Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Які можуть бути варіанти карнізів і штор?

viktor02

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Виникла проблема з питанням як закрити вікна шторами.Особливо турбують бокові вікна.Не можу придумати які там мають бути карнізи.Якщо по великому вікну можна змонтувати прямий карніз,то по бокових є питання.Але ж все має бути гармонічно.Також не розумію,як відкривати штори щоб вони не сповзали донизу.Сторона південна,штори мають бути з матеріала,який погано пропукає світло.Тобто,важкі.Прохання домомогти.Всім наперед дякую!Удачі!

зображення_viber_2022-02-03_08-49-03-401.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на боковые поставила гармошки типа тех, что на фото (тёмные, прямо на окне), а на центральную - карниз и шторы. Есть светлые ткани блэк аут

 

20211109_182053.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы что-то тут присмотрел shtorymax.ru/karnizi/skoshennye-karnizy.html

Гармонично обыграть скос тюлем, а за ним обычная ровная часть спрятана.

Либо подумать в сторону какого-то кругового карниза, как вариант.

Змінено користувачем sleepwalkergt
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На прямому вікні робіть штору, яку ви хочите, а на скошених ролети. Щоб виглядало гармонійно, оберіть однаковий колір текстилю на всі три вікна.

По формі, на скошені вікна я б зробила так: нижня частина - ролети, верхня - стаціонарно закрити тим же текстилем, що і в ролетах. Відкрити ви ту частину не зможете, але з такою кількістю вікон у вас і не буде в цьому потреби.

Про сповзання до низу не зовсім зрозуміла... кожен механізм ролет чи штор підбирають із врахуванням ваги матеріалу, головне уважно читати інструкцію :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...