаю думок...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Nobel:

я в вирішенні вашого питання схилився б до першого варіанту:

не економити, і замовити на перший поверх 10см (там де 1,5 цегли стіна), на другий 15см (там де в 1 цеглу стіна)..

тільки от, чи зможете замовить товщину 150 мм? Виставте спочатку 100 мм, а зверху добавте ще 50мм. Такі товщини утеплювача достати не проблема.

З приводу 15-ої щільності: дуже м"який матеріал, рихлий. По всім нормативам утеплення повинно виконуватись плитами ПСБс щільністю не меньше 25 кг/м3. До того ж - різниця в ціні не така й велика. І ще одне - зараз знайти ПСБс нормальної щільності не так просто. Багато разів зустрічав, що на упаковці стоїть марка 25, переважуєшь, - показує 15. Так що подумайте, яку б вагу, в такому випадку показав би 15 - ий. По ДСТУ ПСБс-25, повинен важить 16-25 кг/м3. Я зустрічав і 9,5 кг:evil: Якщо є можливість - знайдіть ПСБс виробництва "СТОЛІТ". У них з вагою наче завжди непогано було, принаймі, до цього часу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу показаться экстремистом, но себе начал потиху закупать на фасад ЭППС 100-ку с "четвертями"(стены в полтора кирпича). Дом-то строим не на продажу и не на 10 лет, а структура и ТТХ у ПСБс и ЭППС совсем разные. Площадь стен около 170м. кв., да дорого, но решение возможных проблем потом обойдётся дороже. Вот такое моё ИМХО :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, ЕППС на фасад - це теж не добре...повно негативних відгуків чув як на цьому форумі, так і від будівельних пригад в місті...:o

 

ПСБ_С утеплено повно будівель - від привтних котеджів - до 16-ти поверхівок в нас...та і думаю по всій Україні...

 

+ ціна на ЕППС для мене не підйомна:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЭППС не для фасада, отделку по нему замучаетесь делать ;)

Ну и паропроницаемость нулевая тоже не есть хорошо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЭППС не для фасада, отделку по нему замучаетесь делать ;)

Ну и паропроницаемость нулевая тоже не есть хорошо.

Та вот это паропроницаемость, я так понял, пенопласт и губит зимой. Т.е. у любой палки 2 конца...

Я пока на напыляемом пенополиуретане остановился - стоимость предварительно ниже получается и меньше проблем с монтажом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каким образом? Там места для расширения льда навалом ;) :D

Губит пенопласт "экономия" производителей, когда пенопласт 35 плотности весит 20 кг :fool:

Но с этим можно и нужно бороться - взвешивайте плиты, некондицию возвращайте :) Так за пару месяцев или научатся или разорятся ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К такому выводу пришел, начитавшись на форуме всяких "секретных" материалов по пенопласту.:)

От солнца желтеет и превращается в порошок, от замерзающей влаги в порах разрушается на шарики.

Опять же, планирую немного переплатить и вскрыть фасад хотябы 60 плотностью, что в пенопласте недостижимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К такому выводу пришел, начитавшись на форуме всяких "секретных" материалов по пенопласту.:)

От солнца желтеет и превращается в порошок, от замерзающей влаги в порах разрушается на шарики.

Опять же, планирую немного переплатить и вскрыть фасад хотябы 60 плотностью, что в пенопласте недостижимо.

 

сонце пінопласту не буде страшне...Ви ж не відкритий пінопласт залишаєте, а під сіткою/клеєм і декоративною штукатуркою....

 

ну від замерзшої вологи і стіна може зруйнуватися, не те що пінопласт...

 

думаю так: при правильній технології і нормальних (не халтурних) матеріалах - така конструкція буде стояти не один рік!

 

виробника, де буду брати пінопласт - попередив, що приду з електронної вагою - і буду той пінопласт важити! + вимагаю нормально геометрію листів і якість самого пінопласту....

 

а там буде видно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....думаю так: при правильній технології і нормальних (не халтурних) матеріалах - така конструкція буде стояти не один рік!

Вот, то-то и оно. Время до осени у меня есть, так что пока перебираю возможные варианты утепления.

При работе с листовым пенопластом сильно много факторов влияющих на качество конечного продукта: строители с не кривыми руками, правильно подобранный, приготовленный и правильно нанесенный клей, правильно обработанные стыки листов, своевременное дюбеление, правильная дорогая штукатурная сетка, качественная штукатурка и т.д.

По итогу 50мм пенопласта 15 плотности с черновой штукатуркой выйдет мне практически по той-же стоимости что и 40мм напыляемого пенополиуретана 40 плотности с финишной обработкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виробника, де буду брати пінопласт - попередив, що приду з електронної вагою - і буду той пінопласт важити! + вимагаю нормально геометрію листів і якість самого пінопласту....

 

а там буде видно

О, вот это нормальный подход :beer:

Так бы каждый поступал - меньше шаровиков бы на рынке было :D

Пару раз свозит пенопласт туда-обратно - может задумается, что лучше соблюдать ГОСТ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага...з вагами в мне своя історія

 

маю на 5 кг електронну і на 150 кг - теж електронну...

 

от ту на 5 кг часто на ринок беру....і переважую (ох і скільки було конфліктних ситуацій з баригами на ринку :)...)

 

з утепленням пінопластом під штукатурку - не все так складно...і не потрібно собі усткладнювати життя.

 

є відповідні технології від кожног овиробника матеріалів для фасадів...виконуйте все по технології і буде норма.

 

П.С. Буду робити сам з 2-ма помічниками, риштування є свої...інстурменти - теж свої. Думаю справлюся....

 

Отже вирішив: ПСБс - 10 см на перший поверх, 15 см на другий (одним листом 15см.) 25-ка плотність...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...