Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок з газоблоку (Івано-Франківськ) цьоколь та мансарда

Stepan Sturko

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, Stepan Sturko сказал:

А що тоді?

так сразу газоблок
зачем туда ещё кирпич?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Tamburello сказав:

так сразу газоблок
зачем туда ещё кирпич?

Думав про такий варіант але там вроді треба більшої плотності оскільки навантаження буде більше. 
думаю Д400 стане. і ширину 250. а між плитою і блоком ППС

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивый вийде будинок. От тільки, на мій погляд, перекриття між першим поверхом і мансардою треба робити не дерев'яними балками. У мене дерев'яні балки перед горищем в одноповерховому будинку, коли ходиш по горищу, то в будинку це дуже чутно. Якщо б там був поверх, що експлуатується, та ще й діти на тому поверсі, то було б мені не солодко.

Змінено користувачем alekssell
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, alekssell сказав:

Красивый вийде будинок. От тільки, на мій погляд, перекриття між першим поверхом і мансардою треба робити не дерев'яними балками. У мене дерев'яні балки перед горищем в одноповерховому будинку, коли ходиш по горищу, то в будинку це дуже чутно. Якщо б там був поверх, що експлуатується, та ще й діти на тому поверсі, то було б мені не солодко.

Можливо в певні мірі праві. про те в сусіда панелі перекриття і всерівно чути. тому тут не сильна різниця.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав в суботу займатись гідроізоляцією. Прогрунтував грунтовкою 2 рази.
Спершу думав на мастику одразу ліпити гідроізоляцію. Потім передумав і вирішив 1 раз просто промастити а потім на 2 шарр вже клеїти гідроізоляцію. 

Ізоляція буде в 2 шари оскільки як на мене трохи затонка а 2 це те що вона впритик лягає на армопояс. А мені треба в нахлест оскільки будуть виступати 5-10см на зовні. 

Виступ робитиметься для того щоб вирівняти нерівності фундаменту.

IMG_20211023_182320.thumb.jpg.8d3bd581c4f39814359080b0a689f473.jpgIMG_20211021_104950.thumb.jpg.c3efce283a56172595fc5330eba3256f.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки чекаю плити які мають приїхати цього тижня. Розробив план анкеровки плит для майстрів.
Не знаю як у ваших краях але в нас за ними треба дивитись щоб не накосячили. Хоча не всі. та краще перестрахуватись.

Зауваження та пропозиції приймаються.

2047608427_.thumb.jpg.866e777540d8691215fb0ae55a74382f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Stepan Sturko сказал:

Поки чекаю плити які мають приїхати цього тижня. Розробив план анкеровки плит для майстрів.
Не знаю як у ваших краях але в нас за ними треба дивитись щоб не накосячили. Хоча не всі. та краще перестрахуватись.

Зауваження та пропозиції приймаються.

2047608427_.thumb.jpg.866e777540d8691215fb0ae55a74382f.jpg

десятка там не нужна. её сгибать в петли неудобно очень. такое делают 8мм кругляком.


то, что в круге требует полного понимания, что вы делаете. и после того, как у вас получится по диагонали отрезать плиту не развалил её там нужно усилять заливкой монолита и армировкой пустоты.

prop.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Tamburello сказав:

десятка там не нужна. её сгибать в петли неудобно очень. такое делают 8мм кругляком.


то, что в круге требует полного понимания, что вы делаете. и после того, как у вас получится по диагонали отрезать плиту не развалил её там нужно усилять заливкой монолита и армировкой пустоты.

prop.jpg

Коректування прийму. 

що саме мається на увазі під 'нужно усилять заливкой монолита и армировкой пустоты'

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Stepan Sturko сказал:

Коректування прийму. 

що саме мається на увазі під 'нужно усилять заливкой монолита и армировкой пустоты'

ну вот прям что написано, то имеется.
вы в курсе как устроена и как работает плита ПК?  у неё по краям сложное армирование в том числе для анкеровки рабочей арматуры. вы же эту часть выпиливаете и опираете на неармированную часть. 
для сложных вырезаний в пустотных плитах применяют замоноличивание зон вокруг таких мест. по сути вскрывают пустоты плиты сверху, делают там армирование и бетонируют.
вот  такие мероприятия и вам нужны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Tamburello сказав:

ну вот прям что написано, то имеется.
вы в курсе как устроена и как работает плита ПК?  у неё по краям сложное армирование в том числе для анкеровки рабочей арматуры. вы же эту часть выпиливаете и опираете на неармированную часть. 
для сложных вырезаний в пустотных плитах применяют замоноличивание зон вокруг таких мест. по сути вскрывают пустоты плиты сверху, делают там армирование и бетонируют.
вот  такие мероприятия и вам нужны.

Я правильно зрозумів?

відмічені місця на малюнку потрібно буде вскрити втановити арматуру і замонолітити?
image.png.c2d22cb14ca57ea21565fa54273a596a.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Stepan Sturko сказал:

Я правильно зрозумів?

відмічені місця на малюнку потрібно буде вскрити втановити арматуру і замонолітити?
image.png.c2d22cb14ca57ea21565fa54273a596a.png

да. но тут как в случае с описанием как любому произвольному человеку ездить на машине - открыть дверь, сесть, завести и поехать.

как это делать правильно - вопрос расчётный, и на форуме ответа на него не найти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Tamburello сказав:

да. но тут как в случае с описанием как любому произвольному человеку ездить на машине - открыть дверь, сесть, завести и поехать.

как это делать правильно - вопрос расчётный, и на форуме ответа на него не найти.

Головне дляя мене чи правильно я зрозумів. Далі діло гугла або експертів.
Простори інтернету великі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роздуми на рахунок зовнішньої стіни. 

Судячи з мануалів на офіційному сайті аерок.

Стіни буду ставити з Aeroc D300 375мм. (утепляти не буду) як видно з сйту для мого регіону не потрібно.

 

Ще вагаюсь на рахунок клею чи пінки для кладки. Хто що може по цьому сказати?

 

Якщо в когось вже є будинок з D300 375мм. можете ділитись відгуками.

 

image.png.15cdad983fa17d94049f03fc79dac047.png

 

навантаження стіна цілком має витримати. 

image.thumb.png.2bce650816a49be2aea96836b6c789a5.png

 

фасад гадаю робитиму по цій технології. (коли робитиму ще не знаю)
image.png.989caeba736b2d4e4e914d648790e722.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Stepan Sturko сказал:

Якщо в когось вже є будинок з D300 375мм. можете ділитись відгуками.

У меня дом в 2 эт из Д300 375 мм. Не утеплял. Если утеплить, то экономия будет. Но она окупится лет через 50.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Gitan сказав:

У меня дом в 2 эт из Д300 375 мм. Не утеплял. Если утеплить, то экономия будет. Но она окупится лет через 50.

Аналогічної думки і я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+1 D300 375мм без утеплення. рано робити висновки поки нема морозів, але за допомогою пари дуйчиків 1+2 квтг (які працюють тільки 8 годин вночі і то не завжди), тримаю в будинку температуру в районі 16 градусів) якщо хочеться ще тепліше стіни, краще проектувати під Д300 500мм.

рахував +10 см вати зверху, экономія так собі, в районі терміну служби тої вати.

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Stepan Sturko сказал:

375мм

ИМХО, я бы взял стандартные 400мм. В этом году достать 375 было именно проблемой, 400мм куда проще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся прелесть и красота однойслойной стены перестает так сиять от блоудор-тестов...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Tamburello сказал:

вся прелесть и красота однойслойной стены перестает так сиять от блоудор-тестов...

это вы из опыта говорите или так, для поддержания разговора? 

у меня D300 375 мм, неутепленные и неотделанные снаружи, с выполненным тестом и картинками, выложенными в моей теме. Со стенами проблем не было и нет. Сейчас бы сделал бы 500 мм, наверное (экономику не считал, правда)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, shneider_vova сказал:

это вы из опыта говорите или так, для поддержания разговора? 

да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, shneider_vova сказав:

это вы из опыта говорите или так, для поддержания разговора? 

у меня D300 375 мм, неутепленные и неотделанные снаружи, с выполненным тестом и картинками, выложенными в моей теме. Со стенами проблем не было и нет. Сейчас бы сделал бы 500 мм, наверное (экономику не считал, правда)

якщо в мене виникнуть труднощі з замовленням 375мм. то візьму 400мм. Гадаю 500мм. занадто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...