Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ступени , ясень , где заказать?

sunreal

Рекомендовані повідомлення

 Хороший такой предновогодний вопрос, когда многие цеха уже перешли на режим круглосуточной работы.

  Лучше отложите вопрос на следующий год.

  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно поинтересоваться зачем размер 35 а не стандартный 40 мм? . Их все равно буду с 40-ки делать? Сколько нужно ступеней и какой длины-ширины?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.12.2021 в 21:47, sunreal сказал:

Добрый вечер нужны ступени ясень цельноламельный ,35 мм ,под покраску ,где ?

Добрый вечер, можем сделать вам ступени, пишите спецификацию сделаем просчет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

У мене теж мають бути дерев'яні сходинки. Між косоурами десь 110-120 см, загальна довжина 140 см. Планував товщину 40-50 мм. З якого дерева краще робити? Хотів під лак з тонуванням щоб було видно малюнок дерева, але не принципово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Порадьте де в Києві замовити дерев'яні сходинки. Є металевий каркас, потрібні лише сходинки на які наступаєш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можемо виготовити сходинки із ясеню та пофарбувати якісно. Які розміри сходин? Товщина сходин буде 36 мм. Можете дати інформацію у Viber чи у Telegram. Готові вироби зможемо відправити Новою поштою, якщо не потрібен монтаж. Виробництво наше знаходиться у м. Житомир.
У підписі є посилання на сторінку нашого сайту по сходам - там багато фото наших робіт по облаштуванню сходів.

 

02.11.18-8.jpg

viber image1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене металевий каркас з двома косоурами, між косоурами 103 см, боюсь чи не мало буде 36 мм товщини. Хочу сходинки 1220х280х40 мм, потрібно 17 штук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вартість 17 шт. сходинок (без монтажу) із ясеня та із покраскою - 37900 грн. Товщина все-таки 36 мм (із дошки 40 мм). Доставку можливо зробити по Новій пошті.

viber image 2019-04-19 , 11.58.54.jpg

изображение_viber_2019-08-15_10-49-291.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Можемо виконати усі роботи, пов'язані зі сходами. За досвідом кажу, що 40мм буде повністю достатньо, щоб була жорсткість і гарантія на багато років. 

 

 

изображение_viber_2021-03-22_17-04-17-419.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...