Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

newbee2020

Пользователи
 • Публікації

  2 070
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  4

Усі публікації користувача newbee2020

 1. після того, як патріот за травень перетрахав всі типи кацапських ракет і в хвіст і в гриву, шото інтерес пропав
 2. вік учись, називається. все життя думав, що 1 кг хоч води, хоч гамна має однакову теплоємність, а фактичні відмінності різних матеріалів зумовлені різною обємною вагою. одна ціле, але ж тепло не дуже хоче в сторони йти. в одному місця маю білу пляму, і це прям відчувається.
 3. не памятаю, у вас хіба маленький будинок? бо я рахував на свої 122 квм корисної на ушп пішло 20-21 куб бетону, це десь 50 тон, плюс 2-3 тони клей та плитка. 1 тонна - 1 градус - 1 квт
 4. 100500 варіантів, але під квадратно китайський підрозетник
 5. безугла до ОП маж таке ж відношення як і її колега "свинособачий рот" дубінський
 6. не плавалі і не знаєм. і дай Боже що і не узнаєм. але напад на Україну і застосування ЯЗ (не важливо де) - це трохи різний рівень загроз для штатів. всі ці сценарії (застосування на пол-шишечкі) прораховані ще під час холодної війни. і всі (і совок і сша) прийшли до логічного висновку, що якщо вже прийняв рішення застосовувати - то перший удар має бути не по містам, а по ядерній зброї супротивника.
 7. маю вальму 27 градусів як раз із акваізолу. декілька порад в рамках мого скромного досвіду 1. вентиляція треба не тільки в коньку, а і в бокових скатах - вирішується парою аераторів. в спеку під чорним дахом в мене під 50 градусів. 2. підложка треба на всю площу, тут 200 доларів економити точно не варто. 3. мені монтували на холодну (осінь 2020), підложка GL 50, дубова. не памятаю чи гріли, здається просто тримали в теплому місці перед монтажем. зявились хвилі, минулого літа ще були, але цього року вже все розрівнялось. але більше я б так не ризикував і вам не рекомендую. можливо якщо треба на холодну то беріть килим якийсь дорожчий/еластичніший. 4. акваізол сипеться при монтажу і перший рік, потім норм. якщо є гроші - можна щось покраще взяти, майстри казали геометрія не ідеальна, але результат мені подобається, колір і форма саме така яку хотів. 5. колір нестабільний, при монтажу наполягайте щоб змішували із 5-6 пачок, бо будуть плями. мої майстри бурчали спочатку, а потім визнали що я був правий. 6. осб плиту ділити не треба. монтуйте в розбіжку і з зазором (1-2 см якщо не помиляюсь, перевірте). на самій осб теж краще не економити, полюбому вологостійкий (ОСБ-3) і нормального виробника (я брав еггер) 7. не економте на конькових елементах (чи як воно там називається). мені майстри пропонувати вирізати із черепиці, але заводський варіант краще бо міцніше, сама бітумка не розрахована на таку експлуатацію. місце слабке тож варто зробити до толку
 8. а хіба я казав що це інсайд? просто думки вголос, на підставі загальнодоступної інфо. вірогідність доволі висока, і таке випробування дуже добре вписується в загальне русло кацапської інфо-війни із заходом. вони не втрачають абсолютно нічого (крім, можливо, теплих відносин з китаєм). а профіти очевидні
 9. але думаю протягом півроку приблизно кацапи йобнуть якусь бомбу на новій землі в рамках "випробувань".
 10. відповідь буде, і про це заявлялось неодноразово. і не тому, що за нас дуже переживатимуть, а для власної безпеки. відповідь буде конвенційною зброєю, і метою такого удару буде зменшення ядерного потенціалу ідіота, який відкрив ящик пандори. знищать підводні човни, які в той час будуть на контролі, повітряні носії, стаціонарні пускові. рухомі наземні носії залишаться. це все вже років 60 тому прораховано.
 11. ну не впевнений, що воно несправне, бо воно нове, по кожній фазі перевіряв батарейкою, плюс кнопка тест якби.
 12. після трифазного ставити ще однофазні. а там щось да і спрацює
 13. просто для статистики. на вході було трифазне УЗО 30мА , тип А, електромеханіка (від батарейки вирубало). три рази були витоки, а спрацювання не було. можливо струм низький був, але маємо шо маємо. трифазне УЗО на трифазні навантаження.
 14. розсоли маринади туди не лийте. сіль вбиває рослини і компостні бактерії теж
 15. нові версії не попадались? там вони шось випустили із холостим ходом в 3 вати
 16. весело, поки не згадаєш про те, що дрг в болгарії та чехії знищували склади зброї для нас.
 17. якщо не помиляюсь, незважаючи на те що він зняв свою кандидатуру на користь порошенка в 2019, його взяли в команду зеленського і півтора роки він говорив, що зеля молодець.
 18. для нього політика, як мінімум із 2019 року, важливіша за армію. бойові генерали у виборах президента участь не приймають. той же залужний неодноразово казав, що в виборах приймати участі не буде. відчуйте різницю
 19. ну ок, вважаєте його за героя і великого стратега, який втримав київ, це ваша справа. але на мою думку, носитись із ним як з писаною торбою, це применшувати подвиг тих, хто реально воював і вмирав за київ.
×
×
 • Створити...