Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть з планом Квартири Студія чи зробити Кухню окремою.

Чин

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть як краще Студія чи окрема Кухня. Може допоможете з постановкою кухні. Хочемо почати ремонтні роботи. Потрібно для електрики та сантехніки.

Дякую за допомогу.

IMG-4bf2dcde576aee03e47817f525c823e0-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб відповісти на Ваше запитання, потрібно розуміти ряд деталей, як, скільки людей буде жити, який стиль життя і спосіб проводження часу вдома, і т.д.

Якщо говорити в загальному, то студія завжди буде давати відчуття більшого простору, ніж дві окремі кімнати. Крім того, стіни також займають місце, тому в студію часто можна вмістити більше функціоналу, ніж у дві окремі кімнати. 

Я не знаю Вас, і які у Вас пріорітети, але в маленьких квартирах завжди схиляюся до того, щоб відділити спальню, а не кухню. Таким чином, щоб була кухня-студіо і окреме затишне місце для спання. Часто, воно може бути відділеним не стінами, а скляними перегородками чи навіть банальною шторою (якщо бюджет не дозволяє перегородку).

Я вам накидала кілька варіантів як це може бути (але оскільки в мене немає всіх розмірів, вони дуже приблизні), може вам це дасть якесь нове бачення.

Ось тут можете подивитися приклад такої маленької квартири як у Вас, як вона була обіграна https://www.facebook.com/Katroodesign/posts/307932644432483

Без назви-1.jpg

Без назви-2.jpg

Без назви-3.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Цікаві всі пропозиції, як на мене, але проголосую за третій варіант:

- чітке зонування;

-  максимальний кухонний фронт;

- зона вітальні-спальні має перше світло.

 Єдине, якщо дозволите, збільшив би зону вітальні за рахунок зони передпокою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у кожного своє бачення як краще. коли на кухні ви лише п'єте каву чи виски, то краще студія. якщо готуєте, то окрема кімната.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.01.2022 в 17:47, gid_8462 сказав:

Цікаві всі пропозиції, як на мене, але проголосую за третій варіант:

- чітке зонування;

-  максимальний кухонний фронт;

- зона вітальні-спальні має перше світло.

 Єдине, якщо дозволите, збільшив би зону вітальні за рахунок зони передпокою.

Звісно, в цьому є сенс, але питання, що в пріоритетах - зона зберігання теж може бути важливою, в квартирі де мало місця 😉 Оскільки автор чіткого ТЗ не давав, ми з Вами можемо лише уявляти :) Хоча, якщо пропрацювати уважніше, можна спробувати вбити і двох зайців - ці плани лише попередні замальовки.

Змінено користувачем Katroo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут проблема в канализации.

Если вытяжку без проблем можно под потолком провести, воду по полу, то слив мудреный будет, с подиумом и ревизией обязательной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...